Психологик
前往频道在 Telegram
Авторський блог для тих, хто хоче побути наодинці з собою та Всесвітом Зворотній зв'язок (не зловживати) @rina_mart
显示更多2 101
订阅者
-524 小时
+127 天
+6130 天
数据加载中...
相似频道
标签云
进出提及
---
---
---
---
---
---
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+98
在0个频道中
五月 '26
+84
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+70
在38个频道中
Get PRO
三月 '26
+90
在34个频道中
Get PRO
二月 '26
+69
在1个频道中
Get PRO
一月 '26
+91
在59个频道中
Get PRO
十二月 '25
+94
在30个频道中
Get PRO
十一月 '25
+25
在0个频道中
Get PRO
十月 '25
+66
在1个频道中
Get PRO
九月 '25
+44
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+103
在0个频道中
Get PRO
七月 '25
+111
在1个频道中
Get PRO
六月 '25
+16
在0个频道中
Get PRO
五月 '25
+40
在0个频道中
Get PRO
四月 '25
+135
在55个频道中
Get PRO
三月 '25
+77
在40个频道中
Get PRO
二月 '25
+38
在38个频道中
Get PRO
一月 '25
+68
在52个频道中
Get PRO
十二月 '24
+44
在1个频道中
Get PRO
十一月 '24
+52
在14个频道中
Get PRO
十月 '24
+35
在1个频道中
Get PRO
九月 '24
+56
在44个频道中
Get PRO
八月 '24
+31
在8个频道中
Get PRO
七月 '24
+57
在0个频道中
Get PRO
六月 '24
+45
在0个频道中
Get PRO
五月 '24
+70
在45个频道中
Get PRO
四月 '24
+179
在97个频道中
Get PRO
三月 '24
+135
在93个频道中
Get PRO
二月 '24
+162
在103个频道中
Get PRO
一月 '24
+108
在79个频道中
Get PRO
十二月 '23
+52
在39个频道中
Get PRO
十一月 '23
+12
在0个频道中
Get PRO
十月 '23
+47
在47个频道中
Get PRO
九月 '23
+36
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+75
在0个频道中
Get PRO
七月 '23
+91
在0个频道中
Get PRO
六月 '23
+113
在0个频道中
Get PRO
五月 '23
+135
在0个频道中
Get PRO
四月 '23
+199
在0个频道中
Get PRO
三月 '23
+138
在0个频道中
Get PRO
二月 '23
+386
在0个频道中
Get PRO
一月 '23
+448
在0个频道中
Get PRO
十二月 '22
+349
在0个频道中
Get PRO
十一月 '22
+201
在0个频道中
Get PRO
十月 '22
+534
在0个频道中
| 日期 | 订阅者增长 | 提及 | 频道 | |
| 24 六月 | +5 | |||
| 23 六月 | +1 | |||
| 22 六月 | +1 | |||
| 21 六月 | +3 | |||
| 20 六月 | +1 | |||
| 19 六月 | +12 | |||
| 18 六月 | +15 | |||
| 17 六月 | +2 | |||
| 16 六月 | +1 | |||
| 15 六月 | 0 | |||
| 14 六月 | 0 | |||
| 13 六月 | +1 | |||
| 12 六月 | +1 | |||
| 11 六月 | +2 | |||
| 10 六月 | +2 | |||
| 09 六月 | +2 | |||
| 08 六月 | +12 | |||
| 07 六月 | +18 | |||
| 06 六月 | +6 | |||
| 05 六月 | +2 | |||
| 04 六月 | +2 | |||
| 03 六月 | +2 | |||
| 02 六月 | +5 | |||
| 01 六月 | +2 |
频道帖子
📌 Як відкладати гроші: 5 порад, які завжди працюють
Заощаджувати зараз непросто. Проте є кілька способів, які дійсно працюють!
✅ Поставте конкретні цілі, на що саме ви відкладаєте гроші. Якщо відкладати без конкретної цілі, то процес може розтягнутися на роки.
✅ У перший день заробітної плати відкладайте 15%. Робіть це автоматично. Пам’ятайте, що це ваша «подушка безпеки».
✅ Відкладайте дрібну решту з покупок. Це може бути гаманець на картці або ж скарбничка вдома. Так ви можете непомітно назбирати кругленьку суму й пришвидшити реалізацію своєї цілі.
✅ Відкладайте несподівані разові надходження. Отримали на роботі премію? Чи подарували гроші на день народження? Якщо є можливість — відкладіть їх. Так ви наблизитеся до бажаної цілі.
✅ Продавайте речі, якими не користуєтеся, а гроші відкладайте. Не накопичуйте їх. Дайте речам «друге життя», продайте їх, а зароблені кошти покладіть до скарбнички, щоб пришвидшити здійснення вашої мрії✨.
