es
Feedback
Crypto Selo

Crypto Selo

Ir al canal en Telegram

Перший офіс в селі Шлях простих пацанів з села в крипті Співпраця: @reklama_rdeni

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Crypto Selo

El canal Crypto Selo (@selo_crypto) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 41 816 suscriptores, ocupando la posición 3 002 en la categoría Criptomonedas y el puesto 1 396 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 41 816 suscriptores.

Según los últimos datos del 23 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -888, y en las últimas 24 horas de -38, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 19.53%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 9.51% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 169 visualizaciones. En el primer día suele acumular 3 977 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 23.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como сейл, tge, токени, гаманець, токен.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Перший офіс в селі Шлях простих пацанів з села в крипті Співпраця: @reklama_rdeni

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 24 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

41 816
Suscriptores
-3824 horas
-2107 días
-88830 días
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+68
en 2 canales
mayo '26
+158
en 0 canales
Get PRO
abril '26
+32
en 2 canales
Get PRO
marzo '26
+718
en 2 canales
Get PRO
febrero '26
+798
en 0 canales
Get PRO
enero '26
+1 143
en 3 canales
Get PRO
diciembre '25
+449
en 3 canales
Get PRO
noviembre '25
+430
en 2 canales
Get PRO
octubre '25
+456
en 1 canales
Get PRO
septiembre '25
+348
en 3 canales
Get PRO
agosto '25
+381
en 0 canales
Get PRO
julio '25
+677
en 1 canales
Get PRO
junio '25
+385
en 4 canales
Get PRO
mayo '25
+195
en 2 canales
Get PRO
abril '25
+153
en 3 canales
Get PRO
marzo '25
+186
en 3 canales
Get PRO
febrero '25
+90
en 4 canales
Get PRO
enero '25
+268
en 8 canales
Get PRO
diciembre '24
+565
en 3 canales
Get PRO
noviembre '24
+1 380
en 2 canales
Get PRO
octubre '24
+779
en 4 canales
Get PRO
septiembre '24
+848
en 1 canales
Get PRO
agosto '24
+912
en 4 canales
Get PRO
julio '24
+753
en 3 canales
Get PRO
junio '24
+2 063
en 3 canales
Get PRO
mayo '24
+1 753
en 0 canales
Get PRO
abril '24
+3 983
en 1 canales
Get PRO
marzo '24
+6 846
en 3 canales
Get PRO
febrero '24
+24 856
en 4 canales
Get PRO
enero '240
en 6 canales
Get PRO
diciembre '230
en 1 canales
Get PRO
noviembre '230
en 2 canales
Get PRO
octubre '230
en 0 canales
Get PRO
septiembre '23
+13
en 0 canales
Get PRO
agosto '23
+9 227
en 0 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
24 junio0
23 junio0
22 junio0
21 junio0
20 junio0
19 junio+20
18 junio+1
17 junio+9
16 junio0
15 junio+2
14 junio0
13 junio0
12 junio0
11 junio0
10 junio+22
09 junio0
08 junio0
07 junio0
06 junio0
05 junio0
04 junio+10
03 junio0
02 junio+4
01 junio0
Publicaciones del Canal
Твої USDТ у будь-який момент можуть заблокувати 👀 Гадаю, багато хто з вас знає, що USDТ/USDС це приватні стейблі, які контро
Твої USDТ у будь-який момент можуть заблокувати 👀 Гадаю, багато хто з вас знає, що USDТ/USDС це приватні стейблі, які контролюються своїми емітентами, і в разі чого вас у будь-який момент можуть заблокувати Це добре працює проти шахраїв, але не завжди і не скрізь Наприклад, нещодавно Тether заморозив гаманець з $72 млн USDТ, який купив Monero і запампив його з $330 до $420 Блокування відбулося всього через 30 секунд, оперативно 😁 А взагалі на ведмежцi є свої плюси, адже наші перекази в 72,13 USDТ особливо не привертають уваги 🤟

