uk
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Відкрити в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 40 440 підписників, посідаючи 3 137 місце в категорії Криптовалюти та 1 441 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 40 440 підписників.

За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 363, а за останні 24 години на 89, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 10.24%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 7.08% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 4 142 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 862 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 44.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Криптовалюти.

40 440
Підписники
+8924 години
+2797 днів
+36330 день

Триває завантаження даних...

Залучення підписників
червень '26
червень '26
+1 077
в 3 каналах
травень '26
+6 473
в 3 каналах
Get PRO
квітень '26
+1 060
в 2 каналах
Get PRO
березень '26
+7 299
в 8 каналах
Get PRO
лютий '26
+813
в 3 каналах
Get PRO
січень '26
+1 259
в 3 каналах
Get PRO
грудень '25
+1 055
в 3 каналах
Get PRO
листопад '25
+464
в 3 каналах
Get PRO
жовтень '25
+486
в 4 каналах
Get PRO
вересень '25
+3 825
в 4 каналах
Get PRO
серпень '25
+1 767
в 5 каналах
Get PRO
липень '25
+2 791
в 8 каналах
Get PRO
червень '25
+2 209
в 3 каналах
Get PRO
травень '25
+491
в 5 каналах
Get PRO
квітень '25
+4 440
в 9 каналах
Get PRO
березень '25
+268
в 8 каналах
Get PRO
лютий '25
+779
в 4 каналах
Get PRO
січень '25
+1 456
в 7 каналах
Get PRO
грудень '24
+6 262
в 9 каналах
Get PRO
листопад '24
+3 425
в 12 каналах
Get PRO
жовтень '24
+3 306
в 17 каналах
Get PRO
вересень '24
+7 362
в 23 каналах
Get PRO
серпень '24
+32 091
в 14 каналах
Get PRO
липень '24
+4 494
в 22 каналах
Get PRO
червень '24
+9 114
в 16 каналах
Get PRO
травень '24
+4 331
в 21 каналах
Get PRO
квітень '24
+3 733
в 25 каналах
Get PRO
березень '24
+3 607
в 41 каналах
Get PRO
лютий '24
+1 909
в 31 каналах
Get PRO
січень '24
+2 858
в 11 каналах
Get PRO
грудень '23
+447
в 7 каналах
Get PRO
листопад '23
+638
в 21 каналах
Get PRO
жовтень '23
+1 067
в 24 каналах
Get PRO
вересень '23
+646
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+661
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+1 312
в 1 каналах
Get PRO
червень '23
+675
в 0 каналах
Get PRO
травень '23
+3 602
в 0 каналах
Get PRO
квітень '23
+334
в 0 каналах
Get PRO
березень '23
+392
в 0 каналах
Get PRO
лютий '23
+212
в 0 каналах
Get PRO
січень '23
+1 703
в 0 каналах
Get PRO
грудень '22
+3 486
в 0 каналах
Get PRO
листопад '22
+492
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '22
+222
в 0 каналах
Get PRO
вересень '22
+134
в 0 каналах
Get PRO
серпень '22
+582
в 0 каналах
Get PRO
липень '22
+58
в 0 каналах
Get PRO
червень '22
+3 775
в 0 каналах
Get PRO
травень '22
+1 580
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
26 червня0
25 червня+167
24 червня+58
23 червня+68
22 червня+155
21 червня0
20 червня+9
19 червня+38
18 червня+19
17 червня+15
16 червня+41
15 червня+43
14 червня+23
13 червня+8
12 червня+18
11 червня+33
10 червня+32