Якщо ви хочете долучити до цього процесу дітей, то можете купити або самостійно зробити скарбничку. Наприклад, збираєте на подорож — зробіть «подорожню скарбничку». Спосіб накопичення грошей також можна обрати: складайте до скарбнички дрібну решту, невелику фіксовану суму (наприклад, по 5-10 гривень на день) або ту суму, яку вам зручно. Контролювати надходження доручіть дітям. Так збирати буде веселіше та цікавіше!
#поради
| 2 | 📌 Теми, над якими не варто жартувати
Звичайно, цей список можна продовжувати довго і нудно, бо у кожного з нас свій біль )) Проте вирішила виділити 3 головні табу-теми, які ранять переважну більшість людей:
✔️ Травмуючі події
Насильство, втрата близької людини та інші емоційно складні ситуації. Не варто жартувати на такі теми взагалі, а не лише перед конкретною людиною.
✔️ Теми, пов'язані з особистими комплексами чи недоліками
Часто в компанії можна помітити на перший погляд невинні жарти над однією конкретною "жертвою", яка може також сміятися над собою разом з усіма. Проте такі жарти можуть посилити низьку самооцінку та спричинити емоційний біль, який людина може приховувати, щоб не спровокувати наступну бурю "невинних" кепкувань.
✔️ Теми, пов'язані з расовим, сексуальним чи гендерним утиском
Жартів на подібні теми потрібно уникати, щоб не продовжувати стереотипи, дискримінацію та насильство по відношенню до інших людей.
Тому, перш ніж пожартувати на одну з цих тем, раджу відповісти на запитання: "А як би я відреагував/ла, якби так жартували з мене?". І навіть якби ви відреагували ок', подумайте про те, що всі ми різні, у кожного своя глибина серця та уявлення про певні речі. Тому вчимося поваги один до одного та прийняття, адже без цього процеси знецінення будуть лише зростати.
#психологія | 157 |
| 3 | Мудрість дня:
Коли хтось каже, що не може любити себе таким яким він є, хай згадає Вінні Пуха - той носив короткий топік без штанів, їв свою улюблену їжу і при цьому не соромився скрізь акцентувати як він себе любить. І ви зможете 😉
#мотивація | 171 |
| 4 | 🇵🇱🇺🇦 Про скандал з білими орлами не висловився лише лінивий. Вирішила і я висловити свою думку, яку ніхто не питав ))
🇵🇱🇺🇦 Дуже багато негативу від українців полилося в бік поляків після того як президент Польщі забрав найвищу державну винагороду в нашого президента. Емоції українців можна зрозуміти, бо перебуваючи п'ятий рік під безкінечними обстрілами, ховаючи своїх близьких, дітей, неможливо мати ресурси ще й для того аби витримувати тиск, що має під собою лише політичну мотивацію. І тим бруднішою ця ситуація виглядає - у той час як українці борються за виживання, Навроцький вирішив на цьому набити для своєї партії додаткових балів на найближчих виборах.
Але дуже важливо в цій ситуації не вестися на розгойдування хвилі негативізму. Варто розуміти, що ця ситуація з нагородою - політично вмотивовані рішення окремих політиків, а не всього польського народу.
Так, ця відверта дискредитація України в такий важкий час викликають глибоке розчарування. Однак, піддаватися емоціям та роздмухувати ворожнечу до поляків - це саме те, на що розраховує наш ворог, застосовуючи свій принцип «розділяй і владарюй». Ми не маємо права грати їм на руку. Ми маємо пам'ятати хто наш справжній ворог.
Поляки першими відкрили нам свої серця, домівки та ресурси в найтяжчі моменти початку повномасштабного вторгнення. Пам'ять про це має бути сильнішою за будь-які політичні суперечки. Польський народ є одним із лідерів у нашій боротьбі проти московитів.
Наші народи залишаються друзями.
Політики - тимчасові.
А вдячність за підтримку в найтемніші часи варто пам’ятатати завжди....🤝🫂🇵🇱🇺🇦
#війна_історії@psihologuck | 189 |
| 5 | Право на образу має будь-яка нормальна людина. Не ображаються лише просвітлені монахи Шаоліня або психічно хворі з розладом особистості. Особисто я не зустрічала у свому житті людину, яка б не ображалася.
Бо це просто неможливо. Видихніть і не соромтеся, не пригнічуйте емоцій образи, якщо відчуваєте її. Не робіть вигляд, що вам байдуже. Якщо це не так.