2
Виявляється, L2 все ще потрібні 😂 Принаймні так заявив голова ConsenSys в інтерв’ю The Block і розповів, що керівництво комп
Виявляється, L2 все ще потрібні 😂 Принаймні так заявив голова ConsenSys в інтерв’ю The Block і розповів, що керівництво компанії розробляє плани щодо вдосконалення L2 та об’єднання їх в одну мережу 👦 Також він заявив, що Ethereum перейде на ZK-протокол протягом наступних 5 років. І це на тлі того, що Віталік відмовився від цих ідей і планує зробити сам Ефір таким же швидким і дешевим А взагалі кумедно бачити такі слова від самого голови ConsenSys, компанії яка випустила блокчейн Linea На секунду, у Linea $26 млн TVL, і це навіть менше, ніж у дексах на TON, а за добу вони лутають по $700-1000 комси. Цілком переконливі цифри для відродження та розвитку L2-мереж До речі, десь там же знаходиться ще один технологічний чейн zkSync з $15 млн. TVL. Ситуація виглядає як якийсь мем, насправді 🤦‍♂️
6 136
3
Токенізовані акції — це не те, про що ви думаєте 😨 Зараз починається бум IPO, і багато криптоплатформ пропонують вкласти гро
Токенізовані акції — це не те, про що ви думаєте 😨 Зараз починається бум IPO, і багато криптоплатформ пропонують вкласти гроші в ці сейли, але про володіння справжніми акціями тут навіть не пахне Цей пост можна вважати доповненням, адже ми вже розглядали цю тему раніше — ТИЦЬ 🐺 Отже, виділяють одразу 5 моделей токенізованих акцій: 1. Повністю синтетичні — вони дають доступ лише до ціни акції через оракул, і ми можемо лише торгувати ними 2. Біржові трекер-токени — самі монети у вас, а ось права акціонера у біржі. Трохи краще, ніж перший варіант, але ми все одно не володіємо самими акціями 3. Забезпечені токени — це коли реальні акції зберігаються на балансі емітента, але навіть у цьому випадку перед нами стоїть ланцюжок посередників 4. Токенізоване право вимоги — вже схоже на реальну модель, але справжні акції знаходяться у брокера, а ми в разі потреби можемо вимагати свою позицію 5. Токен як частина акції — офіційна модель, за якої документується, що токени виступають частинами акцій, а весь облік ведеться в реєстрах Тепер можна подивитися на умови бірж і прикинути, яку модель нам продають. Думаю, сміливо можна говорити про 1-2-3 позиції зі списку Розумію, що звичайні криптанi тут не за правом володіння акціями, а суто пофлипати, але знати базу точно не буде зайвим 🆗
6 567
4
Куди прилаштувати свої стейбли? 💰 У період ведмежцi пасивний фарм прибутковост — це один із найкращих варіантів заробітку, т
Куди прилаштувати свої стейбли? 💰 У період ведмежцi пасивний фарм прибутковост — це один із найкращих варіантів заробітку, тому ось одразу 7 варіантів, куди прилаштувати стейблі (потрібен USD1) 1. Холд USD1 на Binance до 10 липня, призовий пул 178 млн WLFI 2. Binance Simple Earn — 10% APR до 22 червня 3. Холд 1 USD на ByBit з прибутковістю 10% APR 4. Стейкінг на MEXC під 9% 5. Вже відома вам акція на Gate з прибутковістю до 20% APR 6. 18% прибутковість на Dolomite, але ставка змінюється 7. Townsquare з прибутковістю 15% 8. Binance Wallet з прибутковістю 11% APY до 19 червня Цілком непоганий список для пасивного фарму грошей, те, що потрібно на цьому ринку 🫡
6 180
5
Чи Артур Хейс закривається об аудиторію? 😡 У цьому його звинуватив відомий аналітик ZachXBT у коментарях під постом Хейса, в
Чи Артур Хейс закривається об аудиторію? 😡 У цьому його звинуватив відомий аналітик ZachXBT у коментарях під постом Хейса, в якому той пише, що виходить із WLD Основне звинувачення полягає в тому, що Артур спочатку просуває певні токени, а потім просто скидає свої активи на свою ж аудиторію Так, наприклад, схожий патерн був з NEAR, HYPE, ZEC і ось зараз WLD 👀 Для тих, хто не знає, Артур Хейс — це один із ветеранів криптосфери, засновник біржі BitMex і один із керуючих фонду Maelstrom, а його щомісячні есе користуються популярністю серед криптоентузіастів А взагалі, чого ми хотіли? Часи зараз важкі, ось люди й виживають як можуть 🤲
