Львівський Криптан
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm
Mostrar más📈 Análisis del canal de Telegram Львівський Криптан
El canal Львівський Криптан (@lvivcriptan22) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 40 393 suscriptores, ocupando la posición 3 137 en la categoría Criptomonedas y el puesto 1 441 en la región Ucrania.
📊 Métricas de audiencia y dinámica
Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 40 393 suscriptores.
Según los últimos datos del 24 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de 261, y en las últimas 24 horas de 45, conservando un alto alcance.
- Estado de verificación: No verificado
- Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.11%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 7.29% de reacciones respecto al total de suscriptores.
- Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 4 081 visualizaciones. En el primer día suele acumular 2 943 visualizaciones.
- Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 43.
- Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.
📝 Descripción y política de contenido
El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
“• ділюсь можливостями в крипті;
• про крипту як інструмент інвестицій
Зв’язок зі мною - @lvivcriptan
Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi
Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm”
Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 25 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.
Carga de datos en curso...
| Fecha | Crecimiento de Suscriptores | Menciones | Canales | |
| 25 junio | +167 | |||
| 24 junio | +58 | |||
| 23 junio | +68 | |||
| 22 junio | +155 | |||
| 21 junio | 0 | |||
| 20 junio | +9 | |||
| 19 junio | +38 | |||
| 18 junio | +19 | |||
| 17 junio | +15 | |||
| 16 junio | +41 | |||
| 15 junio | +43 | |||
| 14 junio | +23 | |||
| 13 junio | +8 | |||
| 12 junio | +18 | |||
| 11 junio | +33 | |||
| 10 junio | +32 | |||
| 09 junio | +25 | |||
| 08 junio | +27 | |||
| 07 junio | +4 | |||
| 06 junio | +23 | |||
| 05 junio | +34 | |||
| 04 junio | +15 | |||
| 03 junio | +108 | |||
| 02 junio | +70 | |||
| 01 junio | +44 |
| 2 | Вже сьогодні обираємо переможців, яким роздамо 26.000грн 💵
📝 Хто ще не прийняв участь:
⏺Переходимо СЮДИ та робимо декілька підписок . . .
Вибирати щасливчиків будемо
ВЕЧЕРОМ о 23:45
Результати будуть в боті ( там знайдете кнопку)👈
Фастом виконуємо 2 дії та ділимо пул, удачі від адміна ❤️ | 1 230 |
| 3 | Поки ринок укатують, стейкінг SL8 продовжує кормити щотижня🥹
Не реклама, а лише власний досвід(+рефка невеличка🌚)
Думаю багато хто з вас вічно в пошуках куди пристроїти свої Стейбли, щоб вони не лежали а приносили пасивний дохід, і SL8 один з таких, можна на 90 днів закинути під 47.5% річних (APY)!
Я вже давно писав за дану платформу і вирішив закинути частину коштів у стейкінг Sl8, поки що мене все влаштовує, відсотки приходять регулярно, а сам проєкт продовжує активно розвиватися!
За останній час вони:
🔴Запустили новий сайт — cassator.com
🔴Додали 17 нових RWA-активів (золото, срібло, платина)
🔴Готують нову вебверсію та оновлені мобільні додатки
🔴Працюють над масштабним оновленням інфраструктури
І що мене зацікавило найбільше. Незабаром запускають нову 6-рівневу реферальну систему для стейкінгу:
🔴 1 рівень — 6%
🔴 2 рівень — 5%
🔴 3 рівень — 4%
🔴 4 рівень — 3%
🔴 5 рівень — 2%
🔴 6 рівень — 1%
Тобто тим хто будує свою мережу зараз, може бути дуже цікаво зайти до запуску нової механіки. Ще один цікавий момент, команда повідомила, що веде переговори зі стратегічним інвестором зі США. Деталей поки небагато, але сам факт таких переговорів виглядає позитивно для екосистеми
Якщо ваші стейбли просто лежать без діла, можете придивитися до цієї історії трохи уважніше… В будь-якому випадку ризики присутні як і на будь-якій біржі, проте частину свого капітуле примножую на SL8
