Национално Мим Координационо Тело
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 566
المشتركون
-224 ساعات
-137 أيام
-1430 أيام
جاري تحميل البيانات...
القنوات المماثلة
سحابة العلامات
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+25
في 6 قنوات
مايو '26
+25
في 6 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+45
في 5 قنوات
Get PRO
مارس '26
+58
في 16 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+35
في 7 قنوات
Get PRO
يناير '26
+57
في 14 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+17
في 4 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+68
في 15 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+77
في 10 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+80
في 16 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+65
في 14 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+109
في 15 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+59
في 10 قنوات
Get PRO
مايو '25
+66
في 10 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+58
في 16 قنوات
Get PRO
مارس '25
+144
في 17 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+96
في 11 قنوات
Get PRO
يناير '25
+216
في 11 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+77
في 12 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+88
في 11 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+60
في 9 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+70
في 10 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+93
في 10 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+151
في 11 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+122
في 14 قنوات
Get PRO
مايو '24
+262
في 21 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+117
في 9 قنوات
Get PRO
مارس '24
+151
في 8 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+98
في 13 قنوات
Get PRO
يناير '24
+126
في 6 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+301
في 8 قنوات
Get PRO
نوفمبر '23
+80
في 3 قنوات
Get PRO
أكتوبر '23
+26
في 2 قنوات
Get PRO
سبتمبر '23
+64
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '23
+33
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '23
+49
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '23
+174
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '23
+116
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '23
+28
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '23
+24
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '23
+621
في 0 قنوات
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 21 يونيو | +1 | |||
| 20 يونيو | +1 | |||
| 19 يونيو | +1 | |||
| 18 يونيو | 0 | |||
| 17 يونيو | +2 | |||
| 16 يونيو | 0 | |||
| 15 يونيو | 0 | |||
| 14 يونيو | +2 | |||
| 13 يونيو | 0 | |||
| 12 يونيو | +1 | |||
| 11 يونيو | 0 | |||
| 10 يونيو | +3 | |||
| 09 يونيو | +3 | |||
| 08 يونيو | +2 | |||
| 07 يونيو | +1 | |||
| 06 يونيو | +3 | |||
| 05 يونيو | 0 | |||
| 04 يونيو | 0 | |||
| 03 يونيو | 0 | |||
| 02 يونيو | +4 | |||
| 01 يونيو | +1 |
منشورات القناة
И да, Џими Пејџ (Лед Цепелин) је данас власник куће Алистера Кроулија, најпознатијег окултисте.
| 2 | Списак је дугачак, а наслови култни | 121 |
| 3 | Бугарска политика.
Никако да саставе стабилну владу | 176 |
| 4 | Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не мари - најбитнија ствар у животу је да неко не буде окарактерисан као расиста! То су, својевремено, нама неки озбиљни и одговорни љубитељи црних курчева говорили хаха. Могли би таман да раде у британском судству или полицији кад би умели да споје просто проширену реченицу на Енглеском.
До скоро независни члан Парламента Руперт Лоу, сада вођа нове политичке снаге “Обновимо Британију” Restore Britain, (који је раније био део Реформ УК-а, па је из те странке изашао због несугласица са Фаражом), је објавио колекцију гнусних чињеница о пропустима свих могућих институција Уједињеног Краљевства - где су сви од локалне полиције, преко здравствених институција и новинара, па до највиших државних инстанци или активно учествовали у сексуалној и другој експлоатацији младих енглескиња, велшкиња и шкоткиња, или су се правили луди да не би морали да се суоче са браон слончином у стакларници, јер би констатовање постојања проблема значило да су РАСИСТИ! Расистички је приметити да просечни Србин у свом окружењу нема једно 12 до 30 педофила и других сексуалних манијака међу својим пријатељима и родбином. Али су зато британски Пакистанци, који су чинили више од 80% преступника датих кривичних дела, некако увек могли да (истог дана или исте недеље) организују толики број манијака да силују девојчице, да их терају да јебу керове, да их изнајмљују другим манијацима и превозе у кавезима за керове, итд... Сви су знали шта се дешава, саме жртве су пријављивале силовања полицији, а у једном случају је сама полиција вратила жртву у кућу пуну силоватеља са поруком да треба у њој да “уживају”. То се деси кад допустиш да ти се у полицију инфилтрирају етничке и верске клике. Британци су на силу атомизовани и учињени беспомоћним, док се трећесветским хордама дала свака могућа моћ и полуга утицаја. Intersectionality, што би рекле фемињаре.