6 769
6
Крипта на межі великої кризи? 😳 CEO великого маркетмейкера DWF Labs Андрій Грачов заявив, що великі холдери BTC та ETH у осо
Крипта на межі великої кризи? 😳 CEO великого маркетмейкера DWF Labs Андрій Грачов заявив, що великі холдери BTC та ETH у особі Strategy та BitMine можуть спричинити найбільший дамп в історії криптi Нагадую, що Strategy тримає понад 800к BTC і має нереалізований збиток у $10 млрд, як і BitMine зі своїми ETH Якщо ринок і далі хитатиметься, а BTC/ETH підуть нижче, то цим компаніям буде важко або майже неможливо залучати гроші під випуск акцій, які одразу ж злетять у ціні 😨 Справа може дійти аж до розпродажу величезних запасів (обидві компанії тримають по 4-5% від саплаю) Тому Андрій Грачов запитує: яка наша стратегія, якщо BTC впаде на 10-20к? Підемо на завод, куди ж іще 🤲
8 246
7
Хочемо до 20% на стейблі? 👉👈 Зараз на Gate стартувала нова акція, в якій нам потрібно лише закинути USD1 і заробляти до 20%
Хочемо до 20% на стейблі? 👉👈 Зараз на Gate стартувала нова акція, в якій нам потрібно лише закинути USD1 і заробляти до 20% річних протягом терміну дії кампанії Хіба що річна ставка може змінюватися залежно від поточних бюджетів на винагороди та залишків USD1 на самій біржі. Але це можна буде перевірити щодня о 9:00 за Києвом. 🕵️‍♂️ Як взяти участь? - Реєструємося на Gate і проходимо KYC - Купуємо або вносимо USD1 на біржу - Реєструємося в акції та починаємо фарм На сучасному ринку такі акції як ковток свіжого повітря, тим більше що робити нічого особливого не потрібно 🤝
7 891
8
Не поспішай хвалитися, навіть якщо у тебе великі профiти 💰 Днями у Twitter сталася кумедна ситуація: цей користувач похвалив
Не поспішай хвалитися, навіть якщо у тебе великі профiти 💰 Днями у Twitter сталася кумедна ситуація: цей користувач похвалився своїм PnL у розмірі $11 млн на Hyperliquid У коментарях один із менеджерів BingX запропонував йому співпрацю, а відповідь була такою: "Бро, у мене $14 млн прибутку і мені не потрібна співпраця з твоєю дерьмовою біржею" Наступного дня у нашого героя -$1,5 млн за 24 години і підпис: "BingX, з вами все ще можна співпрацювати?" 😁 Як то кажуть, це може статися з кожним 🌚
7 675
9
Міняємо крипту всім селом!🚬 Ми вже бачили багато подібних запитів у коментарях, тому вирішили написати повноцінний пост про
Міняємо крипту всім селом!🚬 Ми вже бачили багато подібних запитів у коментарях, тому вирішили написати повноцінний пост про обмінник, яким ми користуємося Крипту ми обмінюємо лише через платформу 001к i одразу з кількох приємних причин: 1. Нульова комісія на свопи USDT-USDC 2. Швидкий вивід грошей (близько 10 хв) Сервiс також доступний в ботi — ТИЦЬ До речі, для резидентів ЄС 2 пункт вкрай корисний, оскільки для виведення в кеш вам потрібні USDC, а за свопи стейблів на біржі або в гаманцях береться комісія 😐 Навіщо віддавати пару десятків або сотень баксів, якщо можна обміняти стейблі з нульовою комісією? Питання риторичне Тому пацани з крипто села користуються саме цим сервісом 🤝
7 772
10
То де ж це дно? 😨 Останніми тижнями багато хто намагається визначити, чи було дно, чи нас чекає ще одне падіння і рух до $50
То де ж це дно? 😨 Останніми тижнями багато хто намагається визначити, чи було дно, чи нас чекає ще одне падіння і рух до $50к і нижче Я цим займатися не хочу, але ось цікавий факт: більше половини всіх BTC зараз у мінусі, і їхні власники сидять у збитках 😔 I ось це спостерігалося під час кожного глобального дна ринку за всю iсторiю Ну і ще один факт: минулого разу Strategy продавали BTC наприкінці 2022 року Другий і останній продаж з того часу відбувся 2 тижні тому Ну а ви що думаєте, дно вже нащупали чи ще ні? 😱
