ریش آبی
Открыть в Telegram
آرش ام کتاب میخرم گاهی اوقات هم میخونم☕️📚 اینجا میتونی باهم حرف بزنیم http://t.me/HidenChat_Bot?start=8116115750
Больше367
Подписчики
+1024 часа
+757 дней
+5230 день
Загрузка данных...
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+118
в 27 каналах
май '26
+9
в 1 каналах
Get PRO
апрель '26
+1
в 0 каналах
Get PRO
март '26
+1
в 0 каналах
Get PRO
февраль '26
+160
в 42 каналах
Get PRO
январь '26
+277
в 43 каналах
Get PRO
декабрь '25
+39
в 48 каналах
| Дата | Привлечение подписчиков | Упоминания | Каналы | |
| 22 июня | +15 | |||
| 21 июня | +11 | |||
| 20 июня | +2 | |||
| 19 июня | +6 | |||
| 18 июня | +23 | |||
| 17 июня | +15 | |||
| 16 июня | +27 | |||
| 15 июня | +3 | |||
| 14 июня | 0 | |||
| 13 июня | +1 | |||
| 12 июня | 0 | |||
| 11 июня | +1 | |||
| 10 июня | 0 | |||
| 09 июня | 0 | |||
| 08 июня | 0 | |||
| 07 июня | +1 | |||
| 06 июня | +3 | |||
| 05 июня | 0 | |||
| 04 июня | +5 | |||
| 03 июня | +2 | |||
| 02 июня | 0 | |||
| 01 июня | +3 |
Посты канала
| 2 | بازم تاکید میکنم
فقط فقط مطالعه آزاد اندازه میگیریم نه مطالعه درسی😢📚 | 25 |
| 3 | عذاب الهی😢😢 | 26 |
| 4 | پنج ساعت😭😭😭😭😭😭 | 27 |
| 5 | کیفیت مهم تره
ولی بازم کمیت هم زیاد کنیم تا احتمال کیفیت خوب بیشتر بشه
در شروع باید بدونیم چقدر وقت داریم میذاریم چقدر داریم کارهای الکی میکنیم
هدف اینه❤️ | 27 |
| 6 | https://t.me/rishabii/4093
با تایمر حس کنکوری بودن بهم میده
و باعث میشه متنفر شم از چیزی که دارم میخونم😬🙄 | 30 |
| 7 | بچه ها با تایمر گوشی مطالعه تون ثبت کنید😅 | 33 |
| 8 | همین خوبه | 33 |
| 9 | خیلی زیاد نبود ولی ی کتاب روانشناسی من معمولا جوری میخونم که کوتاه باشه ولی پر بار فک کنم ۲ صفحه بیشتر نخوندم اما چیزای زیادی بهم اضافه کرد | 33 |
| 10 | شما چقدر مطالعه داشتید و چهکتاب هایی
عکس بفرستی قشنگتره
http://t.me/HidenChat_Bot?start=8116115750 | 33 |
| 11 | 📖 میزان مطالعه امروز: ۴۳ دقیقه
▫️ا Garlic and the witch
▪️مادام بوواری | 32 |
| 12 | 🥵🧊 | 29 |
| 13 | 🧊🥵 | 1 |
| 14 | نظر شخصی منو بخواید پیشنهادش نمی کنم😒 | 62 |
| 15 | به زور هم میتونستی قفسه مرتب پیدا کنس | 64 |
| 16 | اولین بار رفتم دیگه هم نمیرم اصلا گزینه خوبی نیس
بیشتر کتاب های نفیس داشت
دو طبقه بوده از هر طبقع چیزی میخواستی باید صندوق همون طبقه حساب میکرد
دائم دنبالت هستن کجایی چیکار میکنی
فقط عکسش قشنگه در واقعیت خوب نیست😒 | 68 |
| 17 | 📍خانه فرهنگ و هنر گویا | 69 |
| 18 | فور کنید
من ناراحتم چون …
خودم ادامشو میگم
جوین باشی قشنگ تره | 50 |
| 19 | 📍خیابان ایرانشهر | 90 |
| 20 | فور کنید
بهتونبگم که اگه یه اهنگ بودید
چهنوع اهنگی میشدید
واسم اون اهنگچی بودد؟
جوین باش لطفا:) | 577 |
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
