uz
Feedback
Национално Мим Координационо Тело

Национално Мим Координационо Тело

Kanalga Telegram’da o‘tish

Негирање ђеносајда и недавање Косова (и Метохије)

Ko'proq ko'rsatish
2 566
Obunachilar
-224 soatlar
-137 kunlar
-1430 kunlar

Ma'lumot yuklanmoqda...

Taglar buluti
Ma'lumot yo'q
Muammo bormi? Iltimos, sahifani yangilang yoki bizning qo'llab-quvvatlash boshqaruvchimizga murojaat qiling>.
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+25
6 kanalda
May '26
+25
6 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+45
5 kanalda
Get PRO
Mart '26
+58
16 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+35
7 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+57
14 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+17
4 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+68
15 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+77
10 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+80
16 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+65
14 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+109
15 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+59
10 kanalda
Get PRO
May '25
+66
10 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+58
16 kanalda
Get PRO
Mart '25
+144
17 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+96
11 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+216
11 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+77
12 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+88
11 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+60
9 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+70
10 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+93
10 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+151
11 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+122
14 kanalda
Get PRO
May '24
+262
21 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+117
9 kanalda
Get PRO
Mart '24
+151
8 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+98
13 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+126
6 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+301
8 kanalda
Get PRO
Noyabr '23
+80
3 kanalda
Get PRO
Oktabr '23
+26
2 kanalda
Get PRO
Sentabr '23
+64
0 kanalda
Get PRO
Avgust '23
+33
0 kanalda
Get PRO
Iyul '23
+49
0 kanalda
Get PRO
Iyun '23
+174
0 kanalda
Get PRO
May '23
+116
0 kanalda
Get PRO
Aprel '23
+28
0 kanalda
Get PRO
Mart '23
+24
0 kanalda
Get PRO
Fevral '23
+621
0 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
21 Iyun+1
20 Iyun+1
19 Iyun+1
18 Iyun0
17 Iyun+2
16 Iyun0
15 Iyun0
14 Iyun+2
13 Iyun0
12 Iyun+1
11 Iyun0
10 Iyun+3
09 Iyun+3
08 Iyun+2
07 Iyun+1
06 Iyun+3
05 Iyun0
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun+4
01 Iyun+1
Kanal postlari
+3
И да, Џими Пејџ (Лед Цепелин) је данас власник куће Алистера Кроулија, најпознатијег окултисте.

2
Списак је дугачак, а наслови култни
Списак је дугачак, а наслови култни
121
3
Бугарска политика. Никако да саставе стабилну владу
176
4
Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не м
Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не мари - најбитнија ствар у животу је да неко не буде окарактерисан као расиста! То су, својевремено, нама неки озбиљни и одговорни љубитељи црних курчева говорили хаха. Могли би таман да раде у британском судству или полицији кад би умели да споје просто проширену реченицу на Енглеском. До скоро независни члан Парламента Руперт Лоу, сада вођа нове политичке снаге “Обновимо Британију” Restore Britain, (који је раније био део Реформ УК-а, па је из те странке изашао због несугласица са Фаражом), је објавио колекцију гнусних чињеница о пропустима свих могућих институција Уједињеног Краљевства - где су сви од локалне полиције, преко здравствених институција и новинара, па до највиших државних инстанци или активно учествовали у сексуалној и другој експлоатацији младих енглескиња, велшкиња и шкоткиња, или су се правили луди да не би морали да се суоче са браон слончином у стакларници, јер би констатовање постојања проблема значило да су РАСИСТИ! Расистички је приметити да просечни Србин у свом окружењу нема једно 12 до 30 педофила и других сексуалних манијака међу својим пријатељима и родбином. Али су зато британски Пакистанци, који су чинили више од 80% преступника датих кривичних дела, некако увек могли да (истог дана или исте недеље) организују толики број манијака да силују девојчице, да их терају да јебу керове, да их изнајмљују другим манијацима и превозе у кавезима за керове, итд... Сви су знали шта се дешава, саме жртве су пријављивале силовања полицији, а у једном случају је сама полиција вратила жртву у кућу пуну силоватеља са поруком да треба у њој да “уживају”. То се деси кад допустиш да ти се у полицију инфилтрирају етничке и верске клике. Британци су на силу атомизовани и учињени беспомоћним, док се трећесветским хордама дала свака могућа моћ и полуга утицаја. Intersectionality, што би рекле фемињаре. Но, ситуација у Британији је трагична, али неће остати изолована код њих - ми ћемо је, овим темпом, ако се овако настави гледати за коју петолетку. Ипак је код њих и код Амера, Руса, а и нас, све почело на исти фазон: Немојте да се бринете, неће доћи до демографске промене друштва, они су ту само да раде и зараде па ће отићи кући, те послове Срби не желе да раде, итд... Више пута смо писали на ту тему па се нећемо опет понављати, али једно је јасно - ако допустимо да за који годину сцене из Ротерама и Рочдејла гледамо у српским градовима, ништа нисмо научили од туђих грешака. 💬 Дубока Држава на Телеграму
104
5
It was big
It was big
166
6
https://fixupx.com/i/status/2068764130941485078
223
7
Matn yo'q...
463
8
Цоби, јеси ли ти радио траку?
Цоби, јеси ли ти радио траку?
523
9
Oво нису блокадери. Из више разлога верујем да нису
554
10
Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике? Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четн
Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике? Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четнике. Радован Караџић Тако је и данас, Срби-подељени овога пута на неке нове "изразе"..."Ћаци и Блокадери", тај који нас је поделио на ова два глупа "израза" је непријатељ србском народу. Тај непријатељ је ту, чека, више од сто година, чека да се напије србске крви у биће ту, док не нестанемо или га не отерамо-од нас зависи!!! Мислимо да смо паметан, небески народ, а како то да су успели опет да нас поделе, зар нас историја ништа није научила. У овој "подели" није битно која је страна у праву, битно је да смо разједињени, душе испуњене мржњом-све насупрот ономе што нас Црква учи. Да, славимо и Славу, верујемо-одакле онда та подела, када ћемо да схватимо, зар нам није доста наше тужне историје у којој више од сто година не постоји ништа лепо за србски народ него само -пребројавање лешева. ОДУСТАНИ, НЕ УЧЕСТВУЈ!!! #одустанинеучествуј@channelgraffiti ГРАФИТИ
304
11
да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит
да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит
311
12
Matn yo'q...
870
13
Бунтарде ти и Усташа Жељко Вељковић из петних жила агитујете за идентичну политичку опцију, анархо-пленуме. Што логично њега чини твојим политичким саборцем у тој огромној кеч ол коалицији! У којој ти држиш позицију највећег дебила, десног корисног идиота. Зато не иде да га пљујеш због тога што се радује пожарима у Москви. Ви сте исто.
265
14
Бунте, јеси ли осетио укус?
543
15
Matn yo'q...
406
16
Сваког петка објављујемо "АПЕЛ ЗА ПОМОЋ". Да бисмо помогли овим несрећним људима пустите СМС или уплатите на други начин, а т
Сваког петка објављујемо "АПЕЛ ЗА ПОМОЋ". Да бисмо помогли овим несрећним људима пустите СМС или уплатите на други начин, а такође проследите ову објаву у друге групе и вашим пријатељима из именика. За уплате из иностранства можете преко опције E-doniraj платном картицом или PayPal линк: https://www.budihuman.rs/korisnik/1691/masa-ruzic
480
17
© Никола Пуљезевић (Инстаграм)
© Никола Пуљезевић (Инстаграм)
631
18
Matn yo'q...
617
19
Matn yo'q...
601
20
Перестројка иде бррр
536