ru
Feedback
Тезер

Тезер

Открыть в Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Тезер

Канал Тезер (@macotezer) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 14 611 подписчиков, занимая 7 676 место в категории Криптовалюты и 4 121 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 14 611 подписчиков.

Согласно последним данным от 24 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -203, а за последние 24 часа — 3, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.36%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 6.65% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 1 514 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 971 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 12.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 25 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

14 611
Подписчики
+324 часа
-137 дней
-20330 день
Архив постов
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Ал
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Але не хотів заходити через можливість маніпуляцій на відкритті НЮ Мдауш Торгую на біржі BingX

NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX
NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX

NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю Л
+1
NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю ЛО Таргетами виступала ліквідність АХ та 4г фвг зверху Тиждень завершую неприємним стопом( Торгую на біржі BingX

Споживча інфляція (CPI) +0,2% (очікувалось +0,3% / раніше +0,3%) рік +2,4% (очікувалось +2,5% / раніше +2,7%) Базова CPI (Core) +0,3% (очікувалось +0,3% / раніше +0,2%) рік +2,5% (очікувалось +2,5% / раніше +2,6%)

Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX
Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX

BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ:
BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ: Вчора ринки посипались просто так, без новин, за годинку всі ринки посипались, втрата капи майже 4трлн$. Тому в нний раз страшно відкривати позу. Технічна і фундаментальна частина на нашій стороні, рандом відкриття фінансових ринків Америки це фортуна. А в казино гратись у мене немає бажання Торгую на біржі BingX

XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX
XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Pre-market BTC ETH DXY EUR GBP XAU XAG GER40

ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі
ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі лої, але в такий веселий час живемо що все може бути. Ребалансування після проливу як такого не було. Тобто реалізований профіт шортистів нікуди не пішов. А з початку 2026року крипта втратила більше 1трлр$ капіталізації. Якщо коротко: Грошей нема і ніхто не заносить. Але це поки... Торгую на біржі BingX

Гуд морнінг❤️ Доступ в комюніті TetherFX закрито🛑

По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на бірж
+1
По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на біржі BingX

EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX
+1
EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX

Ger40 Прям зараз рр не вигідний, але якщо дадуть трішки нижче буду залітати з 2х ніг https://www.tradingview.com/x/IuV1cej9/

Хочете ще один бетон💰 по FX??? Дуже гарний сетап але хз чи дадуть зайти 1н лайк і закину вам чарт

BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX
BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX

EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX
EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX

EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике А
+2
EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике АЛЕ: EUR 1D повністю перекрив неефективність і вже закріпився вище DXY 1D навіть не отримали фул філ Тому поки без агресивної роботи((( Можливо франк або ло підуть за ах а там уже і злом можна буде пошукати, або в прецессі Торгую на біржі BingX

Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкр
Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкртті угоди😂 Торгую на біржі BingX

EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в
EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в сторону 1д блока.

Форекс годує стабільно✅ Крипта грабує стабільно🛑 У мене поки так, тому зайвий раз намагаюсь не торгувати крипту Зараз в комюніті форексу ранкові відео-премаркети поки на паузі через постійну відсутність світла( Одразу даю тільки ті чарти де бачу щось цікаве. Думаю ви помітили що вже давно немає відеооглядів ринку та стрімів( Як тільки все налагодиться знову буду починати ранки з відеооглядів Обняв підняв❤️