09 червня+25
08 червня+27
07 червня+4
06 червня+23
05 червня+34
04 червня+15
03 червня+108
02 червня+70
01 червня+44
Дописи каналу
Binance в ЄС з 1 липня – все!🤨
Binance в ЄС з 1 липня – все!🤨

2
Райф знову запустив промку по 400 грн випуск фрішної карти і 400 грн за кожного друга!😎 За минулий раз сьогодні нарахували я
Райф знову запустив промку по 400 грн випуск фрішної карти і 400 грн за кожного друга!😎 За минулий раз сьогодні нарахували якраз другу половину нагороди, як бачите багато хто вже забрав бонус, а тепер акцію оновили й знову можна легко залутати 400 грн 👀 Механіка максимально проста: 1️⃣Відкриваємо карту за посиланням 2️⃣Реєструємося через Дію та відкриваємо безкоштовну картку АТБ — одразу отримуємо 200 грн 3️⃣Поповнюємо картку на 201+ грн і робимо покупку від 201 грн, за це отримаємо ще 200 грн 4️⃣Перші 200 грн приходять практично одразу, ще 200 грн за покупку банк обіцяє нарахувати до 10 липня! Не потрібно крутити об’єми, чекати аірдроп чи сподіватися на рандом,виконали кілька простих дій та отримав гривні собі на карту До речі ще можна забрати: 🔴300 грн від Credit Agricole 🔴300 грн від Alliance Bank 🔴150 грн за картку «Універсальна» від ПриватБанку
2 448
3
Вже сьогодні обираємо переможців, яким роздамо 26.000грн 💵 📝 Хто ще не прийняв участь: ⏺Переходимо СЮДИ та робимо декілька підписок . . . Вибирати щасливчиків будемо ВЕЧЕРОМ о 23:45 Результати будуть в боті ( там знайдете кнопку)👈 Фастом виконуємо 2 дії та ділимо пул, удачі від адміна ❤️
1 230
4
Поки ринок укатують, стейкінг SL8 продовжує кормити щотижня🥹 Не реклама, а лише власний досвід(+рефка невеличка🌚) Думаю баг+1
Поки ринок укатують, стейкінг SL8 продовжує кормити щотижня🥹 Не реклама, а лише власний досвід(+рефка невеличка🌚) Думаю багато хто з вас вічно в пошуках куди пристроїти свої Стейбли, щоб вони не лежали а приносили пасивний дохід, і SL8 один з таких, можна на 90 днів закинути під 47.5% річних (APY)! Я вже давно писав за дану платформу і вирішив закинути частину коштів у стейкінг Sl8, поки що мене все влаштовує, відсотки приходять регулярно, а сам проєкт продовжує активно розвиватися! За останній час вони: 🔴Запустили новий сайт — cassator.com 🔴Додали 17 нових RWA-активів (золото, срібло, платина) 🔴Готують нову вебверсію та оновлені мобільні додатки 🔴Працюють над масштабним оновленням інфраструктури І що мене зацікавило найбільше. Незабаром запускають нову 6-рівневу реферальну систему для стейкінгу: 🔴 1 рівень — 6% 🔴 2 рівень — 5% 🔴 3 рівень — 4% 🔴 4 рівень — 3% 🔴 5 рівень — 2% 🔴 6 рівень — 1% Тобто тим хто будує свою мережу зараз, може бути дуже цікаво зайти до запуску нової механіки. Ще один цікавий момент, команда повідомила, що веде переговори зі стратегічним інвестором зі США. Деталей поки небагато, але сам факт таких переговорів виглядає позитивно для екосистеми Якщо ваші стейбли просто лежать без діла, можете придивитися до цієї історії трохи уважніше… В будь-якому випадку ризики присутні як і на будь-якій біржі, проте частину свого капітуле примножую на SL8 🔴 посилання на стейкінг - https://sl8.online/invite/wAW3Rj
2 796
5
Немає тексту...