🔴 посилання на стейкінг - https://sl8.online/invite/wAW3Rj | 1 942 |
| 4 | Sin texto... | 2 176 |
| 5 | Binance знову роздає халяву без депозитів😋
Binance тихенько запустили нову активність з Catapult, де все що від вас потрібно це акаунт в X та буквально кілька хвилин часу. Не потрібно депати та крутити тисячі доларів обсягу… Зайшли, потикали кнопки, пройшли квіз і полетіли далі чілити в таку жару 😎
Що потрібно зробити:
1️⃣Відкрити Binance Web3 Wallet
2️⃣Зайти в Discover та знайти кампанію Catapult
3️⃣Виконати завдання в X та пройти квіз
До речі, відповіді:
3️⃣ → 2️⃣ → 3️⃣
Після цього потрапляєте в розіграш серед 10 000 учасників. Всього роздадуть 1 666 667 $PULT . Активність максимально лайтова. Єдина вимога це акаунт X має бути старше 60 днів і мати від 20 підписників
🗣 Якщо комусь не вистачає підписників то кидайте свої X під постом, думаю взаємно допоможемо один одному добити потрібну кількість😃 | 3 043 |
| 6 | GTA VI за 100$ – вже цієї осіні!🥹
Rockstar нарешті відкриває передзамовлення. Вже 25 червня о 00:00 можна буде оформити покупку, а сам реліз запланований на 19 листопада 2026 року. По цінах трохи боляче, але вже як є:
🔴 Стандартне видання: 80$
🔴 Ultimate Edition: 100$
За Ultimate обіцяють ексклюзивний транспорт, зброю, одяг, бонуси для онлайну та додатковий контент для історії Джейсона і Люсії. Також усі, хто оформить передзамовлення, отримають набір Vintage Vice City Pack та місяць підписки GTA+.
Що цікаво завантажити гру можна буде вже з 12 листопада, щоб у день релізу одразу залетіти в гру без багатогодинних завантажень.
Минуло 13 років…За цей час хтось закінчив школу, університет, встиг одружитися, завести дітей, пережити кілька циклів BTC від 1000$ до 100 000$+, а Rockstar тільки зараз випускає нову частину🥹
Схоже 19 листопада ринок ризикує втратити частину ліквідності, бо криптани масово підуть задротити нову Vice City 😂 | 3 274 |
| 7 | Лутаємо чергові 2200 гривень від Temu🥹
LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення. Дана тема абузиться, більше аків > більше товарів > більше рефаунду, товар продаєте, а кошти повертаєте на картку, використовуйте антидект браузери і проксі (можете взяти тут: proxy-seller.com з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)
Що потрібно зробити:
1️⃣ Реєструємось у LetyShops
2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт)
3️⃣ Замовляємо товар до 2200 грн (через сайт, з додатку не зарахується)
4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші
Якщо ви вже замовляли раніше на TEMU, то створюємо в будь якому антидетект браузері новий профіль, купляємо українські проксі, беремо новий номер телефону, створюємо (Приват/Mono/Abank) нову картку для оплати і робимо все по інструкції зверху, в доставці вказуємо своє ім'я і адресу доставки
Щоб точно не побрили замовляйте на різні імена (батьків, друзів, дівчину), різні точки доставки, вибираємо різні товари і на різні суми, не треба фулл в ліміт лізти. Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком
🔴Дедлайн - через 10 годин | 3 174 |
| 8 | Щитки вже не ті🌚 | 3 551 |
| 9 | ByBit готується до ери AI-трейдерів🤨
Bybit запустили AI-субакаунти (окремі акаунти для роботи з AI-агентами та автоматизованими стратегіями. Поки більшість сперечається, чи замінить AI людей, біржі вже починають підлаштовуватись під нову реальність…
Що це дає:
🔴AI не отримує повноцінного доступ до всього вашого акаунта
🔴Основний банк залишається ізольованим
🔴Можна виставляти ліміти на баланс
🔴Обмежувати плечі та ризики
🔴Працювати виключно через API
По суті, тепер можна безпечніше тестувати різні AI-рішення для трейдингу без страху, що бот випадково “зіллє” весь депозит 😅 І якщо чесно, це виглядає як один із найбільш логічних напрямків розвитку бірж.
