Львівський Криптан
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm
Show more📈 Analytical overview of Telegram channel Львівський Криптан
Channel Львівський Криптан (@lvivcriptan22) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 40 278 subscribers, ranking 3 124 in the Cryptocurrencies category and 1 444 in the Ukraine region.
📊 Audience metrics and dynamics
Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 40 278 subscribers.
According to the latest data from 27 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 206 over the last 30 days and by -48 over the last 24 hours, overall reach remains high.
- Verification status: Not verified
- Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.34%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 7.29% reactions from the total number of subscribers.
- Post reach: On average, each post receives 4 163 views. Within the first day, a publication typically gains 2 935 views.
- Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 49.
- Thematic interests: Content is focused on key topics such as біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.
📝 Description and content policy
The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
“• ділюсь можливостями в крипті;
• про крипту як інструмент інвестицій
Зв’язок зі мною - @lvivcriptan
Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi
Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm”
Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 28 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.
Data loading in progress...
| Date | Subscriber Growth | Mentions | Channels | |
| 27 June | 0 | |||
| 26 June | 0 | |||
| 25 June | +167 | |||
| 24 June | +58 | |||
| 23 June | +68 | |||
| 22 June | +155 | |||
| 21 June | 0 | |||
| 20 June | +9 | |||
| 19 June | +38 | |||
| 18 June | +19 | |||
| 17 June | +15 | |||
| 16 June | +41 | |||
| 15 June | +43 | |||
| 14 June | +23 | |||
| 13 June | +8 | |||
| 12 June | +18 | |||
| 11 June | +33 | |||
| 10 June | +32 | |||
| 09 June | +25 | |||
| 08 June | +27 | |||
| 07 June | +4 | |||
| 06 June | +23 | |||
| 05 June | +34 | |||
| 04 June | +15 | |||
| 03 June | +108 | |||
| 02 June | +70 | |||
| 01 June | +44 |
| 2 | Щось так захотілося зими 🥹 | 2 590 |
| 3 | Тримайте бізнес тємку, на найближчі дні!🌚 | 3 260 |
| 4 | Не думав, що під час цього ЧС буду відкривати предікшн-маркети частіше, ніж CoinMarketCap 😅
Раніше дивився на це як на черговий хайп, але останні місяці показали, що ліквідність реально починає перетікати в даний сектор… До речі, вже пройшов перший тиждень в Limitless і платформа почала роздавати перші реворди учасникам. А попереду ще кілька тижнів до завершення турніру та нові щотижневі розіграші
Особисто для себе вирішив протестувати механіку на невелику суму. Закинув кілька $ і зарядив на Францію, побачимо наскільки я буду правим👀
На даній платформі KYC не потрібно, все працює без VPN, заходите через Web3-гаманець в 1 клік
🔴Предікшени від 10$
🔴Щотижневі розіграші по 5000 USDC
🔴800 000 USDC підуть у лідерборд
🔴Ще 200 000 USDC роздадуть рандомно серед учасників
А найголовніше це те, що кампанія тільки стартувала і про неї поки що знає відносно мало людей. Тому конкуренція зараз у рази нижча, ніж буде через кілька тижнів. Заходити рекомендую саме через Web3-гаманець
🔴 посилання на Limitless | 3 064 |
| 5 | Витрати Львівського Криптана в місяць!👀
На дворі жара Медвежка, витрати стараюсь мінімізувати, адже майбутня бичка без капіталу = максимальне фомо!
Даний пост написаний з метою заохотити вас, максимально юзати карту ByBit! Чесно кажучи ~70% витрат моїх відбувається крипто картою, користування картками українських банків зараз мінімальне. Після того як картку Bybit додали в Apple Pay, оплачую нею майже все: покупки, каву, підписки та онлайн-сервіси, знімаю нал в касах універмагів!
Що найбільше подобається:
🔴курс ~45.12 грн (при витраті від 500$ в місяць)
🔴 Базовий кешбек — 2%.
🔴 На окремих категоріях можна отримувати до 4%.
