Национално Мим Координационо Тело
رفتن به کانال در Telegram
2 566
مشترکین
-224 ساعت
-137 روز
-1430 روز
در حال بارگیری داده...
کانالهای مشابه
ابر برچسبها
هیچ دادهای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+25
در 6 کانالها
مه '26
+25
در 6 کانالها
Get PRO
آوریل '26
+45
در 5 کانالها
Get PRO
مارس '26
+58
در 16 کانالها
Get PRO
فوریه '26
+35
در 7 کانالها
Get PRO
ژانویه '26
+57
در 14 کانالها
Get PRO
دسامبر '25
+17
در 4 کانالها
Get PRO
نوامبر '25
+68
در 15 کانالها
Get PRO
اکتبر '25
+77
در 10 کانالها
Get PRO
سپتامبر '25
+80
در 16 کانالها
Get PRO
اوت '25
+65
در 14 کانالها
Get PRO
ژوئیه '25
+109
در 15 کانالها
Get PRO
ژوئن '25
+59
در 10 کانالها
Get PRO
مه '25
+66
در 10 کانالها
Get PRO
آوریل '25
+58
در 16 کانالها
Get PRO
مارس '25
+144
در 17 کانالها
Get PRO
فوریه '25
+96
در 11 کانالها
Get PRO
ژانویه '25
+216
در 11 کانالها
Get PRO
دسامبر '24
+77
در 12 کانالها
Get PRO
نوامبر '24
+88
در 11 کانالها
Get PRO
اکتبر '24
+60
در 9 کانالها
Get PRO
سپتامبر '24
+70
در 10 کانالها
Get PRO
اوت '24
+93
در 10 کانالها
Get PRO
ژوئیه '24
+151
در 11 کانالها
Get PRO
ژوئن '24
+122
در 14 کانالها
Get PRO
مه '24
+262
در 21 کانالها
Get PRO
آوریل '24
+117
در 9 کانالها
Get PRO
مارس '24
+151
در 8 کانالها
Get PRO
فوریه '24
+98
در 13 کانالها
Get PRO
ژانویه '24
+126
در 6 کانالها
Get PRO
دسامبر '23
+301
در 8 کانالها
Get PRO
نوامبر '23
+80
در 3 کانالها
Get PRO
اکتبر '23
+26
در 2 کانالها
Get PRO
سپتامبر '23
+64
در 0 کانالها
Get PRO
اوت '23
+33
در 0 کانالها
Get PRO
ژوئیه '23
+49
در 0 کانالها
Get PRO
ژوئن '23
+174
در 0 کانالها
Get PRO
مه '23
+116
در 0 کانالها
Get PRO
آوریل '23
+28
در 0 کانالها
Get PRO
مارس '23
+24
در 0 کانالها
Get PRO
فوریه '23
+621
در 0 کانالها
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 21 ژوئن | +1 | |||
| 20 ژوئن | +1 | |||
| 19 ژوئن | +1 | |||
| 18 ژوئن | 0 | |||
| 17 ژوئن | +2 | |||
| 16 ژوئن | 0 | |||
| 15 ژوئن | 0 | |||
| 14 ژوئن | +2 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | +1 | |||
| 11 ژوئن | 0 | |||
| 10 ژوئن | +3 | |||
| 09 ژوئن | +3 | |||
| 08 ژوئن | +2 | |||
| 07 ژوئن | +1 | |||
| 06 ژوئن | +3 | |||
| 05 ژوئن | 0 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | 0 | |||
| 02 ژوئن | +4 | |||
| 01 ژوئن | +1 |
پستهای کانال
И да, Џими Пејџ (Лед Цепелин) је данас власник куће Алистера Кроулија, најпознатијег окултисте.
| 2 | Списак је дугачак, а наслови култни | 121 |
| 3 | Бугарска политика.
Никако да саставе стабилну владу | 176 |
| 4 | Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не мари - најбитнија ствар у животу је да неко не буде окарактерисан као расиста! То су, својевремено, нама неки озбиљни и одговорни љубитељи црних курчева говорили хаха. Могли би таман да раде у британском судству или полицији кад би умели да споје просто проширену реченицу на Енглеском.
