ru
Feedback
САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

Закрытый канал

📈 Аналитический обзор Telegram-канала САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

Канал САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 49 209 подписчиков, занимая 6 647 место в категории Эротика и 1 168 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 49 209 подписчиков.

Согласно последним данным от 24 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -718, а за последние 24 часа — -14, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 27.49%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 11.57% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 13 520 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 5 689 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 61.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как зрада, читач, пеніс, фантазія, медитація.

📝 Описание и контентная политика

Описание канала не предоставлено.

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 25 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Эротика.

49 209
Подписчики
-1424 часа
+317 дней
-71830 день
Архив постов
Видеосообщение01:00

Як я щаслива, що народила Адріанчика😍 а якби не рішилась на другу дитину, хіба знала б, який це буде рай! Він робить щасливіше всю нашу родину. Павло коли десь їде, приїжджає і воркує із ним: «Як я сумував за тобою». Крісті весь час хоче носити його на ручках, бути разом. Несе його в свою кімнату і вони граються, лежачи. Обіймає та пестить братика. А які він дарує їй посмішки, коли бачить😍 Коли Адрі дивиться в очі і посміхається - цей момент особливо магічний, наче змінюється простір і час уповільнюється … потрапляєш в полон тотального щастя. Хочу прожити та запам’ятати кожний цей момент назавжди. А якби мене не було поруч, скільки таких посмішок я б могла пропустити! Страшно й подумати, що втрачають молоді дівчата, які поспішають «відновлюватись» в зал та біжуть кудись до подружок, по справах. Пару років у порівнянні з усім життям - це так мало! Знаючи, як швидко мине цей час, і яким він буде, коли подорослішає, так хочеться бути з манюнькою зараз весь час🥹 більше таким він ніколи не буде✨ це наш час❤️ Адріан вже каже звук «Р», тягнеться ручками до іграшок та коли плаче кличе, кричить «мама», «мааам!». Нещодавно бабуся Валя, тримаючи його на руках, та посміхаючись, сказала: «Адріанчик, рости швидше, щоб я встигла з тобою поговорити…» 🥹🙏🏽 (Дуже хочу відновити рубрику з бабусею Валею, щоб продовжити їй життя, бабусі вже 84 і вона з кожним роком слабшає, але ваші побажання здоров’я за тепло та світло тримають її міцно на цій землі. Спробую це зробити на сторінці Павла). Коли й там не дадуть - почну писати курс. Маю офігезні 3 теми✨ Період бану може виявитись чимось новим та таким, про яке я згадаю з любов’ю та вдячністю своїй душі, яка обрала цей шлях❤️

Підписуйтесь на сторінку Павла, буду тут: https://www.instagram.com/petraichuk_pavlo?igsh=bXI3Yng4b2NwMGI4 🖤

Видеосообщение00:56

Видеосообщение01:00

Будьте на двух акаунтах. На моєму резерві (тут поки постити не буду, поки додаємо). А постити буду на Павла, підпишіться на його сторінку, буду тут:

Видеосообщение00:56

Глупо - займатись вимаганням.

Друзі, допоможіть мені зекономити 12 000 баксів, і не спонсорувати кацапів. Підпишіться, будь ласка, на мій резерв ПРОСТО ТАК😁: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra 🔥🔥🔥❤️

АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про уда
АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про удави та анал😁

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Посилання на мій новий акаунт: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra Поділіться з друзями🩷

Видеосообщение00:56