САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ
关闭频道
📈 Telegram 频道 САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ 的分析概览
频道 САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 49 258 名订阅者,在 色情 类别中位列第 6 626,并在 乌克兰 地区排名第 1 169 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 49 258 名订阅者。
根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -658,过去 24 小时变化为 21,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 21.15%。内容发布后 24 小时内通常能获得 11.41% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 10 405 次浏览,首日通常累积 5 612 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 57。
- 主题关注点: 内容集中在 зрада, читач, пеніс, фантазія, медитація 等核心主题上。
📝 描述与内容策略
尚未提供频道描述。
凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 色情 类别中的关键影响点。
49 258
订阅者
+2124 小时
+117 天
-65830 天
帖子存档
https://www.instagram.com/petraichuk_pavlo?igsh=bXI3Yng4b2NwMGI4
Я зараз ТУТ🔥🔥🔥🔥🤍🙏🏽
Як я щаслива, що народила Адріанчика😍 а якби не рішилась на другу дитину, хіба знала б, який це буде рай!
Він робить щасливіше всю нашу родину.
Павло коли десь їде, приїжджає і воркує із ним: «Як я сумував за тобою».
Крісті весь час хоче носити його на ручках, бути разом. Несе його в свою кімнату і вони граються, лежачи. Обіймає та пестить братика. А які він дарує їй посмішки, коли бачить😍
Коли Адрі дивиться в очі і посміхається - цей момент особливо магічний, наче змінюється простір і час уповільнюється … потрапляєш в полон тотального щастя. Хочу прожити та запам’ятати кожний цей момент назавжди.
А якби мене не було поруч, скільки таких посмішок я б могла пропустити! Страшно й подумати, що втрачають молоді дівчата, які поспішають «відновлюватись» в зал та біжуть кудись до подружок, по справах.
Пару років у порівнянні з усім життям - це так мало! Знаючи, як швидко мине цей час, і яким він буде, коли подорослішає, так хочеться бути з манюнькою зараз весь час🥹 більше таким він ніколи не буде✨ це наш час❤️
Адріан вже каже звук «Р», тягнеться ручками до іграшок та коли плаче кличе, кричить «мама», «мааам!».
Нещодавно бабуся Валя, тримаючи його на руках, та посміхаючись, сказала:
«Адріанчик, рости швидше, щоб я встигла з тобою поговорити…»
🥹🙏🏽
(Дуже хочу відновити рубрику з бабусею Валею, щоб продовжити їй життя, бабусі вже 84 і вона з кожним роком слабшає, але ваші побажання здоров’я за тепло та світло тримають її міцно на цій землі. Спробую це зробити на сторінці Павла).
Коли й там не дадуть - почну писати курс. Маю офігезні 3 теми✨
Період бану може виявитись чимось новим та таким, про яке я згадаю з любов’ю та вдячністю своїй душі, яка обрала цей шлях❤️
Підписуйтесь на сторінку Павла, буду тут:
https://www.instagram.com/petraichuk_pavlo?igsh=bXI3Yng4b2NwMGI4
🖤
Будьте на двух акаунтах. На моєму резерві (тут поки постити не буду, поки додаємо). А постити буду на Павла, підпишіться на його сторінку, буду тут:
Друзі, допоможіть мені зекономити 12 000 баксів, і не спонсорувати кацапів.
Підпишіться, будь ласка, на мій резерв ПРОСТО ТАК😁:
https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra
🔥🔥🔥❤️
АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про удави та анал😁
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал.
Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед.
Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись.
І в мене буде ресурс відновитись.
Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом.
І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️
Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :)
І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂
Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :)
Підпишіться, будь ласка, на резерв:
https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra
P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал.
Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед.
Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись.
І в мене буде ресурс відновитись.
Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом.
І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️
Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :)
І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂
Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :)
Підпишіться, будь ласка, на резерв:
https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra
P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.
Посилання на мій новий акаунт:
https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra
Поділіться з друзями🩷
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
