es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 611 suscriptores, ocupando la posición 7 676 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 121 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 611 suscriptores.

Según los últimos datos del 24 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -203, y en las últimas 24 horas de 3, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.36%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.65% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 514 visualizaciones. En el primer día suele acumular 971 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 12.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 25 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 611
Suscriptores
+324 horas
-137 días
-20330 días
Archivo de publicaciones
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Ал
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Але не хотів заходити через можливість маніпуляцій на відкритті НЮ Мдауш Торгую на біржі BingX

NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX
NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX

NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю Л
+1
NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю ЛО Таргетами виступала ліквідність АХ та 4г фвг зверху Тиждень завершую неприємним стопом( Торгую на біржі BingX

Споживча інфляція (CPI) +0,2% (очікувалось +0,3% / раніше +0,3%) рік +2,4% (очікувалось +2,5% / раніше +2,7%) Базова CPI (Core) +0,3% (очікувалось +0,3% / раніше +0,2%) рік +2,5% (очікувалось +2,5% / раніше +2,6%)

Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX
Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX

BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ:
BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ: Вчора ринки посипались просто так, без новин, за годинку всі ринки посипались, втрата капи майже 4трлн$. Тому в нний раз страшно відкривати позу. Технічна і фундаментальна частина на нашій стороні, рандом відкриття фінансових ринків Америки це фортуна. А в казино гратись у мене немає бажання Торгую на біржі BingX

XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX
XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Pre-market BTC ETH DXY EUR GBP XAU XAG GER40

ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі
ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі лої, але в такий веселий час живемо що все може бути. Ребалансування після проливу як такого не було. Тобто реалізований профіт шортистів нікуди не пішов. А з початку 2026року крипта втратила більше 1трлр$ капіталізації. Якщо коротко: Грошей нема і ніхто не заносить. Але це поки... Торгую на біржі BingX

Гуд морнінг❤️ Доступ в комюніті TetherFX закрито🛑

По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на бірж
+1
По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на біржі BingX

EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX
+1
EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX

Ger40 Прям зараз рр не вигідний, але якщо дадуть трішки нижче буду залітати з 2х ніг https://www.tradingview.com/x/IuV1cej9/

Хочете ще один бетон💰 по FX??? Дуже гарний сетап але хз чи дадуть зайти 1н лайк і закину вам чарт

BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX
BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX

EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX
EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX

EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике А
+2
EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике АЛЕ: EUR 1D повністю перекрив неефективність і вже закріпився вище DXY 1D навіть не отримали фул філ Тому поки без агресивної роботи((( Можливо франк або ло підуть за ах а там уже і злом можна буде пошукати, або в прецессі Торгую на біржі BingX

Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкр
Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкртті угоди😂 Торгую на біржі BingX

EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в
EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в сторону 1д блока.

Форекс годує стабільно✅ Крипта грабує стабільно🛑 У мене поки так, тому зайвий раз намагаюсь не торгувати крипту Зараз в комюніті форексу ранкові відео-премаркети поки на паузі через постійну відсутність світла( Одразу даю тільки ті чарти де бачу щось цікаве. Думаю ви помітили що вже давно немає відеооглядів ринку та стрімів( Як тільки все налагодиться знову буду починати ранки з відеооглядів Обняв підняв❤️