Ще рік-два тому AI був просто хайповою темою. Сьогодні вже з’являються окремі інструменти та інфраструктура для його використання в реальній торгівлі. Цікаво буде подивитися, хто зароблятиме більше через кілька років, трейдери чи їхні AI-агенти 👀
А ви б довірили частину свого банку штучному інтелекту?🤥
🔴інструкція по субакаунту
🔴реєстрація на біржі ByBit | 3 434 |
| 10 | Апдейти по Labrador Adventures🫡
Модуль місій офіційно завершився, всі сейфи вже розкуплені, а нагороди будуть розподілені між учасниками. Але зараз увага на інше 👇
🔴Колесо знижок відключать уже 24 числа
Залишилося менше доби, після чого механіку повністю приберуть із гри.
Тому якщо планували:
🔴Купувати Gold
🔴Оформлювати VIP
🔴Донатити в гру
🔴Крутити знижки перед великими покупками
То зараз останній шанс зробити це з додатковою вигодою. Багато хто пропустив цю інформацію, тому вирішив нагадати. Після відключення колеса всі ці бонусні знижки вже будуть недоступні.
Тому перевіряйте свої плани по грі саме зараз, поки механіка ще працює 🤝
🔴детальніше про гру
🔴посилання на Labrador Adventures | 3 089 |
| 11 | Бігом забираємо 8-10$ від Binance🫡
Біржа випустила бустер з токеном ARX. Маємо 50.000 місць, цього разу отримаємо по 20 токенів NES, премаркету немає, але має бути в районі 8-10$, тому щоб встигнути робіть відразу
🔴Відповіді на тест: 1.A 2.C 3.B 4.C | 3 316 |
| 12 | Хто по маркету вдарив GRAM? Признавайтесь…🥹 | 3 591 |
| 13 | 🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 26.000₴ на 15 щасливчиків⤵️
Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті — ТИК 🖥
По призах:
🤔 25.06 буде вибрано 15 переможців (10 перших отримають на піцу, інші 5 — по 110$ зелених) 💸
Результати будуть в боті о 23:45 відповідного дня (там знайдете кнопку) , усім бажаю удачі 🤞
📣Тех.питання та організація | 3 483 |
| 14 | OKX продовжує кормити…😋
Не встигли роздати минулий LaunchX, як вже завезли новий, цього разу пул складає 3 млн ARX. Хороша новина для тих, хто крутив об’єми минулого тижня, частина активності вже буде зарахована. А для інших ще є час добрати необхідний оборот до 03:00 за Києвом.
Що по умовах:
🔴Крутимо $QIC у мережі X Layer
🔴Потрібно набрати понад 8000$ об’єму
🔴Середній оборот виходить близько 600$
🔴На комісії орієнтовно піде 40$
🔴 Старт: завтра о 11:00
🔴 Дедлайн: 24.06 о 11:00
🔴 Клейм нагород: о 13:00
І це ще не все…Паралельно запустили великий турнір по RE/USDT з призовим фондом 2.3 млн RE. Достатньо підтвердити участь і зробити від 500$ обороту. Чим більший обсяг накритули– тим більший шматок пирога можемо забрати!
Вчасно я крутанув Boost, на ринку штиль, активоностей мінімум, тому воркаємо що дають! Якщо ще немає Web3-гаманця OKX - саме час це виправити👇
🔴 Реєстрація в OKX BOOST
🔴 Реєстрація на біржі OKX
🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)
Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit | 3 451 |
| 15 | Обʼєми торгів на біржах падають, менеджери вже видзвонюють😁
Офіси вже не ті… | 3 857 |
| 16 | CZ вже думає не про крипту, а про майбутнє фінансової системи😁
Після зустрічей з регуляторами та урядами азійських країн засновник Binance поділився своїм баченням наступного етапу розвитку крипторинку
На думку CZ, країни повинні:
🔴Токенізувати свої фондові ринки
🔴Вивести акції в блокчейн
🔴Відкрити доступ до них для глобальних інвесторів
🔴Запускати власні національні стейблкоїни
По суті він говорить про те, що в майбутньому купити акції будь-якої компанії світу можна буде так само легко, як USDT… І якщо чесно, ми вже бачимо перші кроки в цьому напрямку. Bybit, Kraken, MEXC та інші біржі активно запускають токенізовані акції, а історія зі SpaceX показала, наскільки великий попит на такі продукти серед криптанів 👀
Ще кілька років тому всі сперечались, чи виживе крипта. Сьогодні вже обговорюють, як перенести на блокчейн фондовий ринок цілих країн, так і живем… | 4 274 |
| 17 | Стартував продаж у MAINET 2.0😎
Нарешті опублікували повний розклад запуску другого сезону. Сьогодні о 15:00 (за Києвом) стартував продаж Імпульсів - внутрішньоігрової валюти, за яку можна буде купувати паки та інші речі у грі. Перші 3 години Імпульси продаватимуться зі знижкою.