2 749
6
Binance знову роздає халяву без депозитів😋 Binance тихенько запустили нову активність з Catapult, де все що від вас потрібно
Binance знову роздає халяву без депозитів😋 Binance тихенько запустили нову активність з Catapult, де все що від вас потрібно це акаунт в X та буквально кілька хвилин часу. Не потрібно депати та крутити тисячі доларів обсягу… Зайшли, потикали кнопки, пройшли квіз і полетіли далі чілити в таку жару 😎 Що потрібно зробити: 1️⃣Відкрити Binance Web3 Wallet 2️⃣Зайти в Discover та знайти кампанію Catapult 3️⃣Виконати завдання в X та пройти квіз До речі, відповіді: 3️⃣ → 2️⃣ → 3️⃣ Після цього потрапляєте в розіграш серед 10 000 учасників. Всього роздадуть 1 666 667 $PULT . Активність максимально лайтова. Єдина вимога це акаунт X має бути старше 60 днів і мати від 20 підписників 🗣 Якщо комусь не вистачає підписників то кидайте свої X під постом, думаю взаємно допоможемо один одному добити потрібну кількість😃
3 237
7
GTA VI за 100$ – вже цієї осіні!🥹 Rockstar нарешті відкриває передзамовлення. Вже 25 червня о 00:00 можна буде оформити поку
GTA VI за 100$ – вже цієї осіні!🥹 Rockstar нарешті відкриває передзамовлення. Вже 25 червня о 00:00 можна буде оформити покупку, а сам реліз запланований на 19 листопада 2026 року. По цінах трохи боляче, але вже як є: 🔴 Стандартне видання: 80$ 🔴 Ultimate Edition: 100$ За Ultimate обіцяють ексклюзивний транспорт, зброю, одяг, бонуси для онлайну та додатковий контент для історії Джейсона і Люсії. Також усі, хто оформить передзамовлення, отримають набір Vintage Vice City Pack та місяць підписки GTA+. Що цікаво завантажити гру можна буде вже з 12 листопада, щоб у день релізу одразу залетіти в гру без багатогодинних завантажень. Минуло 13 років…За цей час хтось закінчив школу, університет, встиг одружитися, завести дітей, пережити кілька циклів BTC від 1000$ до 100 000$+, а Rockstar тільки зараз випускає нову частину🥹 Схоже 19 листопада ринок ризикує втратити частину ліквідності, бо криптани масово підуть задротити нову Vice City 😂
3 440
8
Лутаємо чергові 2200 гривень від Temu🥹 LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення.
Лутаємо чергові 2200 гривень від Temu🥹 LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення. Дана тема абузиться, більше аків > більше товарів > більше рефаунду, товар продаєте, а кошти повертаєте на картку, використовуйте антидект браузери і проксі (можете взяти тут: proxy-seller.com з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт) 3️⃣ Замовляємо товар до 2200 грн (через сайт, з додатку не зарахується) 4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші Якщо ви вже замовляли раніше на TEMU, то створюємо в будь якому антидетект браузері новий профіль, купляємо українські проксі, беремо новий номер телефону, створюємо (Приват/Mono/Abank) нову картку для оплати і робимо все по інструкції зверху, в доставці вказуємо своє ім'я і адресу доставки Щоб точно не побрили замовляйте на різні імена (батьків, друзів, дівчину), різні точки доставки, вибираємо різні товари і на різні суми, не треба фулл в ліміт лізти. Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком 🔴Дедлайн - через 10 годин
3 321
9
Щитки вже не ті🌚
Щитки вже не ті🌚
3 654
10
ByBit готується до ери AI-трейдерів🤨 Bybit запустили AI-субакаунти (окремі акаунти для роботи з AI-агентами та автоматизован
