es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 611 suscriptores, ocupando la posición 7 676 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 121 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 611 suscriptores.

Según los últimos datos del 24 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -203, y en las últimas 24 horas de 3, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.36%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.65% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 514 visualizaciones. En el primer día suele acumular 971 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 12.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 25 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 611
Suscriptores
+324 horas
-137 días
-20330 días
Archivo de publicaciones
Форекс годує стабільно✅ Крипта грабує стабільно🛑 У мене поки так, тому зайвий раз намагаюсь не торгувати крипту Зараз в комюніті форексу ранкові відео-премаркети поки на паузі через постійну відсутність світла( Одразу даю тільки ті чарти де бачу щось цікаве. Думаю ви помітили що вже давно немає відеооглядів ринку та стрімів( Як тільки все налагодиться знову буду починати ранки з відеооглядів Обняв підняв❤️

Repost from N/a
GBP +3% залітають на базу🔥
GBP +3% залітають на базу🔥

BTC Після вихідних не дали волатильність, скоріш за все ринок в очікування відкриття Америки В діапазоні 72-74 багато ліквіда
BTC Після вихідних не дали волатильність, скоріш за все ринок в очікування відкриття Америки В діапазоні 72-74 багато ліквідацій накопичилось Чекаємо відкриття Америки Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
EUR (((( А так хотілось
EUR (((( А так хотілось

BTC 1W Поки ціна зайшла в свою історичну зону поі (діапазон 50-73к) з якої в минулому отримала вихід на 70% чистого руху В ід
+2
BTC 1W Поки ціна зайшла в свою історичну зону поі (діапазон 50-73к) з якої в минулому отримала вихід на 70% чистого руху В ідеалі зараз хочу побачити закрпілення вище 74 000 і далі скоріш за все нас знову буде чекати ренж 1Д Зверху у нас достатньо сильний діапазон поі 84-94к з якого ціна пролилась на 30% чистого руху, тому на найближче майбутнє дана зона для ціни буде виступати сильним супротивом. І вже там будемо вирішувати чи зявиться ймовірність руху в сторону 50к чи вже полетимо на АТН 4Г Поки продажі зупинились Ціна уже в пятницю дала корекцію на +20% чистого руху. Після стопів у вівторок заходити в ринок у мене нульове бажання, тому буду чекати коли по моїй торговій системі зійдуться всі зірки та фактори тоді і буду набирати якісь позиції Торгую на біржі BingX

EUR 4h/1h Після маніпуляції внизу зламали низхідну структуру тому готовий з понеділка працювати в лонг на продожвення На 4г т
+1
EUR 4h/1h Після маніпуляції внизу зламали низхідну структуру тому готовий з понеділка працювати в лонг на продожвення На 4г тф уже сформаваний блок та неефективність в вигляді фвг На 1г тф всі зони поі 4г тф ідеально влізають в 1г імб. Тому завтра очікую в азію досягнення зон зацікавленості в вже в лондон буду відкривати позиції Торгую на біржі BingX

BTC 1W Звертали увагу на скільки схожі два відрізки АТН 2021 і АТН 2025??? Це майже ідентичні графіки👀 Торгую на біржі BingX
BTC 1W Звертали увагу на скільки схожі два відрізки АТН 2021 і АТН 2025??? Це майже ідентичні графіки👀 Торгую на біржі BingX

Альта оживає BTC з лоїв +17% Торгую на біржі BingX

EUR Еххх Без тесту потеліти((( Торгую на біржі BingX
EUR Еххх Без тесту потеліти((( Торгую на біржі BingX

Юлік сьогодні дав розривну🔥 Звичайний спред між спотом і біржами дали 16% чистого руху✅ Торгую на біржі BingX
Юлік сьогодні дав розривну🔥 Звичайний спред між спотом і біржами дали 16% чистого руху✅ Торгую на біржі BingX

EUR Хапнув вчора BE В НЮ вирішив не перезаходити, і доставка до таргету була чистою🫠 Поки локальний оf низхідний але сьогодн
EUR Хапнув вчора BE В НЮ вирішив не перезаходити, і доставка до таргету була чистою🫠 Поки локальний оf низхідний але сьогоднішнє формування STB/AMD а Азію і 1d FVG зверху не дають мене спокою, тому чекаю злом m5 вчорашнього НЮ і спробую набирати лонг в сторону 1d FVG Торгую на біржі BingX

BTC "Добрий ранок" писати чи не варто? Торгую на біржі BingX
BTC "Добрий ранок" писати чи не варто? Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Обміняю весь спот на пачку дзигарів

BTC 67 000 Помянем старого🩸 Торгую на біржі BingX
BTC 67 000 Помянем старого🩸 Торгую на біржі BingX

EUR Після роботи ЛО з АХ набиралась позиція після злому 5m bos та тесту 0.5 5m fvg. Зовсім трішки не вистачило до тейку🫠 Сто
EUR Після роботи ЛО з АХ набиралась позиція після злому 5m bos та тесту 0.5 5m fvg. Зовсім трішки не вистачило до тейку🫠 Стоп переведений в б/у а далі просто нехай графік робить свою роботу Торгую на біржі BingX

BTC ETH По факту нема що аналізувати на графіках, тому просто дам думки текстом. Вже ніхто не вірить в ріст і на даний момент це перевага ринку. Якраз повна зневіра та істеричні продажі це те що ринок чекає від всіх, тому я не сильно вірю в глобальне зниження цін, хоча 2025рік вже показав що від цього ринку можна очікувати все що завгодно. Поки так, а далі як то кажуть Побацим побацим

EUR План роботи сьогодні: Через АХ шукати конфірм до лоїв, далі формуємо STB/AMD, але це вже не сьогодні. Торгую на біржі Bin
EUR План роботи сьогодні: Через АХ шукати конфірм до лоїв, далі формуємо STB/AMD, але це вже не сьогодні. Торгую на біржі BingX

BTC ETH О такі пироги Обєми вже не показують потрібної можливості для монетизації ідей Ринкова структура гамно, я навіть коме
+3
BTC ETH О такі пироги Обєми вже не показують потрібної можливості для монетизації ідей Ринкова структура гамно, я навіть коментувати нічого не хочу Якщо на картах буду гадати то буде більша ймовірність плюса Торгую на біржі BingX

Чекаю відкриття Америки і буду приймати рішення👀

BTC TDP -_- З годинного OB буду пробувати Таргет в 79.5к Торгую на біржі BingX
BTC TDP -_- З годинного OB буду пробувати Таргет в 79.5к Торгую на біржі BingX