en
Feedback
Тезер

Тезер

Open in Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Тезер

Channel Тезер (@macotezer) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 14 611 subscribers, ranking 7 676 in the Cryptocurrencies category and 4 121 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 14 611 subscribers.

According to the latest data from 24 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -203 over the last 30 days and by 3 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.36%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 6.65% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 1 514 views. Within the first day, a publication typically gains 971 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 12.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 25 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

14 611
Subscribers
+324 hours
-137 days
-20330 days
Posts Archive
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Ал
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Але не хотів заходити через можливість маніпуляцій на відкритті НЮ Мдауш Торгую на біржі BingX

NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX
NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX

NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю Л
+1
NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю ЛО Таргетами виступала ліквідність АХ та 4г фвг зверху Тиждень завершую неприємним стопом( Торгую на біржі BingX

Споживча інфляція (CPI) +0,2% (очікувалось +0,3% / раніше +0,3%) рік +2,4% (очікувалось +2,5% / раніше +2,7%) Базова CPI (Core) +0,3% (очікувалось +0,3% / раніше +0,2%) рік +2,5% (очікувалось +2,5% / раніше +2,6%)

Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX
Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX

BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ:
BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ: Вчора ринки посипались просто так, без новин, за годинку всі ринки посипались, втрата капи майже 4трлн$. Тому в нний раз страшно відкривати позу. Технічна і фундаментальна частина на нашій стороні, рандом відкриття фінансових ринків Америки це фортуна. А в казино гратись у мене немає бажання Торгую на біржі BingX

XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX
XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Pre-market BTC ETH DXY EUR GBP XAU XAG GER40

ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі
ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі лої, але в такий веселий час живемо що все може бути. Ребалансування після проливу як такого не було. Тобто реалізований профіт шортистів нікуди не пішов. А з початку 2026року крипта втратила більше 1трлр$ капіталізації. Якщо коротко: Грошей нема і ніхто не заносить. Але це поки... Торгую на біржі BingX

Гуд морнінг❤️ Доступ в комюніті TetherFX закрито🛑

По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на бірж
+1
По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на біржі BingX

EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX
+1
EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX

Ger40 Прям зараз рр не вигідний, але якщо дадуть трішки нижче буду залітати з 2х ніг https://www.tradingview.com/x/IuV1cej9/

Хочете ще один бетон💰 по FX??? Дуже гарний сетап але хз чи дадуть зайти 1н лайк і закину вам чарт

BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX
BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX

EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX
EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX

EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике А
+2
EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике АЛЕ: EUR 1D повністю перекрив неефективність і вже закріпився вище DXY 1D навіть не отримали фул філ Тому поки без агресивної роботи((( Можливо франк або ло підуть за ах а там уже і злом можна буде пошукати, або в прецессі Торгую на біржі BingX

Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкр
Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкртті угоди😂 Торгую на біржі BingX

EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в
EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в сторону 1д блока.

Форекс годує стабільно✅ Крипта грабує стабільно🛑 У мене поки так, тому зайвий раз намагаюсь не торгувати крипту Зараз в комюніті форексу ранкові відео-премаркети поки на паузі через постійну відсутність світла( Одразу даю тільки ті чарти де бачу щось цікаве. Думаю ви помітили що вже давно немає відеооглядів ринку та стрімів( Як тільки все налагодиться знову буду починати ранки з відеооглядів Обняв підняв❤️