🔴 А за деякі популярні підписки, такі як ChatGPT, Spotify, Netflix, Claude, зараз діє 100% кешбек в межах умов акції.
Для тих, хто ще не оформлював картку, зараз теж є приємний бонус:
🔴 20$ ваучер на комісії за реєстрацію.
🔴 10$ на спот за перший депозит.
🔴 Ще 10$ на спот після витрат від 100$.
Топ коли звичайні щоденні витрати ще й повертають частину грошей назад. Якщо все одно розраховуєтесь карткою кожен день, то чому б не отримувати за це бонуси? 👀
Як отримати безкоштовну віртуальну карту:
1️⃣ Заходимо Bybit → розділ Фінанси → Card або за посиланням
2️⃣ Відкриваємо картку і вводимо промокод 769GZ8 (без нього бонусу не буде)
3️⃣ Користуємось картою і отримуємо кешбек
4️⃣ Витрачаємо 100$ → забираємо +10$ + 10% кешбеку
Тут все детально розписав про карту, переваги, і бонуси за оформлення - https://t.me/lvivcriptan22/11138
🔴отримати карту від ByBit | 2 949 |
| 6 | Binance в ЄС з 1 липня – все!🤨 | 2 984 |
| 7 | Райф знову запустив промку по 400 грн випуск фрішної карти і 400 грн за кожного друга!😎
За минулий раз сьогодні нарахували якраз другу половину нагороди, як бачите багато хто вже забрав бонус, а тепер акцію оновили й знову можна легко залутати 400 грн 👀
Механіка максимально проста:
1️⃣Відкриваємо карту за посиланням
2️⃣Реєструємося через Дію та відкриваємо безкоштовну картку АТБ — одразу отримуємо 200 грн
3️⃣Поповнюємо картку на 201+ грн і робимо покупку від 201 грн, за це отримаємо ще 200 грн
4️⃣Перші 200 грн приходять практично одразу, ще 200 грн за покупку банк обіцяє нарахувати до 10 липня!
Не потрібно крутити об’єми, чекати аірдроп чи сподіватися на рандом,виконали кілька простих дій та отримав гривні собі на карту
До речі ще можна забрати:
🔴300 грн від Credit Agricole
🔴300 грн від Alliance Bank
🔴150 грн за картку «Універсальна» від ПриватБанку | 3 214 |
| 8 | Вже сьогодні обираємо переможців, яким роздамо 26.000грн 💵
📝 Хто ще не прийняв участь:
⏺Переходимо СЮДИ та робимо декілька підписок . . .
Вибирати щасливчиків будемо
ВЕЧЕРОМ о 23:45
Результати будуть в боті ( там знайдете кнопку)👈
Фастом виконуємо 2 дії та ділимо пул, удачі від адміна ❤️ | 1 230 |
| 9 | Поки ринок укатують, стейкінг SL8 продовжує кормити щотижня🥹
Не реклама, а лише власний досвід(+рефка невеличка🌚)
Думаю багато хто з вас вічно в пошуках куди пристроїти свої Стейбли, щоб вони не лежали а приносили пасивний дохід, і SL8 один з таких, можна на 90 днів закинути під 47.5% річних (APY)!
Я вже давно писав за дану платформу і вирішив закинути частину коштів у стейкінг Sl8, поки що мене все влаштовує, відсотки приходять регулярно, а сам проєкт продовжує активно розвиватися!