7 419
11
Крипта росте проти ринку? І на неї чекає дамп 🫣 Гадаю, всі встигли здивуватися результатам ZEC минулого року, коли всього за
Крипта росте проти ринку? І на неї чекає дамп 🫣 Гадаю, всі встигли здивуватися результатам ZEC минулого року, коли всього за 2 місяці монета дала майже х10 З того часу, незважаючи на ринок, ZEC тримався міцно і, незважаючи на зимову корекцію, в останні місяці зростав проти ринку через тренд на приватність Але вчора ми побачили на графіку -60%, а все тому, що в пулі транзакцій Orchard знайшли критичну вразливість: завдяки їй можна було друкувати скільки завгодно токенів Найцікавіше, що вразливість знайшла нейронка Claude Opus 4.8. Ні інженери, ні співробітники служби безпеки проєкту не могли побачити її самі ☹️ Пізніше стало відомо, що використання цієї вразливості було малоймовірним. Але кого це хвилює, якщо токени вже в стакані? 😁
8 587
12
Ринок не щадить проекти 😔 Тенденція до закриття проектів у 2026 році все ще триває: лише за останній місяць одразу 4 проекти
Ринок не щадить проекти 😔 Тенденція до закриття проектів у 2026 році все ще триває: лише за останній місяць одразу 4 проекти оголосили про припинення діяльності: Corn — L2 для BTC вирішили закритися і закликають вивести кошти з їхньої мережі до 30 червня. Цікаво, що на їхньому сайті висять пропозиції щодо купівлі Rolex за $30к 😐 HypurrFi — протокол кредитування на HyperEVM пише, що вони згортають діяльність і передають управління Euler. Причина закриття банальна: ведмежий ринок не щадить нікого Ranger Finance — не вивiзли злом Drift і закриваються, хоча за їхніми ж словами мали зробити це набагато раніше Phi Land — проєкт з вайбами 2023 року також вирішив закритися, оскільки не зміг розвиватися в поточних ринкових умовах Якщо у вас були кошти в будь-якому з проєктів, то виводьте їх якомога швидше. Ну і наприкінці, як то кажуть, Press F 🫡
9 633
13
Забираємо фрібети на Jupiter 😰 Зараз на платформі можна зробити безкоштовну ставку на 5 подій, і якщо всі зайдуть - ви розді
Забираємо фрібети на Jupiter 😰 Зараз на платформі можна зробити безкоштовну ставку на 5 подій, і якщо всі зайдуть - ви розділите пул 25к$ Підключаємо гаманці, робимо багато акаунтів та ставимо 🎹 Всі деталі ТУТ
9 692
14
То Polymarket це казино чи ні? 🎰 Взагалі, безперечно це платформа для лудки, але якщо заглибитися, то ринки прогнозів загало
То Polymarket це казино чи ні? 🎰 Взагалі, безперечно це платформа для лудки, але якщо заглибитися, то ринки прогнозів загалом дуже точно передбачають ті чи інші події І дуже часто ці прогнози виявляються точнішими за прогнози досвідчених «аналітиків» Виявляється, є така iдея, як «мудрість натовпу», яке сформулювал нобелівський лауреат Фрідріх Август фон Хайєк ще в 1945 році Якщо коротко: мільйони людей володіють своїм унікальним фрагментом знання про ту чи іншу подію, і кожен з них ризикує грошима, вкладаючи їх у якусь подію на основі своїх висновків і спостережень І чим більше таких людей, тим складніше маніпулювати подібними ринками (за винятком випадку з нагріванням термометра в Парижі) 😁 Тож у наш час із купою фейків та ШІ-контенту ринки прогнозів можуть бути найточнішими інструментами. На яких, як і раніше, лудомани програють гроші 🎰
14 026
15
Як AI повернув людині 5 BTC? ⌨️ Виявляється, AI можна юзати не тільки для створення нейро слопу, а й для допомоги у поверненн
