Канал Ростіка
просто блог 20-річного про заробіток, криптовалюту і життя Реклама: @reklama_rdeni Власник: @rostikdeni
Mostrar más📈 Análisis del canal de Telegram Канал Ростіка
El canal Канал Ростіка (@crypto_rostik) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 119 626 suscriptores, ocupando la posición 1 023 en la categoría Criptomonedas y el puesto 395 en la región Ucrania.
📊 Métricas de audiencia y dinámica
Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 119 626 suscriptores.
Según los últimos datos del 21 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -1 131, y en las últimas 24 horas de -107, conservando un alto alcance.
- Estado de verificación: Verificado (confirmado oficialmente por Telegram)
- Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 28.63%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 17.51% de reacciones respecto al total de suscriptores.
- Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 34 259 visualizaciones. En el primer día suele acumular 20 957 visualizaciones.
- Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 508.
- Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como біток, tge, vooi, сейл, гаманець.
📝 Descripción y política de contenido
El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
“просто блог 20-річного про заробіток, криптовалюту і життя
Реклама: @reklama_rdeni
Власник: @rostikdeni”
Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 22 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.
Carga de datos en curso...
| Fecha | Crecimiento de Suscriptores | Menciones | Canales | |
| 22 junio | +28 | |||
| 21 junio | +6 | |||
| 20 junio | +18 | |||
| 19 junio | +27 | |||
| 18 junio | +28 | |||
| 17 junio | +38 | |||
| 16 junio | +66 | |||
| 15 junio | +30 | |||
| 14 junio | +34 | |||
| 13 junio | +2 | |||
| 12 junio | +51 | |||
| 11 junio | +26 | |||
| 10 junio | +52 | |||
| 09 junio | +27 | |||
| 08 junio | +45 | |||
| 07 junio | +10 | |||
| 06 junio | +38 | |||
| 05 junio | +33 | |||
| 04 junio | +26 | |||
| 03 junio | +20 | |||
| 02 junio | +26 | |||
| 01 junio | +58 |
| 2 | Привіт, @hutsulol знаєш?
Хлопця з кейсу що ти викладав, то я ось розповім зараз ідею для посту про фокус, звісно якщо захочеш)
Я в впринципі знайшов круту людину з цього ком'юніті і напрямок в якому б мені було цікаво в подальшому рухатися, навіть не купивши підписку до Focus.
Читавши кейси людей, які ти викладав в бота фокуса безкоштовно для людей яких ще немає в комп'юніті, я потрапив на кейс який мене найбільше зацікавив і вмотивував.
По контакту що був вказаний в кейсі я списався з цією людиною і дізнався відповіді на питання які мене найбільше цікавили.
Потім я запропонував чи можу я навчитися чомусь подібному допомагаючи безкоштовно з якимось із його проектів, на що він дав згоду і ми тепер співпрацюємо разом над одним проектом))
Це кардинально змінило моє бачення на рахунок всього що я планував, а ще дало поштовх в дії та рухові далі, якого не вистачало.
Зараз я вже в Фокусі, інформацію і знайомства які я можу отримати в ньому, може допомогти мені рости далі в в напрямках що мені цікаві і зараз потрібні.
Дякую що ділишся безкоштовно кейсами зі звичайними работягами)))
P.s. @hutsulol офігенний чувак, дуже приємно з ним співпрацювати і в цілому дружити.
Соціум в якому знаходишся рішає дуже сильно, навіть якщо це одна людина | 9 549 |
| 3 | Скільки я заробив з комюніті і для чого я взагалі його створював? 💵
Всім здарова, цей пост буде чисто для своїх, хочу щиро розказати нахуя я запустив комюніті, чого про нього стільки пишу і які далі плани
По факту я здобув свою медійність і все шо в мене є, знімаючи відоси на ютуб і надихаючи сотні тисяч молодих пацанів шось робити. Мені по сьогоднішній день в приват пишуть чуваки в яких вийшло, дякують за те шо колись в своїх відосах показав можливості і надихнув
Тому перша причина - ідейна, те шо я зараз роблю просто найлогічніший варіант продовження моєї історії, я побачив запит і побачив рішення
І загалом ідея створити штуку в якій будуть зібрані заряджені молоді пацани з горящими очима, з різних сфер, з різних міст, там обмінюватись досвідом, створювати разом проекти і тд, мене це надихає більше ніж графіки кріпти
Був варіант почати рекламувати казино і заробляти від 100к$/міс майже ніхуя не роблячи, але підсаджувати і ламати життя молодим пацанам яких я раніше чи зараз надихаю? Це не той шлях яким би я хотів йти
Тому друга причина - стабільний дохід. Ага, ціль створити продукт який буде приносити користь людям а мені стабільний дохід, думаю це очевидно
Кажучи чесно поки все виходить не так класно як було в уяві, за перші пів року чистими вийшло заробити 50к, але це менше ніж 1 хороший місяць на рекламі рік тому, де я практично нічого не робив, різниця є
Але сама ідея довгострокова, я вірю шо колись в комюніті буде 10.000+ людей, це буде найбільше комюніті в Україні, в кожному місці будуть свої люди, будь який запит і питання можна буде вирішити. І от тоді, всі старання мені вже 100% окупляться
І коли я бачу в коментах шось типу "та він просто на тому заробляє", канєшно блять заробляю, а нахуя б мені ще було витрачати весь свій час і нерви, я похожий на волонтера?