За останній час вони:
🔴Запустили новий сайт — cassator.com
🔴Додали 17 нових RWA-активів (золото, срібло, платина)
🔴Готують нову вебверсію та оновлені мобільні додатки
🔴Працюють над масштабним оновленням інфраструктури
І що мене зацікавило найбільше. Незабаром запускають нову 6-рівневу реферальну систему для стейкінгу:
🔴 1 рівень — 6%
🔴 2 рівень — 5%
🔴 3 рівень — 4%
🔴 4 рівень — 3%
🔴 5 рівень — 2%
🔴 6 рівень — 1%
Тобто тим хто будує свою мережу зараз, може бути дуже цікаво зайти до запуску нової механіки. Ще один цікавий момент, команда повідомила, що веде переговори зі стратегічним інвестором зі США. Деталей поки небагато, але сам факт таких переговорів виглядає позитивно для екосистеми
Якщо ваші стейбли просто лежать без діла, можете придивитися до цієї історії трохи уважніше… В будь-якому випадку ризики присутні як і на будь-якій біржі, проте частину свого капітуле примножую на SL8
🔴 посилання на стейкінг - https://sl8.online/invite/wAW3Rj | 3 246 |
| 10 | No text... | 3 107 |
| 11 | Binance знову роздає халяву без депозитів😋
Binance тихенько запустили нову активність з Catapult, де все що від вас потрібно це акаунт в X та буквально кілька хвилин часу. Не потрібно депати та крутити тисячі доларів обсягу… Зайшли, потикали кнопки, пройшли квіз і полетіли далі чілити в таку жару 😎
Що потрібно зробити:
1️⃣Відкрити Binance Web3 Wallet
2️⃣Зайти в Discover та знайти кампанію Catapult
3️⃣Виконати завдання в X та пройти квіз
До речі, відповіді:
3️⃣ → 2️⃣ → 3️⃣
Після цього потрапляєте в розіграш серед 10 000 учасників. Всього роздадуть 1 666 667 $PULT . Активність максимально лайтова. Єдина вимога це акаунт X має бути старше 60 днів і мати від 20 підписників
🗣 Якщо комусь не вистачає підписників то кидайте свої X під постом, думаю взаємно допоможемо один одному добити потрібну кількість😃 | 3 464 |
| 12 | GTA VI за 100$ – вже цієї осіні!🥹
Rockstar нарешті відкриває передзамовлення. Вже 25 червня о 00:00 можна буде оформити покупку, а сам реліз запланований на 19 листопада 2026 року. По цінах трохи боляче, але вже як є:
🔴 Стандартне видання: 80$
🔴 Ultimate Edition: 100$
За Ultimate обіцяють ексклюзивний транспорт, зброю, одяг, бонуси для онлайну та додатковий контент для історії Джейсона і Люсії. Також усі, хто оформить передзамовлення, отримають набір Vintage Vice City Pack та місяць підписки GTA+.
Що цікаво завантажити гру можна буде вже з 12 листопада, щоб у день релізу одразу залетіти в гру без багатогодинних завантажень.
Минуло 13 років…За цей час хтось закінчив школу, університет, встиг одружитися, завести дітей, пережити кілька циклів BTC від 1000$ до 100 000$+, а Rockstar тільки зараз випускає нову частину🥹
Схоже 19 листопада ринок ризикує втратити частину ліквідності, бо криптани масово підуть задротити нову Vice City 😂 | 3 745 |
| 13 | Лутаємо чергові 2200 гривень від Temu🥹
LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення. Дана тема абузиться, більше аків > більше товарів > більше рефаунду, товар продаєте, а кошти повертаєте на картку, використовуйте антидект браузери і проксі (можете взяти тут: proxy-seller.com з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)
Що потрібно зробити:
1️⃣ Реєструємось у LetyShops
2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт)
3️⃣ Замовляємо товар до 2200 грн (через сайт, з додатку не зарахується)
4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші
Якщо ви вже замовляли раніше на TEMU, то створюємо в будь якому антидетект браузері новий профіль, купляємо українські проксі, беремо новий номер телефону, створюємо (Приват/Mono/Abank) нову картку для оплати і робимо все по інструкції зверху, в доставці вказуємо своє ім'я і адресу доставки
Щоб точно не побрили замовляйте на різні імена (батьків, друзів, дівчину), різні точки доставки, вибираємо різні товари і на різні суми, не треба фулл в ліміт лізти. Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком
🔴Дедлайн - через 10 годин | 3 614 |
| 14 | Щитки вже не ті🌚 | 3 848 |
| 15 | ByBit готується до ери AI-трейдерів🤨
Bybit запустили AI-субакаунти (окремі акаунти для роботи з AI-агентами та автоматизованими стратегіями. Поки більшість сперечається, чи замінить AI людей, біржі вже починають підлаштовуватись під нову реальність…
Що це дає:
🔴AI не отримує повноцінного доступ до всього вашого акаунта
🔴Основний банк залишається ізольованим
🔴Можна виставляти ліміти на баланс
🔴Обмежувати плечі та ризики
🔴Працювати виключно через API
По суті, тепер можна безпечніше тестувати різні AI-рішення для трейдингу без страху, що бот випадково “зіллє” весь депозит 😅 І якщо чесно, це виглядає як один із найбільш логічних напрямків розвитку бірж.