Адже образа - це реакція душі на те, що нас зачіпає, що нам болить. Біль у душі... Комок у горлі... Часто ми робимо вигляд, що нам байдуже, відвертаємося, щоб ніхто не бачив наших сліз. Бо поп-психологія повчає, що ображаються лише незрілі особистості, а самодостатні мають справлятися зі своїми емоціями. Це психологія негідників або коучів, які заробляють гроші на нашій нерішучості.
Ми не роботи, які можуть включати та виключати емоції по команді. Ми звичайні люди зі своїми комплексами та насморками. І відчувати для нас образу - це цілком нормально. Образа - це абсолютно природна реакція нашої нервової системи на зовнішні подразники. І ви нічого з цим зробити не зможете. Окрім лоботомії. Відчути та зреагувати на хамство, насмішку може розвинута та душевно чуттєва людина. Бо ці маніпуляції зачіпають наше достоїнство та світогляд. І ми маємо право захистити себе образою, показавши що нам це неприємно.
Якщо нас образила значуща для нас людина, нам боляче. Якщо ні, ми можемо навіть не зреагувати. І якщо ця людина з достатнім порогом емпатії, вона обов'язково попросить пробачення. Тому що їй буде соромно. А якщо ні, ще й сипле докорами - отже, ця людина якраз знаходиться на низькому рівні душевного розвитку. І лише нам обирати як взаємодіяти з нею далі - спілкуватися, стиха ковтаючи сльози, чітко донести свою позицію чи припинити спілкування.
Ображатися - нормально. Ображати - ні.
Усе просто.
#психологія | 171 |
| 6 | 📌 Еріх Фром про любов
"Якщо я дійсно люблю якусь людину, я люблю всіх людей, я люблю світ, я люблю життя. Якщо я можу сказати комусь«я люблю тебе», я маю бути здатним сказати«я люблю в тобі все»,«люблю завдяки тобі весь світ, я люблю в тобі самого себе».
"Кожен любить те, навіщо він робить, і кожен трудиться у тому, що він любить."
"У минулому небезпека полягала у тому, що люди ставали рабами. Небезпека майбутнього полягає в тому, що люди можуть стати роботами."
"В еротичному коханні дві людини, які були розділені, стають єдиними. У материнському коханні дві людини, які були єдині, стають окремими одна від одної."
"Якщо людина відчуває любов за принципом володіння, це означає, що вона прагне позбавити об'єкт своєї «любові» свободи і тримати його під контролем. Таке кохання не дарує життя, а пригнічує, губить, душить, вбиває його..."
"Як не дивно, але вміння бути одному є умовою здатності кохати."
"Самозабутнє божевілля один на одному —... не доказ сили любові, а лише свідчення безмірності самотності, що передувала їй."
"Якщо я люблю іншу людину, я відчуваю єдність з нею, але з такою, якою вона є, а не з такою, як мені хотілося б."
"Мати віру в іншу людину, це означає бути впевненим у надійності та незмінності її фундаментальних установок, самої суті її особистості, її кохання."
"Любов до будь-кого - це не просто сильне почуття, це рішучість, це розумний вибір, це обіцянка."
"Незріле кохання каже:«Я люблю тебе, тому що я потребую тебе». Зріла любов каже:«Я потребую тебе, тому що я люблю тебе»."
#цитати | 189 |
| 7 | Трішки гумору для поліпшення настрою 🤓
#психологи_жартують@psihologuck | 177 |
| 8 | Любов як рідкісна квітка, що росте на вершині гори, і вимагає величезної мужності, щоб отримати її.
Доброго ранку, любові та свободи вам сьогодні ❤️
#мотивація | 183 |
| 9 | Фраза дня:
Кому довіритися, якщо не собі? ❤️ | 205 |
| 10 | Саме слово "стосунки" включає в собі відповідальність. Неважливо якого вони характеру - любовні, материнські, дружні. Це усе перш за все відповідальність.
Вступаючи у стосунки будь-якого характеру, ти береш на себе відповідальність, адже ти не просто зіткнувся з цією людиною у черзі за ковбасою, ти увійшов у її енергетичне коло, порушив її оболонку, увійшов у середину. Вона з тобою взаємодіє, емоціонує, страждає, радіє. Її захисна оболонка розтанула і віднині ти впливаєш на неї і за цей поріг її чуттєвості та ранимості ти відповідаєш.
Якщо це твій товариш, ти відповідаєш за усе, що він довіряє тобі. І дуже важливо в часи невзгод та турбот не відмахнутись від нього "Не заважай. У мене своїх турбот вистачає".
Якщо це жінка, ти відповідаєш за її емоційний стан. Адже її істерики - це крик про допомогу. І ти зобов'язаний цей крик почути та підтримати.