Тому всі зі мною, пише коменти, ставить реакції і підтримує мою ідею - дякую, бачу кожного з вас 🫶 | 10 832 |
| 4 | Ще одна можливість отримати призи від @Wallet
Минулого разу учасники отримали по 30–375 баксів на акаунт, але цього разу є можливість залутати набагато більше
У чому суть: у @Wallet стартував Squad Season, але тут потрібно грати саме кланами, і в кінці 50 найкращих кланів розділять $750к, а перше місце отримає цілих $100к
Крім цього, будуть нагороди й за поінти, які заробить клан: від 100$ за 100к поінтів до $10к за 10 млн поінтів
Я, звісно ж, створив свій клан, ми з вами вже не раз потрапляли в топи лідербордів і думаю, що й зараз отримаємо якісь призи
Як взяти участь:
1. Приєднуємося до клану — ТИЦЬ
2. Торгуємо в Wallet на споті (дають 1 поінт за $10 обсягу) або ф'ючерсах (дають 5 поінтів за $100 обсягу)
3. Запрошуємо рефералів і отримуємо 20% бонусу до поінтів
4. Протягом сезону отримуємо бусти на певні токени
5. Відкриваємо кейси з призами за поінти
Старт вже сьогодні, а часу у нас є до 10 липня. Спробуємо потрапити в топ-10? | 17 546 |
| 5 | Оцініть салат від 1 до 10 | 24 399 |
| 6 | Mensaje de video | 24 269 |
| 7 | Лудка перейшла на новий рівень 😁 | 28 813 |
| 8 | 🥵сьогодні в Варшаві жара 30 градусів, як добре шо я вмію воздух ганяти | 29 534 |
| 9 | Кому підійде і не підійде FOCUS?
По перше, кому комюніті не підійде:
— Якшо ти чекаєш шо заплатиш 20$, зайдеш і через тиждень заробиш $10к - скіпай
— Якшо ти хочеш кнопку бабло є мільйон курсів де тобі пообіцяють всьо шо хочеш, я так не вмію і не хочу
Коротше халявщики скіпають, кнопки бабло не існує, а всі хто вас її обіцяє піздаболи
Кому комюніті підійде:
— Якшо ти не можеш визначитись чим тобі займатись і як заробляти
— Якшо твоє оточення не підтримує твої ідеї, там люди скажуть "гоу"
— Якшо ти хочеш навчитись чомусь новому але нема кого запитати - велком
— Якшо тобі бракує реальних прикладів і ідей ніш - теж велком
Я продаю оточення, а не їбану "гарну картинку", в прогріві навіть ніразу порша не використав, хоча міг
Це не просто канал з постами, це ціла екосистема яка дозволяє легше рости в доході через оточення
FOCUS
Not lucky, just locked in ☺️ | 29 273 |
| 10 | Вертаємось в строй, сподіваюсь цього місяця встигну випустити
Для мене то буде напевно один з найважливіших відосів на каналі 😌 | 25 886 |
| 11 | Додам ще кусочок з нашого ефіру з психологом чуваків з форбс
Там я запитав його як молодим пацанам знайомитись і потрапляти в оточення тих самих "досвідчених і багатих" дядь
Так як він працює з ними то поділився порадами і лайфхаками на цю тему, послухайте, прям цікаво і корисно 📝 | 26 032 |
| 12 | Як стати потрібним людині яка сильніша за тебе?
Розкажу на прикладі: в якийсь момент нам потрібно було більше людей в команду комюніті
Розмістив там вакансію, серед тих хто заповнив була дівчина Віка - 18 років. До речі я запамятав її з коментарів, бо не так багато в нас дівчат, вона писала мені їх на ютубі, в інстаграмі, в телеграмі вже декілька років
Поспілкувались, дали тестове завдання - не пройшла
Інші на цьому і закінчували, але Віка попросила ще одне тестове, а потім ще одне
І кожного разу вона показувала що чує що ми від неї хочемо, але не просто виконувала - сама генерувала і пропонувала ідеї, проявляла ініціативу
Нам це сподобалось і вже пару місяців Віка в команді
Бо знаю багато хто думає "та нафіг я потрібен людині яка досвідченіша або багатша - вона зі мною навіть розмовляти не буде"
Але ентузіазм, ініціативність і наполегливість буде цінуватися завжди і всюди. | 27 730 |
| 13 | Накидайте найкращих мотиваційних фраз для чувака
За найкращий спіч закину 100$ | 26 072 |
| 14 | Чого я вибрав зараз нудне життя?