Ще рік-два тому AI був просто хайповою темою. Сьогодні вже з’являються окремі інструменти та інфраструктура для його використання в реальній торгівлі. Цікаво буде подивитися, хто зароблятиме більше через кілька років, трейдери чи їхні AI-агенти 👀
А ви б довірили частину свого банку штучному інтелекту?🤥
🔴інструкція по субакаунту
🔴реєстрація на біржі ByBit | 3 717 |
| 16 | Апдейти по Labrador Adventures🫡
Модуль місій офіційно завершився, всі сейфи вже розкуплені, а нагороди будуть розподілені між учасниками. Але зараз увага на інше 👇
🔴Колесо знижок відключать уже 24 числа
Залишилося менше доби, після чого механіку повністю приберуть із гри.
Тому якщо планували:
🔴Купувати Gold
🔴Оформлювати VIP
🔴Донатити в гру
🔴Крутити знижки перед великими покупками
То зараз останній шанс зробити це з додатковою вигодою. Багато хто пропустив цю інформацію, тому вирішив нагадати. Після відключення колеса всі ці бонусні знижки вже будуть недоступні.
Тому перевіряйте свої плани по грі саме зараз, поки механіка ще працює 🤝
🔴детальніше про гру
🔴посилання на Labrador Adventures | 3 290 |
| 17 | Бігом забираємо 8-10$ від Binance🫡
Біржа випустила бустер з токеном ARX. Маємо 50.000 місць, цього разу отримаємо по 20 токенів NES, премаркету немає, але має бути в районі 8-10$, тому щоб встигнути робіть відразу
🔴Відповіді на тест: 1.A 2.C 3.B 4.C | 3 767 |
| 18 | Хто по маркету вдарив GRAM? Признавайтесь…🥹 | 4 136 |
| 19 | 🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 26.000₴ на 15 щасливчиків⤵️
Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті — ТИК 🖥
По призах:
🤔 25.06 буде вибрано 15 переможців (10 перших отримають на піцу, інші 5 — по 110$ зелених) 💸
Результати будуть в боті о 23:45 відповідного дня (там знайдете кнопку) , усім бажаю удачі 🤞
📣Тех.питання та організація | 3 483 |
| 20 | OKX продовжує кормити…😋
Не встигли роздати минулий LaunchX, як вже завезли новий, цього разу пул складає 3 млн ARX. Хороша новина для тих, хто крутив об’єми минулого тижня, частина активності вже буде зарахована. А для інших ще є час добрати необхідний оборот до 03:00 за Києвом.
Що по умовах:
🔴Крутимо $QIC у мережі X Layer
🔴Потрібно набрати понад 8000$ об’єму
🔴Середній оборот виходить близько 600$
🔴На комісії орієнтовно піде 40$
🔴 Старт: завтра о 11:00
🔴 Дедлайн: 24.06 о 11:00
🔴 Клейм нагород: о 13:00
І це ще не все…Паралельно запустили великий турнір по RE/USDT з призовим фондом 2.3 млн RE. Достатньо підтвердити участь і зробити від 500$ обороту. Чим більший обсяг накритули– тим більший шматок пирога можемо забрати!
Вчасно я крутанув Boost, на ринку штиль, активоностей мінімум, тому воркаємо що дають! Якщо ще немає Web3-гаманця OKX - саме час це виправити👇
🔴 Реєстрація в OKX BOOST
🔴 Реєстрація на біржі OKX
🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)
Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit | 3 981 |
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