До скоро независни члан Парламента Руперт Лоу, сада вођа нове политичке снаге “Обновимо Британију” Restore Britain, (који је раније био део Реформ УК-а, па је из те странке изашао због несугласица са Фаражом), је објавио колекцију гнусних чињеница о пропустима свих могућих институција Уједињеног Краљевства - где су сви од локалне полиције, преко здравствених институција и новинара, па до највиших државних инстанци или активно учествовали у сексуалној и другој експлоатацији младих енглескиња, велшкиња и шкоткиња, или су се правили луди да не би морали да се суоче са браон слончином у стакларници, јер би констатовање постојања проблема значило да су РАСИСТИ! Расистички је приметити да просечни Србин у свом окружењу нема једно 12 до 30 педофила и других сексуалних манијака међу својим пријатељима и родбином. Али су зато британски Пакистанци, који су чинили више од 80% преступника датих кривичних дела, некако увек могли да (истог дана или исте недеље) организују толики број манијака да силују девојчице, да их терају да јебу керове, да их изнајмљују другим манијацима и превозе у кавезима за керове, итд... Сви су знали шта се дешава, саме жртве су пријављивале силовања полицији, а у једном случају је сама полиција вратила жртву у кућу пуну силоватеља са поруком да треба у њој да “уживају”. То се деси кад допустиш да ти се у полицију инфилтрирају етничке и верске клике. Британци су на силу атомизовани и учињени беспомоћним, док се трећесветским хордама дала свака могућа моћ и полуга утицаја. Intersectionality, што би рекле фемињаре.
Но, ситуација у Британији је трагична, али неће остати изолована код њих - ми ћемо је, овим темпом, ако се овако настави гледати за коју петолетку. Ипак је код њих и код Амера, Руса, а и нас, све почело на исти фазон: Немојте да се бринете, неће доћи до демографске промене друштва, они су ту само да раде и зараде па ће отићи кући, те послове Срби не желе да раде, итд... Више пута смо писали на ту тему па се нећемо опет понављати, али једно је јасно - ако допустимо да за који годину сцене из Ротерама и Рочдејла гледамо у српским градовима, ништа нисмо научили од туђих грешака.
💬 Дубока Држава на Телеграму | 104 |
| 5 | It was big | 166 |
| 6 | https://fixupx.com/i/status/2068764130941485078 | 223 |
| 7 | بدون متن... | 463 |
| 8 | Цоби, јеси ли ти радио траку? | 523 |
| 9 | Oво нису блокадери.
Из више разлога верујем да нису | 554 |
| 10 | Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике?
Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четнике.
Радован Караџић
Тако је и данас, Срби-подељени овога пута на неке нове "изразе"..."Ћаци и Блокадери", тај који нас је поделио на ова два глупа "израза" је непријатељ србском народу. Тај непријатељ је ту, чека, више од сто година, чека да се напије србске крви у биће ту, док не нестанемо или га не отерамо-од нас зависи!!!
Мислимо да смо паметан, небески народ, а како то да су успели опет да нас поделе, зар нас историја ништа није научила.
У овој "подели" није битно која је страна у праву, битно је да смо разједињени, душе испуњене мржњом-све насупрот ономе што нас Црква учи. Да, славимо и Славу, верујемо-одакле онда та подела, када ћемо да схватимо, зар нам није доста наше тужне историје у којој више од сто година не постоји ништа лепо за србски народ него само
-пребројавање лешева.
ОДУСТАНИ, НЕ УЧЕСТВУЈ!!!
#одустанинеучествуј@channelgraffiti
ГРАФИТИ | 304 |
| 11 | да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит | 311 |
| 12 | بدون متن... | 870 |
| 13 | Бунтарде ти и Усташа Жељко Вељковић из петних жила агитујете за идентичну политичку опцију, анархо-пленуме. Што логично њега чини твојим политичким саборцем у тој огромној кеч ол коалицији! У којој ти држиш позицију највећег дебила, десног корисног идиота. Зато не иде да га пљујеш због тога што се радује пожарима у Москви. Ви сте исто. | 265 |
| 14 | Бунте, јеси ли осетио укус? | 543 |
| 15 | بدون متن... | 406 |
| 16 | Сваког петка објављујемо "АПЕЛ ЗА ПОМОЋ". Да бисмо помогли овим несрећним људима пустите СМС или уплатите на други начин, а такође проследите ову објаву у друге групе и вашим пријатељима из именика.
За уплате из иностранства можете преко опције E-doniraj платном картицом или PayPal
линк:
https://www.budihuman.rs/korisnik/1691/masa-ruzic | 480 |
| 17 | © Никола Пуљезевић (Инстаграм) | 631 |
| 18 | بدون متن... | 617 |
| 19 | بدون متن... | 601 |
| 20 | Перестројка иде бррр | 536 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