Якщо це чоловік, ти відповідаєш за його мовчанку та небажання відкритися тобі. Отже, на якомусь етапі стосунків ти стратила. І він не довіряє більше тобі.
У стосунках ми впливаємо один на одного, самодостатніх людей не існує - зазвичай це люди, що страждають від неврозу контрзалежності або пішли на поводу у розпіареного нині серед поп-психологів та різномастних коучів процесу індивідуалізації. А це у свою чергу веде до руйнувань стосунків будь-якого характеру.
Замість друга - проплачений психолог. Замість кохання - секс. Замість душевної близькості - інтернет.
Індивідуалізм - це позиція соціальних (та інших) імпотентів. Лише свідома людина готова нести відповідальність за свої вчинки, а отже і за партнера. І лише з такою людиною можна збудувати щось дійсно щире та красиве. Усе інше - це марна трата часу.
#психологія | 229 |
| 11 | Дуже рідко люди цінують і радіють тому, що вони вже мають. Наприклад, затишна квартира, чи улюблена робота, чи десять пальців на руках.
🖋 Я.Новіков "Спектр"
Цінуйте життя, цінуйте цей день ✨☀️
#цитати | 198 |
| 12 | Видаляти? Всі підписались?
👇🏼👇🏼👇🏼
https://t.me/addlist/ol_Okut5N-82MGMy | 213 |
| 13 | 📌 Інтерпретація тесту «Чого не вистачає вашим стосункам?»
Квітка №1.
Вам не вистачає романтики. Швидше за все, ваші стосунки починалися дуже романтично💫 і приємних моментів було чимало. Однак побут «поглинув» вас і не залишив романтиці місця. Чоловіків треба підштовхувати до романтичних вчинків або ж самостійно зробити перший крок. Організуйте романтичний сюрприз чи вечерю і покажіть, чого вам справді хочеться✨!
Квітка №2.
Вам бракує опори. Ви відчуваєте, що не можете повністю покластися на свого партнера. Частіше доводиться самій розв'язувати побутові питання, заробляти й дбати про дітей. Або ваш чоловік «розслабився», або ж ви забагато на себе взяли. Зараз саме час дати вашій половинці зрозуміти, що стосунки — це необхідність дбати одне про одного. Попросіть чоловіка вам допомогти, дайте йому зрозуміти, що без нього ви не впораєтеся.
Квітка №3.
Вам не вистачає близькості. Зараз вам хочеться ніжності, щоб вас взяли за руку, обійняли й поцілували. На перший погляд, це дрібниці, але вони здатні зробити ваші взаємини теплішими та міцнішими. Якщо ваші стосунки зараз «на відстані», спробуйте більше часу приділяти одне одному, хоча б за допомогою відеозв’язку, піклуйтеся один про одного, навіть коли немає можливості бути поряд фізично.
Квітка №4.
Вашим стосункам не вистачає різноманітності. Імовірно, ваші взаємини стали монотонними. У вас все «ні добре, ні погано». Все однаково. Вам потрібен сплеск емоцій✨. Влаштуйте побачення. Якщо є можливість, з'їздіть хоча б на день за місто або прогуляйтесь увечері. Ви вже так скучили за цим, правда?
#тести | 261 |
| 14 | ✌️Ви один із найактивніших користувачів! НАДАЄМО постійний доступ до цих каналів | 225 |
| 15 | #мотивація@psihologuck | 239 |
| 16 | ❤️Адмін запросив(ла) вас у папку | 259 |
| 17 | Раніше вмикала своїм клієнтам відео повної м'язевої релаксації для зняття тривожності та депресивних станів. Тепер знайшла дещо краще 🤓🥰🔥
#психологи_жартують@psihologuck | 260 |
| 18 | Вітаю усіх причетних та ментально підтримуючих 🤓
Сьогодні з нами святкує москва. Очікуємо приєднання інших російських міст найближчим часом.
#психологи_жартують@psihologuck | 264 |
| 19 | 📌 Тест «Чого не вистачає вашим стосункам?»
Будь-які стосунки, навіть найміцніші, постійно зіштовхуються з випробуваннями. Однак вчасне розуміння, чого саме не вистачає вашій парі, може допомогти уникнути багатьох непорозумінь.
Даний тест допоможе розібратися, чого не вистачає вашим стосункам і що потрібно зробити, щоб розворушити «вогник»🔥кохання. Тому не вагайтеся й обирайте квітку, яка вам найбільше сподобалася!
Свій вибір пишіть у коментарях аби не забути ❤️
Інтерпретація тесту завтра о цій порі 👌
#тести | 218 |
| 20 | 🙌Грай за власними правилами, не обмежуй себе. Нові канали тут
https://t.me/addlist/ol_Okut5N-82MGMy | 212 |
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