Но, ситуација у Британији је трагична, али неће остати изолована код њих - ми ћемо је, овим темпом, ако се овако настави гледати за коју петолетку. Ипак је код њих и код Амера, Руса, а и нас, све почело на исти фазон: Немојте да се бринете, неће доћи до демографске промене друштва, они су ту само да раде и зараде па ће отићи кући, те послове Срби не желе да раде, итд... Више пута смо писали на ту тему па се нећемо опет понављати, али једно је јасно - ако допустимо да за који годину сцене из Ротерама и Рочдејла гледамо у српским градовима, ништа нисмо научили од туђих грешака.
💬 Дубока Држава на Телеграму | 104 |
| 5 | It was big | 166 |
| 6 | https://fixupx.com/i/status/2068764130941485078 | 223 |
| 7 | لا يوجد نص... | 463 |
| 8 | Цоби, јеси ли ти радио траку? | 523 |
| 9 | Oво нису блокадери.
Из више разлога верујем да нису | 554 |
| 10 | Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике?
Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четнике.
Радован Караџић
Тако је и данас, Срби-подељени овога пута на неке нове "изразе"..."Ћаци и Блокадери", тај који нас је поделио на ова два глупа "израза" је непријатељ србском народу. Тај непријатељ је ту, чека, више од сто година, чека да се напије србске крви у биће ту, док не нестанемо или га не отерамо-од нас зависи!!!
Мислимо да смо паметан, небески народ, а како то да су успели опет да нас поделе, зар нас историја ништа није научила.
У овој "подели" није битно која је страна у праву, битно је да смо разједињени, душе испуњене мржњом-све насупрот ономе што нас Црква учи. Да, славимо и Славу, верујемо-одакле онда та подела, када ћемо да схватимо, зар нам није доста наше тужне историје у којој више од сто година не постоји ништа лепо за србски народ него само
-пребројавање лешева.
ОДУСТАНИ, НЕ УЧЕСТВУЈ!!!
#одустанинеучествуј@channelgraffiti
ГРАФИТИ | 304 |
| 11 | да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит | 311 |
| 12 | لا يوجد نص... | 870 |
| 13 | Бунтарде ти и Усташа Жељко Вељковић из петних жила агитујете за идентичну политичку опцију, анархо-пленуме. Што логично њега чини твојим политичким саборцем у тој огромној кеч ол коалицији! У којој ти држиш позицију највећег дебила, десног корисног идиота. Зато не иде да га пљујеш због тога што се радује пожарима у Москви. Ви сте исто. | 265 |
| 14 | Бунте, јеси ли осетио укус? | 543 |
| 15 | لا يوجد نص... | 406 |
| 16 | Сваког петка објављујемо "АПЕЛ ЗА ПОМОЋ". Да бисмо помогли овим несрећним људима пустите СМС или уплатите на други начин, а такође проследите ову објаву у друге групе и вашим пријатељима из именика.
За уплате из иностранства можете преко опције E-doniraj платном картицом или PayPal
линк:
https://www.budihuman.rs/korisnik/1691/masa-ruzic | 480 |
| 17 | © Никола Пуљезевић (Инстаграм) | 631 |
| 18 | لا يوجد نص... | 617 |
| 19 | لا يوجد نص... | 601 |
| 20 | Перестројка иде бррр | 536 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
