en
Feedback
Национално Мим Координационо Тело

Национално Мим Координационо Тело

Open in Telegram

Негирање ђеносајда и недавање Косова (и Метохије)

Show more
2 565
Subscribers
-124 hours
-137 days
-1430 days

Data loading in progress...

Tags Cloud
No data
Any problems? Please refresh the page or contact our support manager.
Incoming and Outgoing Mentions
---
---
---
---
---
---
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+25
in 6 channels
May '26
+25
in 6 channels
Get PRO
April '26
+45
in 5 channels
Get PRO
March '26
+58
in 16 channels
Get PRO
February '26
+35
in 7 channels
Get PRO
January '26
+57
in 14 channels
Get PRO
December '25
+17
in 4 channels
Get PRO
November '25
+68
in 15 channels
Get PRO
October '25
+77
in 10 channels
Get PRO
September '25
+80
in 16 channels
Get PRO
August '25
+65
in 14 channels
Get PRO
July '25
+109
in 15 channels
Get PRO
June '25
+59
in 10 channels
Get PRO
May '25
+66
in 10 channels
Get PRO
April '25
+58
in 16 channels
Get PRO
March '25
+144
in 17 channels
Get PRO
February '25
+96
in 11 channels
Get PRO
January '25
+216
in 11 channels
Get PRO
December '24
+77
in 12 channels
Get PRO
November '24
+88
in 11 channels
Get PRO
October '24
+60
in 9 channels
Get PRO
September '24
+70
in 10 channels
Get PRO
August '24
+93
in 10 channels
Get PRO
July '24
+151
in 11 channels
Get PRO
June '24
+122
in 14 channels
Get PRO
May '24
+262
in 21 channels
Get PRO
April '24
+117
in 9 channels
Get PRO
March '24
+151
in 8 channels
Get PRO
February '24
+98
in 13 channels
Get PRO
January '24
+126
in 6 channels
Get PRO
December '23
+301
in 8 channels
Get PRO
November '23
+80
in 3 channels
Get PRO
October '23
+26
in 2 channels
Get PRO
September '23
+64
in 0 channels
Get PRO
August '23
+33
in 0 channels
Get PRO
July '23
+49
in 0 channels
Get PRO
June '23
+174
in 0 channels
Get PRO
May '23
+116
in 0 channels
Get PRO
April '23
+28
in 0 channels
Get PRO
March '23
+24
in 0 channels
Get PRO
February '23
+621
in 0 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
23 June0
22 June0
21 June+1
20 June+1
19 June+1
18 June0
17 June+2
16 June0
15 June0
14 June+2
13 June0
12 June+1
11 June0
10 June+3
09 June+3
08 June+2
07 June+1
06 June+3
05 June0
04 June0
03 June0
02 June+4
01 June+1
Channel Posts
You cannot fool me, NATO... © Јужњачка Работа (ИГ)
+1
You cannot fool me, NATO...
© Јужњачка Работа (ИГ)

