ch
Feedback
Национално Мим Координационо Тело

Национално Мим Координационо Тело

前往频道在 Telegram

Негирање ђеносајда и недавање Косова (и Метохије)

显示更多
2 566
订阅者
-224 小时
-137
-1430

数据加载中...

吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+25
在6个频道中
五月 '26
+25
在6个频道中
Get PRO
四月 '26
+45
在5个频道中
Get PRO
三月 '26
+58
在16个频道中
Get PRO
二月 '26
+35
在7个频道中
Get PRO
一月 '26
+57
在14个频道中
Get PRO
十二月 '25
+17
在4个频道中
Get PRO
十一月 '25
+68
在15个频道中
Get PRO
十月 '25
+77
在10个频道中
Get PRO
九月 '25
+80
在16个频道中
Get PRO
八月 '25
+65
在14个频道中
Get PRO
七月 '25
+109
在15个频道中
Get PRO
六月 '25
+59
在10个频道中
Get PRO
五月 '25
+66
在10个频道中
Get PRO
四月 '25
+58
在16个频道中
Get PRO
三月 '25
+144
在17个频道中
Get PRO
二月 '25
+96
在11个频道中
Get PRO
一月 '25
+216
在11个频道中
Get PRO
十二月 '24
+77
在12个频道中
Get PRO
十一月 '24
+88
在11个频道中
Get PRO
十月 '24
+60
在9个频道中
Get PRO
九月 '24
+70
在10个频道中
Get PRO
八月 '24
+93
在10个频道中
Get PRO
七月 '24
+151
在11个频道中
Get PRO
六月 '24
+122
在14个频道中
Get PRO
五月 '24
+262
在21个频道中
Get PRO
四月 '24
+117
在9个频道中
Get PRO
三月 '24
+151
在8个频道中
Get PRO
二月 '24
+98
在13个频道中
Get PRO
一月 '24
+126
在6个频道中
Get PRO
十二月 '23
+301
在8个频道中
Get PRO
十一月 '23
+80
在3个频道中
Get PRO
十月 '23
+26
在2个频道中
Get PRO
九月 '23
+64
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+33
在0个频道中
Get PRO
七月 '23
+49
在0个频道中
Get PRO
六月 '23
+174
在0个频道中
Get PRO
五月 '23
+116
在0个频道中
Get PRO
四月 '23
+28
在0个频道中
Get PRO
三月 '23
+24
在0个频道中
Get PRO
二月 '23
+621
在0个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
21 六月+1
20 六月+1
19 六月+1
18 六月0
17 六月+2
16 六月0
15 六月0
14 六月+2
13 六月0
12 六月+1
11 六月0
10 六月+3
09 六月+3
08 六月+2
07 六月+1
06 六月+3
05 六月0
04 六月0
03 六月0
02 六月+4
01 六月+1
频道帖子
+3
И да, Џими Пејџ (Лед Цепелин) је данас власник куће Алистера Кроулија, најпознатијег окултисте.