Встав 8 ранку, почистив зуби, зробив зарядку, сів за роботу, попрацював, пообідав, попрацював, повечеряв, пограв кс з хлопцями, пішов спати. Далі по колу
Згадую 2020-2021 рік, коли робив нові відео на ютуб кожен тиждень, тоді я свідомо вибрав нудне життя в себе в селі просто закрившись в кімнаті і 24/7 обдумаючи і знімаючи відео
Свідомо вибрав відмовитись від компанії кентів з якими кожних вихідних бухали
Братан, не тільки вихідні, причин бухати в нас було дуже багато: хтось получив права? святкуємо! іменини в когось з компанії? святкуємо! день цемента? похуй святкуємо! 😁
Тоді цей вибір повністю змінив моє життя, якісь там 2 роки коли я повністю був сфокусований на одній справі стали фундаментом
Я не заробив тоді на порша за ці 2 роки, але збудував фундамент який в майбутньому дозволив мені це зробити, якби думав про результат тут і зараз то швидше за все став би українським меллстроєм)
Хто б шо не писав, до недавна я сприймав це все як дефолт, як базу, ніби так і мало бути, але зрозумів шо ніхуя подібного, такий шлях був пророблений не для того шоб його обезцінювати, я собою піздєц як горжусь і досі захоплююсь тою самовіддачею яка тоді в мене була
І зараз, вже в 2026 знову свідомо вибираю таке ж нудне життя, вже з іншими цілями, з іншим масштабом і головне іншими можливостями, але зі схожою ситуацією - рутина і дистанція. Тільки замість ютубу зараз свій проект, але і ютуб скоро повернеться
В час швидкого дофаміну, легких грошей кругом і тотального блядства в соц мережах тримати фокус на своїй справі, рутинно робити одну і ту саму роботу кожного дня і при цьому не завжди бачити результат одразу - нереально важко
Ті хто зможе - будуть винагороджені на дистанції | 33 739 |
| 15 | 🥰 Їбанутий ажіотаж на новий формат в комюніті
Дофіга заявок за день в «Десятки», шо це означає?
Коротше, ми додали новий формат "Десятки", це чати з 8-12 людей на основі заповнених анкет учасників
Вони ставлять спільні цілі, рухаються разом, кожен тиждень пишуть про прогрес і допомагають один одному
Суть в тому шоб створити оточення де нереально здатись чи відкладати на потім, бо реально легше рости коли відчуваєш шо не один, ахуєнно коли є люди які можуть підтримати і підказати
Наступного тижня планую закрити набір в комюніті, тому кому цікавий такий двіж залітайте: посилання на комюніті 👈 | 35 373 |
| 16 | Дивлюсь зараз Чемпіонат Світу який проходить в США і сумую
Сумую бо там 48 сука команд: навіть Гаїті, Кюрасао, ДР Конго, а України нема 😭
Як думаєте хто виграє цей ЧС? | 31 797 |
| 17 | Біток який я купляв вже в плюсі
Але не віриться шо отак просто далі будемо рости, хотілося б по 50-55 добрати ще 😎❤️👍😭🥵❤️😡❤️🥰 | 33 319 |
| 18 | 1. Что было до Фокуса
Находился в «пузыре» людей, которые ничего не хотели, никуда не росли и не развивались. Когда ты самый умный в комнате — это плохой знак, и мне дико не хватало перспективного, заряженного окружения, которое хочет куда-то идти и чего-то достигать. Делал всё в одиночку.
2. Что ты сделал внутри
Залетал на эфиры Тумобога и Ростика (круто, что они всегда на всё отвечали). Стал максимально проявляться: просто потому что было желание, общался с парнями, помогал им, делал гайды (и по Ютубу, и по дисциплине), проводил эфиры и даже организовал турик по КС. В итоге стал лидером ветки по Ютубу, хотя считаю себя скорее «разнорабочим» на благо комьюнити. Из неожиданно приятного — вдохновил Ростика на футбольный челлендж.
3. Что изменилось в жизни
Прямо глобального лайфченджа за 3 месяца, конечно, не случилось, но я получил тонну возможностей и новых сильных знакомств. Появились настоящие друзья и мощнейшие люди, которые меня поддерживают — я ощутил это, когда поделился личной историей про расставание, парни написали очень много правильных мыслей. Моя главная ставка здесь — на потенциал. Комьюнити всего 3 месяца, и я уверен, что с ростом сообщества будет расти и моя ценность внутри него. Такое окружение — это игра вдолгую. | 35 836 |
| 19 | 500+ новачків в FOCUS 🥹
Крім молодих пациків, багато крутих заряджених чуваків, це не може не радувати 🫡
Скоро будем закривати набір
Посилання для вступу
Буду радий бачити ваші ніки в комюніті 🫶 | 32 378 |
| 20 | Купив елітну булочку з маком политу шоколадом ☠️
Булка з маком - моя фішка, вона є на аватарці ютуб каналу і всі віддані підписники шарять прикол за неї
Це була моя улюблена булка в школі і потім у всіх своїх відосах я казав «будемо заробляти на булку з маком», і це стало символом каналу ❤️ | 29 949 |
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
