en
Feedback
САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

Closed channel

📈 Analytical overview of Telegram channel САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

Channel САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 49 209 subscribers, ranking 6 647 in the Erotic category and 1 168 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 49 209 subscribers.

According to the latest data from 24 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -718 over the last 30 days and by -14 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 27.49%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 11.57% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 13 520 views. Within the first day, a publication typically gains 5 689 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 61.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as зрада, читач, пеніс, фантазія, медитація.

📝 Description and content policy

Channel description not provided.

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 25 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Erotic category.

49 209
Subscribers
-1424 hours
+317 days
-71830 days
Posts Archive
Як я щаслива, що народила Адріанчика😍 а якби не рішилась на другу дитину, хіба знала б, який це буде рай! Він робить щасливіше всю нашу родину. Павло коли десь їде, приїжджає і воркує із ним: «Як я сумував за тобою». Крісті весь час хоче носити його на ручках, бути разом. Несе його в свою кімнату і вони граються, лежачи. Обіймає та пестить братика. А які він дарує їй посмішки, коли бачить😍 Коли Адрі дивиться в очі і посміхається - цей момент особливо магічний, наче змінюється простір і час уповільнюється … потрапляєш в полон тотального щастя. Хочу прожити та запам’ятати кожний цей момент назавжди. А якби мене не було поруч, скільки таких посмішок я б могла пропустити! Страшно й подумати, що втрачають молоді дівчата, які поспішають «відновлюватись» в зал та біжуть кудись до подружок, по справах. Пару років у порівнянні з усім життям - це так мало! Знаючи, як швидко мине цей час, і яким він буде, коли подорослішає, так хочеться бути з манюнькою зараз весь час🥹 більше таким він ніколи не буде✨ це наш час❤️ Адріан вже каже звук «Р», тягнеться ручками до іграшок та коли плаче кличе, кричить «мама», «мааам!». Нещодавно бабуся Валя, тримаючи його на руках, та посміхаючись, сказала: «Адріанчик, рости швидше, щоб я встигла з тобою поговорити…» 🥹🙏🏽 (Дуже хочу відновити рубрику з бабусею Валею, щоб продовжити їй життя, бабусі вже 84 і вона з кожним роком слабшає, але ваші побажання здоров’я за тепло та світло тримають її міцно на цій землі. Спробую це зробити на сторінці Павла). Коли й там не дадуть - почну писати курс. Маю офігезні 3 теми✨ Період бану може виявитись чимось новим та таким, про яке я згадаю з любов’ю та вдячністю своїй душі, яка обрала цей шлях❤️

Підписуйтесь на сторінку Павла, буду тут: https://www.instagram.com/petraichuk_pavlo?igsh=bXI3Yng4b2NwMGI4 🖤

Будьте на двух акаунтах. На моєму резерві (тут поки постити не буду, поки додаємо). А постити буду на Павла, підпишіться на його сторінку, буду тут:

Глупо - займатись вимаганням.

Друзі, допоможіть мені зекономити 12 000 баксів, і не спонсорувати кацапів. Підпишіться, будь ласка, на мій резерв ПРОСТО ТАК😁: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra 🔥🔥🔥❤️

АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про уда
АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про удави та анал😁

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Посилання на мій новий акаунт: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra Поділіться з друзями🩷