ByBit готується до ери AI-трейдерів🤨 Bybit запустили AI-субакаунти (окремі акаунти для роботи з AI-агентами та автоматизованими стратегіями. Поки більшість сперечається, чи замінить AI людей, біржі вже починають підлаштовуватись під нову реальність… Що це дає: 🔴AI не отримує повноцінного доступ до всього вашого акаунта 🔴Основний банк залишається ізольованим 🔴Можна виставляти ліміти на баланс 🔴Обмежувати плечі та ризики 🔴Працювати виключно через API По суті, тепер можна безпечніше тестувати різні AI-рішення для трейдингу без страху, що бот випадково “зіллє” весь депозит 😅 І якщо чесно, це виглядає як один із найбільш логічних напрямків розвитку бірж. Ще рік-два тому AI був просто хайповою темою. Сьогодні вже з’являються окремі інструменти та інфраструктура для його використання в реальній торгівлі. Цікаво буде подивитися, хто зароблятиме більше через кілька років, трейдери чи їхні AI-агенти 👀 А ви б довірили частину свого банку штучному інтелекту?🤥 🔴інструкція по субакаунту 🔴реєстрація на біржі ByBit
3 526
11
Апдейти по Labrador Adventures🫡 Модуль місій офіційно завершився, всі сейфи вже розкуплені, а нагороди будуть розподілені мі
Апдейти по Labrador Adventures🫡 Модуль місій офіційно завершився, всі сейфи вже розкуплені, а нагороди будуть розподілені між учасниками. Але зараз увага на інше 👇 🔴Колесо знижок відключать уже 24 числа Залишилося менше доби, після чого механіку повністю приберуть із гри. Тому якщо планували: 🔴Купувати Gold 🔴Оформлювати VIP 🔴Донатити в гру 🔴Крутити знижки перед великими покупками То зараз останній шанс зробити це з додатковою вигодою. Багато хто пропустив цю інформацію, тому вирішив нагадати. Після відключення колеса всі ці бонусні знижки вже будуть недоступні. Тому перевіряйте свої плани по грі саме зараз, поки механіка ще працює 🤝 🔴детальніше про гру 🔴посилання на Labrador Adventures
3 159
12
Бігом забираємо 8-10$ від Binance🫡 Біржа випустила бустер з токеном ARX. Маємо 50.000 місць, цього разу отримаємо по 20 токе
Бігом забираємо 8-10$ від Binance🫡 Біржа випустила бустер з токеном ARX. Маємо 50.000 місць, цього разу отримаємо по 20 токенів NES, премаркету немає, але має бути в районі 8-10$, тому щоб встигнути робіть відразу 🔴Відповіді на тест: 1.A 2.C 3.B 4.C
3 346
13
Хто по маркету вдарив GRAM? Признавайтесь…🥹
Хто по маркету вдарив GRAM? Признавайтесь…🥹
3 636
14
🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 26.000₴ на 15 щасливчиків⤵️ Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті
🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 26.000₴ на 15 щасливчиків⤵️ Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті — ТИК 🖥 По призах: 🤔 25.06 буде вибрано 15 переможців (10 перших отримають на піцу, інші 5 — по 110$ зелених) 💸 Результати будуть в боті о 23:45 відповідного дня (там знайдете кнопку) , усім бажаю удачі 🤞 📣Тех.питання та організація
3 483
15
OKX продовжує кормити…😋 Не встигли роздати минулий LaunchX, як вже завезли новий, цього разу пул складає 3 млн ARX. Хороша н
OKX продовжує кормити…😋 Не встигли роздати минулий LaunchX, як вже завезли новий, цього разу пул складає 3 млн ARX. Хороша новина для тих, хто крутив об’єми минулого тижня, частина активності вже буде зарахована. А для інших ще є час добрати необхідний оборот до 03:00 за Києвом. Що по умовах: 🔴Крутимо $QIC у мережі X Layer 🔴Потрібно набрати понад 8000$ об’єму 🔴Середній оборот виходить близько 600$ 🔴На комісії орієнтовно піде 40$ 🔴 Старт: завтра о 11:00 🔴 Дедлайн: 24.06 о 11:00 🔴 Клейм нагород: о 13:00 І це ще не все…Паралельно запустили великий турнір по RE/USDT з призовим фондом 2.3 млн RE. Достатньо підтвердити участь і зробити від 500$ обороту. Чим більший обсяг накритули– тим більший шматок пирога можемо забрати! Вчасно я крутанув Boost, на ринку штиль, активоностей мінімум, тому воркаємо що дають! Якщо ще немає Web3-гаманця OKX - саме час це виправити👇 🔴 Реєстрація в OKX BOOST 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit
3 752
16
Обʼєми торгів на біржах падають, менеджери вже видзвонюють😁 Офіси вже не ті…
Обʼєми торгів на біржах падають, менеджери вже видзвонюють😁 Офіси вже не ті…
3 887
17
CZ вже думає не про крипту, а про майбутнє фінансової системи😁 Після зустрічей з регуляторами та урядами азійських країн зас