2
Списак је дугачак, а наслови култни
Списак је дугачак, а наслови култни
121
3
Бугарска политика. Никако да саставе стабилну владу
176
4
Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не м
Штаенарод, штаедржава! Најјачи су па им се може, лако се приушти четвртина милиона силованих белкиња, ионако за њих нико не мари - најбитнија ствар у животу је да неко не буде окарактерисан као расиста! То су, својевремено, нама неки озбиљни и одговорни љубитељи црних курчева говорили хаха. Могли би таман да раде у британском судству или полицији кад би умели да споје просто проширену реченицу на Енглеском. До скоро независни члан Парламента Руперт Лоу, сада вођа нове политичке снаге “Обновимо Британију” Restore Britain, (који је раније био део Реформ УК-а, па је из те странке изашао због несугласица са Фаражом), је објавио колекцију гнусних чињеница о пропустима свих могућих институција Уједињеног Краљевства - где су сви од локалне полиције, преко здравствених институција и новинара, па до највиших државних инстанци или активно учествовали у сексуалној и другој експлоатацији младих енглескиња, велшкиња и шкоткиња, или су се правили луди да не би морали да се суоче са браон слончином у стакларници, јер би констатовање постојања проблема значило да су РАСИСТИ! Расистички је приметити да просечни Србин у свом окружењу нема једно 12 до 30 педофила и других сексуалних манијака међу својим пријатељима и родбином. Али су зато британски Пакистанци, који су чинили више од 80% преступника датих кривичних дела, некако увек могли да (истог дана или исте недеље) организују толики број манијака да силују девојчице, да их терају да јебу керове, да их изнајмљују другим манијацима и превозе у кавезима за керове, итд... Сви су знали шта се дешава, саме жртве су пријављивале силовања полицији, а у једном случају је сама полиција вратила жртву у кућу пуну силоватеља са поруком да треба у њој да “уживају”. То се деси кад допустиш да ти се у полицију инфилтрирају етничке и верске клике. Британци су на силу атомизовани и учињени беспомоћним, док се трећесветским хордама дала свака могућа моћ и полуга утицаја. Intersectionality, што би рекле фемињаре. Но, ситуација у Британији је трагична, али неће остати изолована код њих - ми ћемо је, овим темпом, ако се овако настави гледати за коју петолетку. Ипак је код њих и код Амера, Руса, а и нас, све почело на исти фазон: Немојте да се бринете, неће доћи до демографске промене друштва, они су ту само да раде и зараде па ће отићи кући, те послове Срби не желе да раде, итд... Више пута смо писали на ту тему па се нећемо опет понављати, али једно је јасно - ако допустимо да за који годину сцене из Ротерама и Рочдејла гледамо у српским градовима, ништа нисмо научили од туђих грешака. 💬 Дубока Држава на Телеграму
104
5
It was big
It was big
166
6
https://fixupx.com/i/status/2068764130941485078
223
7
没有文字...
463
8
Цоби, јеси ли ти радио траку?
Цоби, јеси ли ти радио траку?
523
9
Oво нису блокадери. Из више разлога верујем да нису
554
10
Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике? Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четн
Па, докле ће се Срби делити на партизане и четнике? Највећи српски непријатељи су они који су их поделили на партизане и четнике. Радован Караџић Тако је и данас, Срби-подељени овога пута на неке нове "изразе"..."Ћаци и Блокадери", тај који нас је поделио на ова два глупа "израза" је непријатељ србском народу. Тај непријатељ је ту, чека, више од сто година, чека да се напије србске крви у биће ту, док не нестанемо или га не отерамо-од нас зависи!!! Мислимо да смо паметан, небески народ, а како то да су успели опет да нас поделе, зар нас историја ништа није научила. У овој "подели" није битно која је страна у праву, битно је да смо разједињени, душе испуњене мржњом-све насупрот ономе што нас Црква учи. Да, славимо и Славу, верујемо-одакле онда та подела, када ћемо да схватимо, зар нам није доста наше тужне историје у којој више од сто година не постоји ништа лепо за србски народ него само -пребројавање лешева. ОДУСТАНИ, НЕ УЧЕСТВУЈ!!! #одустанинеучествуј@channelgraffiti ГРАФИТИ
304
11
да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит
да разбијемо митове ЕУ о неписменим Србима пошто сваки дан храните тај мит
311
12
没有文字...
870
13
Бунтарде ти и Усташа Жељко Вељковић из петних жила агитујете за идентичну политичку опцију, анархо-пленуме. Што логично њега чини твојим политичким саборцем у тој огромној кеч ол коалицији! У којој ти држиш позицију највећег дебила, десног корисног идиота. Зато не иде да га пљујеш због тога што се радује пожарима у Москви. Ви сте исто.
265
14
Бунте, јеси ли осетио укус?
543
15
没有文字...
406
16
Сваког петка објављујемо "АПЕЛ ЗА ПОМОЋ". Да бисмо помогли овим несрећним људима пустите СМС или уплатите на други начин, а т
Сваког петка објављујемо "АПЕЛ ЗА ПОМОЋ". Да бисмо помогли овим несрећним људима пустите СМС или уплатите на други начин, а такође проследите ову објаву у друге групе и вашим пријатељима из именика. За уплате из иностранства можете преко опције E-doniraj платном картицом или PayPal линк: https://www.budihuman.rs/korisnik/1691/masa-ruzic
480
17
© Никола Пуљезевић (Инстаграм)
© Никола Пуљезевић (Инстаграм)
631
18
没有文字...
617
19
没有文字...
601
20
Перестројка иде бррр
536