А вже сьогодні в 18:00 (за Києвом) - стартує продаж паків з майнерами. Купити їх можна буде тільки під час продажу, а після його завершення нових паків уже не буде. Продаж триватиме до 00:00 22 червня
Маємо годину щоб зі знижкою купити внутрішній токен гри, просто в тонкіпер кидаєте USDT або TON , потім деп в бот і купляєте імпульси
В 18:00 стартує вже сейл паків з майнерами які ми зможемо купити за ці імпульси , побачимо що з цього вийде, же купили токенів загалом на 50тис$
Залетіти в Mainet 2.0 можна за посиланнями -
https://t.me/mainet2_bot?start=r_6a2fe4c9251d7ecdff5ca13b | 3 968 |
| 18 | WhiteBIT продовжує набирати оберти в Європі🤨
Біржа отримала офіційну MiCA-ліцензію в Австрії, що дозволяє легально працювати в межах нового крипторегулювання ЄС. На фоні цієї новини WhiteBIT ще й запустили невелику активність для користувачів сервісу Convert 👀
Що потрібно зробити:
1️⃣Зареєструватися або увійти в акаунт WhiteBIT
2️⃣Обміняти активи через Convert на суму від 100 USDT
3️⃣Виконати умови кампанії до 19.06.2026
Серед учасників розіграють по 10 WBT. Невелика активність, але якщо і так користуєтесь WhiteBIT або планували щось конвертувати — чому б не спробувати забрати бонус зверху
До речі, отримання MiCA-ліцензії зараз набагато цікавіше за сам розіграш. На фоні проблем деяких великих бірж з регуляторами, WhiteBIT продовжує посилювати свої позиції в Європі 🤥
🔴Реєстрація на біржі WhiteBIT | 4 069 |
| 19 | OKX знову кормить, цього разу роздають понад 1.3 млн$🙂
Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2 млн $RE та 450 000 USDC. Найприємніше, що ще є час добити необхідний об’єм для участі.
Що потрібно зробити:
1️⃣Перекинути USDT у мережу X Layer
2️⃣Закинути трохи OKB для комісій
3️⃣Прокрутити необхідний об’єм через активності
По цифрах:
🔴Для LaunchX з $RE потрібно набрати від 8 000$ об’єму
🔴Середній оборот виходить близько 600$
🔴Зараз активно крутять: XLAYER_USDT/USDT
🔴Необхідний об’єм — 40 000$
🔴Комісії близько 32$
Потрібно трохи повозитись з об’ємами, але коли біржа викладає на стіл понад мільйон доларів проходити повз заборонено 😏
🔴 Старт — завтра о 11:00
🔴 Дедлайн — 20 червня о 11:00
🔴 Клейм нагород — о 13:00
🔴 Реєстрація в OKX BOOST
(-20% на ваші затрати на комісію)
🔴 Реєстрація на біржі OKX
🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)
Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit | 4 309 |
| 20 | OKX знову кормить, цього разу роздають понад 1.3 млн$🙂
Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2 млн $RE та 450 000 USDC. Найприємніше, що ще є час добити необхідний об’єм для участі.
Що потрібно зробити:
1️⃣Перекинути USDT у мережу X Layer
2️⃣Закинути трохи OKB для комісій
3️⃣Прокрутити необхідний об’єм через активності
По цифрах:
🔴Для LaunchX з $RE потрібно набрати від 8 000$ об’єму
🔴Середній оборот виходить близько 600$
🔴Зараз активно крутять: XLAYER_USDT/USDT
🔴Необхідний об’єм — 40 000$
🔴Комісії близько 32$
Потрібно трохи повозитись з об’ємами, але коли біржа викладає на стіл понад мільйон доларів проходити повз заборонено 😏
🔴 Старт — завтра о 11:00
🔴 Дедлайн — 20 червня о 11:00
🔴 Клейм нагород — о 13:00
🔴 Реєстрація в OKX BOOST
(-20% на ваші затрати на комісію)
🔴 Реєстрація на біржі OKX
🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)
Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit | 1 |
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