Як AI повернув людині 5 BTC? ⌨️ Виявляється, AI можна юзати не тільки для створення нейро слопу, а й для допомоги у поверненні загублених біткiв Так, один хлопець втратив доступ до гаманця з 5 BTC ще в 2015 і всі ці роки не міг підібрати до нього пароль Він пише, що за весь цей час підбирав 7 трильйонів паролів 😳 Тому він завантажив усі старі файли зі свого комп'ютера в Claude, який знайшов потрібний файл wallet.dat, що й дозволило йому отримати свої BTC назад Думаю, зараз він радіє більше, ніж якби продав усі свої бітки по $5к 😁
13 749
16
Теорія щодо дропу від Polymarket 👀 Уже понад рік з усіх боків сиплеться інфа та поради щодо відпрацювання Polymarket, особли
Теорія щодо дропу від Polymarket 👀 Уже понад рік з усіх боків сиплеться інфа та поради щодо відпрацювання Polymarket, особливо після анонсу токена Але ж не може все бути так просто, правда? Навіщо проекту роздавати дроп величезній кількості людей, якщо їх можна збрити? Але як це зробити? Наприклад, піти з Polygon, створити власний блокчейн і зараховувати активність тільки в новій мережі 🤫 Чутки про розробку власного блокчейну ходять вже досить давно, тож цей крок міг би бути цілком логічним. Що думаєте? 👇
13 964
17
Стався лайфчендж, але не у нас 💰 Після приходу до влади Дональд Трамп заробив на криптовалюті більше, ніж за весь час, що ві
Стався лайфчендж, але не у нас 💰 Після приходу до влади Дональд Трамп заробив на криптовалюті більше, ніж за весь час, що він займався нерухомістю Так, на нерухомості він заробив $1,2 млрд, тоді як на скамі криптi вдалося заробити $1,8 млрд. Тепер його статки в цілому оцінюються в $6,5 млрд. Пишіть у коментарях, чи раді ви за нього, чи ні 😁
13 859
18
Картопля > Ефір 😳 Якби ви вклали $125к в Ефір 5 років тому, то зараз у вас було б $73,4к Якби ви вклали ту саму суму в звича
Картопля > Ефір 😳 Якби ви вклали $125к в Ефір 5 років тому, то зараз у вас було б $73,4к Якби ви вклали ту саму суму в звичайну картоплю всього 1 місяць тому, то зараз у вас було б $1 млн. 🚬 Все тому, що 1 кг картоплі подорожчав з $2 до $21 Холдери ETH, що скажете? 😔
12 998
19
Чи буде USD1 використовуватися в криптоплатежах? 😎 Ми звикли розраховуватися 1-2 стейблами, але схоже незабаром крипто ком'ю
Чи буде USD1 використовуватися в криптоплатежах? 😎 Ми звикли розраховуватися 1-2 стейблами, але схоже незабаром крипто ком'юніті також часто використовуватиме USD1 Наприклад, тому що цей стейбл став першим у мережі Tempo без будь-яких бриджів та обгортки за допомогою Chainlink CCIP А Tempo це проєкт, розроблений платіжною системою Stripe саме для криптоплатежів. Проєкт зібрав $500 млн і це не чергове ЕЛ ДВА рішення 🤑 Вже за пару років ми будемо купувати каву за USD1 у своєму селі за допомогою криптокартки або гаманця 🤝🤝
12 307
20
Ну що, ринку, чи допомогли тобі твої байбеки? 🥲 За останній рік величезна кількість проєктів запустила систему байбеків влас
Ну що, ринку, чи допомогли тобі твої байбеки? 🥲 За останній рік величезна кількість проєктів запустила систему байбеків власних токенів для "підтримки стабільного курсу" Це, до речі, почали називати однією з головних утилітi 🤫 Давайте поглянемо на графіки деяких з них і подивимося, чи вплинув викуп токенів на курс: - PumpFun: -70% від TGE - Paradex: -50% від TGE - Optimism: -76% за рік (досить оптимістично) - Uniswap: -33% за рік - Ethena: -60% за рік Ходять чутки, що деякі проєкти прикриваються бейкбеками та спалюванням, щоб просто вийти о своїх користувачів Зовсім недавно в цьому звинуватили проєкт, назва якого починається на Pump і закінчується на Fun: команда купувала втричі більше, ніж викуповувала з ринку Звісно, нам завжди варто стежити за станом ринку, але, по суті, байбеки не мали особливого впливу на курси багатьох токенів. А може, без них було б ще гірше 😔
11 333