ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 611 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 676 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 121 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 611 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -203، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 3، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.36‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.65‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 514 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 971 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 611
المشتركون
+324 ساعات
-137 أيام
-20330 أيام
أرشيف المشاركات
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Ал
BTC Все ж таки сьогодні без маніпуляцій Як і казав що вранці заходили гарні обєми і ще технічна сторона чарту була гарною. Але не хотів заходити через можливість маніпуляцій на відкритті НЮ Мдауш Торгую на біржі BingX

NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX
NAS100 Окак😣 Торгую на біржі BingX

NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю Л
+1
NAS100 -1((( Розглядав лонг від 4г фвг Також в даному фвг була робота в лондон з лівквою азії а НЮ попрацював з ліквідністю ЛО Таргетами виступала ліквідність АХ та 4г фвг зверху Тиждень завершую неприємним стопом( Торгую на біржі BingX

Споживча інфляція (CPI) +0,2% (очікувалось +0,3% / раніше +0,3%) рік +2,4% (очікувалось +2,5% / раніше +2,7%) Базова CPI (Core) +0,3% (очікувалось +0,3% / раніше +0,2%) рік +2,5% (очікувалось +2,5% / раніше +2,6%)

Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX
Через 15хв новини Дуже важливі, обережно з позиціями Торгую на біржі BingX

BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ:
BTC Поки рухаємось по вчорашньому премаркеті Підзняли лікву внизу а зараз заходять гарні обєми на купівлю. Але завжди є АЛЕ: Вчора ринки посипались просто так, без новин, за годинку всі ринки посипались, втрата капи майже 4трлн$. Тому в нний раз страшно відкривати позу. Технічна і фундаментальна частина на нашій стороні, рандом відкриття фінансових ринків Америки це фортуна. А в казино гратись у мене немає бажання Торгую на біржі BingX

XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX
XAG Ранковий премаркет по сріблу себе відпрацював на всі 100%🔥 Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Pre-market BTC ETH DXY EUR GBP XAU XAG GER40

ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі
ETH Якщо трендова не втримає ціну тоді буде відкрита дорога до 1350 як мінімум Не хочу поки вірити в погане і цілитись в такі лої, але в такий веселий час живемо що все може бути. Ребалансування після проливу як такого не було. Тобто реалізований профіт шортистів нікуди не пішов. А з початку 2026року крипта втратила більше 1трлр$ капіталізації. Якщо коротко: Грошей нема і ніхто не заносить. Але це поки... Торгую на біржі BingX

Гуд морнінг❤️ Доступ в комюніті TetherFX закрито🛑

По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на бірж
+1
По гері королівський стоп EUR ідеально по ранковому премаркету🔥 На цьому поки все Вже завтра будемо торгувати Торгую на біржі BingX

EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX
+1
EUR ✅ Ger40 уже в роботі але близько до стопа((( Торгую на біржі BingX

Ger40 Прям зараз рр не вигідний, але якщо дадуть трішки нижче буду залітати з 2х ніг https://www.tradingview.com/x/IuV1cej9/

Хочете ще один бетон💰 по FX??? Дуже гарний сетап але хз чи дадуть зайти 1н лайк і закину вам чарт

BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX
BTC Поки обєми нульові тому не берусь за аналіз🫠 Але є непогана трендова через яку можна поскальпити) Торгую на біржі BingX

EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX
EUR Хто після АХ на першому зломі набирався??? Вже можна кидати б/у Торгую на біржі BingX

EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике А
+2
EUR План роботи показав на скріні. Є локаьні таргети і 4г фвг через тест якого хочу попрацювати на продовження Але є велике АЛЕ: EUR 1D повністю перекрив неефективність і вже закріпився вище DXY 1D навіть не отримали фул філ Тому поки без агресивної роботи((( Можливо франк або ло підуть за ах а там уже і злом можна буде пошукати, або в прецессі Торгую на біржі BingX

Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкр
Прикккооооол По суті фомо немає, але це прям огоо Після тейку ціна виросла на 0.45%. 0.45% на крипті це просто спред на відкртті угоди😂 Торгую на біржі BingX

EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в
EUR Тепер буде нудно Основний таргет в вигляді 1Д fvg досягнуто Далі залишається очікувати реакцію. Далі хочу побачити рух в сторону 1д блока.

Форекс годує стабільно✅ Крипта грабує стабільно🛑 У мене поки так, тому зайвий раз намагаюсь не торгувати крипту Зараз в комюніті форексу ранкові відео-премаркети поки на паузі через постійну відсутність світла( Одразу даю тільки ті чарти де бачу щось цікаве. Думаю ви помітили що вже давно немає відеооглядів ринку та стрімів( Як тільки все налагодиться знову буду починати ранки з відеооглядів Обняв підняв❤️