CZ вже думає не про крипту, а про майбутнє фінансової системи😁 Після зустрічей з регуляторами та урядами азійських країн засновник Binance поділився своїм баченням наступного етапу розвитку крипторинку На думку CZ, країни повинні: 🔴Токенізувати свої фондові ринки 🔴Вивести акції в блокчейн 🔴Відкрити доступ до них для глобальних інвесторів 🔴Запускати власні національні стейблкоїни По суті він говорить про те, що в майбутньому купити акції будь-якої компанії світу можна буде так само легко, як USDT… І якщо чесно, ми вже бачимо перші кроки в цьому напрямку. Bybit, Kraken, MEXC та інші біржі активно запускають токенізовані акції, а історія зі SpaceX показала, наскільки великий попит на такі продукти серед криптанів 👀 Ще кілька років тому всі сперечались, чи виживе крипта. Сьогодні вже обговорюють, як перенести на блокчейн фондовий ринок цілих країн, так і живем…
4 315
18
Стартував продаж у MAINET 2.0😎 Нарешті опублікували повний розклад запуску другого сезону. Сьогодні о 15:00 (за Києвом) стар
Стартував продаж у MAINET 2.0😎 Нарешті опублікували повний розклад запуску другого сезону. Сьогодні о 15:00 (за Києвом) стартував продаж Імпульсів - внутрішньоігрової валюти, за яку можна буде купувати паки та інші речі у грі. Перші 3 години Імпульси продаватимуться зі знижкою. А вже сьогодні в 18:00 (за Києвом) - стартує продаж паків з майнерами. Купити їх можна буде тільки під час продажу, а після його завершення нових паків уже не буде. Продаж триватиме до 00:00 22 червня Маємо годину щоб зі знижкою купити внутрішній токен гри, просто в тонкіпер кидаєте USDT або TON , потім деп в бот і купляєте імпульси В 18:00 стартує вже сейл паків з майнерами які ми зможемо купити за ці імпульси , побачимо що з цього вийде, же купили токенів загалом на 50тис$ Залетіти в Mainet 2.0 можна за посиланнями - https://t.me/mainet2_bot?start=r_6a2fe4c9251d7ecdff5ca13b
4 101
19
WhiteBIT продовжує набирати оберти в Європі🤨 Біржа отримала офіційну MiCA-ліцензію в Австрії, що дозволяє легально працювати
WhiteBIT продовжує набирати оберти в Європі🤨 Біржа отримала офіційну MiCA-ліцензію в Австрії, що дозволяє легально працювати в межах нового крипторегулювання ЄС. На фоні цієї новини WhiteBIT ще й запустили невелику активність для користувачів сервісу Convert 👀 Що потрібно зробити: 1️⃣Зареєструватися або увійти в акаунт WhiteBIT 2️⃣Обміняти активи через Convert на суму від 100 USDT 3️⃣Виконати умови кампанії до 19.06.2026 Серед учасників розіграють по 10 WBT. Невелика активність, але якщо і так користуєтесь WhiteBIT або планували щось конвертувати — чому б не спробувати забрати бонус зверху До речі, отримання MiCA-ліцензії зараз набагато цікавіше за сам розіграш. На фоні проблем деяких великих бірж з регуляторами, WhiteBIT продовжує посилювати свої позиції в Європі 🤥 🔴Реєстрація на біржі WhiteBIT
4 120
20
OKX знову кормить, цього разу роздають понад 1.3 млн$🙂 Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2
OKX знову кормить, цього разу роздають понад 1.3 млн$🙂 Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2 млн $RE та 450 000 USDC. Найприємніше, що ще є час добити необхідний об’єм для участі. Що потрібно зробити: 1️⃣Перекинути USDT у мережу X Layer 2️⃣Закинути трохи OKB для комісій 3️⃣Прокрутити необхідний об’єм через активності По цифрах: 🔴Для LaunchX з $RE потрібно набрати від 8 000$ об’єму 🔴Середній оборот виходить близько 600$ 🔴Зараз активно крутять: XLAYER_USDT/USDT 🔴Необхідний об’єм — 40 000$ 🔴Комісії близько 32$ Потрібно трохи повозитись з об’ємами, але коли біржа викладає на стіл понад мільйон доларів проходити повз заборонено 😏 🔴 Старт — завтра о 11:00 🔴 Дедлайн — 20 червня о 11:00 🔴 Клейм нагород — о 13:00 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit
4 422