2
https://youtu.be/8d3jXSBnZqs
423
3
Starmer's resignation won't change a thing, sadly. The next cabinet will remain Russophobic and globalist. The Yookay has lost all legitimacy and may soon go the way of Yugoslavia. Who cares, it's June 22, let's do something more productive and patriotic, like watching "Fortress Brest", for example.
377
4
Пешчане мушице, односно флеботомине или папатаћи, су мали инсекти, до три пута мањи од комарца, који живе у топлим крајевима
Пешчане мушице, односно флеботомине или папатаћи, су мали инсекти, до три пута мањи од комарца, који живе у топлим крајевима Медитерана и јужне Европе – и који се данас, услед климатских промена, селе и у северније крајеве, укључујући и Србију. Ови сићушни инсекти се хране крвљу и тако преносе заразне болести, укључујући и лајшманиозу, што их чини важним за јавно здравље. ПАПАТАЋИ!
518
5
No text...
425
6
No text...
523
7
Велика Британија добија новог премијера
Велика Британија добија новог премијера
443
8
И да, Џими Пејџ (Лед Цепелин) је данас власник куће Алистера Кроулија, најпознатијег окултисте.+3
И да, Џими Пејџ (Лед Цепелин) је данас власник куће Алистера Кроулија, најпознатијег окултисте.
611
9
Списак је дугачак, а наслови култни
Списак је дугачак, а наслови култни
543
10
Бугарска политика. Никако да саставе стабилну владу
487
11
Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не м
Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не мари - најбитнија ствар у животу је да неко не буде окарактерисан као расиста! То су, својевремено, нама неки озбиљни и одговорни љубитељи црних курчева говорили хаха. Могли би таман да раде у британском судству или полицији кад би умели да споје просто проширену реченицу на Енглеском. До скоро независни члан Парламента Руперт Лоу, сада вођа нове политичке снаге “Обновимо Британију” Restore Britain, (који је раније био део Реформ УК-а, па је из те странке изашао због несугласица са Фаражом), је објавио колекцију гнусних чињеница о пропустима свих могућих институција Уједињеног Краљевства - где су сви од локалне полиције, преко здравствених институција и новинара, па до највиших државних инстанци или активно учествовали у сексуалној и другој експлоатацији младих енглескиња, велшкиња и шкоткиња, или су се правили луди да не би морали да се суоче са браон слончином у стакларници, јер би констатовање постојања проблема значило да су РАСИСТИ! Расистички је приметити да просечни Србин у свом окружењу нема једно 12 до 30 педофила и других сексуалних манијака међу својим пријатељима и родбином. Али су зато британски Пакистанци, који су чинили више од 80% преступника датих кривичних дела, некако увек могли да (истог дана или исте недеље) организују толики број манијака да силују девојчице, да их терају да јебу керове, да их изнајмљују другим манијацима и превозе у кавезима за керове, итд... Сви су знали шта се дешава, саме жртве су пријављивале силовања полицији, а у једном случају је сама полиција вратила жртву у кућу пуну силоватеља са поруком да треба у њој да “уживају”. То се деси кад допустиш да ти се у полицију инфилтрирају етничке и верске клике. Британци су на силу атомизовани и учињени беспомоћним, док се трећесветским хордама дала свака могућа моћ и полуга утицаја. Intersectionality, што би рекле фемињаре. Но, ситуација у Британији је трагична, али неће остати изолована код њих - ми ћемо је, овим темпом, ако се овако настави гледати за коју петолетку. Ипак је код њих и код Амера, Руса, а и нас, све почело на исти фазон: Немојте да се бринете, неће доћи до демографске промене друштва, они су ту само да раде и зараде па ће отићи кући, те послове Срби не желе да раде, итд... Више пута смо писали на ту тему па се нећемо опет понављати, али једно је јасно - ако допустимо да за који годину сцене из Ротерама и Рочдејла гледамо у српским градовима, ништа нисмо научили од туђих грешака. 💬 Дубока Држава на Телеграму
291
12
It was big
It was big
443
13
https://fixupx.com/i/status/2068764130941485078
483
14
No text...
622
15
Цоби, јеси ли ти радио траку?
Цоби, јеси ли ти радио траку?
773
16
Oво нису блокадери. Из више разлога верујем да нису
611
17
Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике? Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четн
Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике? Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четнике. Радован Караџић Тако је и данас, Срби-подељени овога пута на неке нове "изразе"..."Ћаци и Блокадери", тај који нас је поделио на ова два глупа "израза" је непријатељ србском народу. Тај непријатељ је ту, чека, више од сто година, чека да се напије србске крви у биће ту, док не нестанемо или га не отерамо-од нас зависи!!! Мислимо да смо паметан, небески народ, а како то да су успели опет да нас поделе, зар нас историја ништа није научила. У овој "подели" није битно која је страна у праву, битно је да смо разједињени, душе испуњене мржњом-све насупрот ономе што нас Црква учи. Да, славимо и Славу, верујемо-одакле онда та подела, када ћемо да схватимо, зар нам није доста наше тужне историје у којој више од сто година не постоји ништа лепо за србски народ него само -пребројавање лешева. ОДУСТАНИ, НЕ УЧЕСТВУЈ!!! #одустанинеучествуј@channelgraffiti ГРАФИТИ
340
18
да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит
да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит
345
19
No text...
956
20
Бунтарде ти и Усташа Жељко Вељковић из петних жила агитујете за идентичну политичку опцију, анархо-пленуме. Што логично њега чини твојим политичким саборцем у тој огромној кеч ол коалицији! У којој ти држиш позицију највећег дебила, десног корисног идиота. Зато не иде да га пљујеш због тога што се радује пожарима у Москви. Ви сте исто.
295