fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 611 مشترک است و جایگاه 7 676 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 121 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 611 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -203 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 3 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.36% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.65% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 514 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 971 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 12 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 611
مشترکین
+324 ساعت
-137 روز
-20330 روز
آرشیو پست ها
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Ал
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Але не хотів заходити через можливість маніпуляцій на відкритті НЮ Мдауш Торгую на біржі BingX

NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX
NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX

NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю Л
+1
NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю ЛО Таргетами виступала ліквідність АХ та 4г фвг зверху Тиждень завершую неприємним стопом( Торгую на біржі BingX

Споживча інфляція (CPI) +0,2% (очікувалось +0,3% / раніше +0,3%) рік +2,4% (очікувалось +2,5% / раніше +2,7%) Базова CPI (Core) +0,3% (очікувалось +0,3% / раніше +0,2%) рік +2,5% (очікувалось +2,5% / раніше +2,6%)

Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX
Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX

BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ:
BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ: Вчора ринки посипались просто так, без новин, за годинку всі ринки посипались, втрата капи майже 4трлн$. Тому в нний раз страшно відкривати позу. Технічна і фундаментальна частина на нашій стороні, рандом відкриття фінансових ринків Америки це фортуна. А в казино гратись у мене немає бажання Торгую на біржі BingX

XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX
XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Pre-market BTC ETH DXY EUR GBP XAU XAG GER40

ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі
ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі лої, але в такий веселий час живемо що все може бути. Ребалансування після проливу як такого не було. Тобто реалізований профіт шортистів нікуди не пішов. А з початку 2026року крипта втратила більше 1трлр$ капіталізації. Якщо коротко: Грошей нема і ніхто не заносить. Але це поки... Торгую на біржі BingX

Гуд морнінг❤️ Доступ в комюніті TetherFX закрито🛑

По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на бірж
+1
По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на біржі BingX

EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX
+1
EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX

Ger40 Прям зараз рр не вигідний, але якщо дадуть трішки нижче буду залітати з 2х ніг https://www.tradingview.com/x/IuV1cej9/

Хочете ще один бетон💰 по FX??? Дуже гарний сетап але хз чи дадуть зайти 1н лайк і закину вам чарт

BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX
BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX

EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX
EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX

EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике А
+2
EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике АЛЕ: EUR 1D повністю перекрив неефективність і вже закріпився вище DXY 1D навіть не отримали фул філ Тому поки без агресивної роботи((( Можливо франк або ло підуть за ах а там уже і злом можна буде пошукати, або в прецессі Торгую на біржі BingX

Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкр
Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкртті угоди😂 Торгую на біржі BingX

EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в
EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в сторону 1д блока.

Форекс годує стабільно✅ Крипта грабує стабільно🛑 У мене поки так, тому зайвий раз намагаюсь не торгувати крипту Зараз в комюніті форексу ранкові відео-премаркети поки на паузі через постійну відсутність світла( Одразу даю тільки ті чарти де бачу щось цікаве. Думаю ви помітили що вже давно немає відеооглядів ринку та стрімів( Як тільки все налагодиться знову буду починати ранки з відеооглядів Обняв підняв❤️