es
Feedback
САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

Canal cerrado

📈 Análisis del canal de Telegram САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

El canal САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 49 209 suscriptores, ocupando la posición 6 647 en la categoría Erótico y el puesto 1 168 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 49 209 suscriptores.

Según los últimos datos del 24 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -718, y en las últimas 24 horas de -14, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 27.49%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 11.57% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 13 520 visualizaciones. En el primer día suele acumular 5 689 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 61.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como зрада, читач, пеніс, фантазія, медитація.

📝 Descripción y política de contenido

No se ha proporcionado la descripción del canal.

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 25 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Erótico.

49 209
Suscriptores
-1424 horas
+317 días
-71830 días
Archivo de publicaciones
Mensaje de video01:00

Як я щаслива, що народила Адріанчика😍 а якби не рішилась на другу дитину, хіба знала б, який це буде рай! Він робить щасливіше всю нашу родину. Павло коли десь їде, приїжджає і воркує із ним: «Як я сумував за тобою». Крісті весь час хоче носити його на ручках, бути разом. Несе його в свою кімнату і вони граються, лежачи. Обіймає та пестить братика. А які він дарує їй посмішки, коли бачить😍 Коли Адрі дивиться в очі і посміхається - цей момент особливо магічний, наче змінюється простір і час уповільнюється … потрапляєш в полон тотального щастя. Хочу прожити та запам’ятати кожний цей момент назавжди. А якби мене не було поруч, скільки таких посмішок я б могла пропустити! Страшно й подумати, що втрачають молоді дівчата, які поспішають «відновлюватись» в зал та біжуть кудись до подружок, по справах. Пару років у порівнянні з усім життям - це так мало! Знаючи, як швидко мине цей час, і яким він буде, коли подорослішає, так хочеться бути з манюнькою зараз весь час🥹 більше таким він ніколи не буде✨ це наш час❤️ Адріан вже каже звук «Р», тягнеться ручками до іграшок та коли плаче кличе, кричить «мама», «мааам!». Нещодавно бабуся Валя, тримаючи його на руках, та посміхаючись, сказала: «Адріанчик, рости швидше, щоб я встигла з тобою поговорити…» 🥹🙏🏽 (Дуже хочу відновити рубрику з бабусею Валею, щоб продовжити їй життя, бабусі вже 84 і вона з кожним роком слабшає, але ваші побажання здоров’я за тепло та світло тримають її міцно на цій землі. Спробую це зробити на сторінці Павла). Коли й там не дадуть - почну писати курс. Маю офігезні 3 теми✨ Період бану може виявитись чимось новим та таким, про яке я згадаю з любов’ю та вдячністю своїй душі, яка обрала цей шлях❤️

Підписуйтесь на сторінку Павла, буду тут: https://www.instagram.com/petraichuk_pavlo?igsh=bXI3Yng4b2NwMGI4 🖤

Mensaje de video00:56

Mensaje de video01:00

Будьте на двух акаунтах. На моєму резерві (тут поки постити не буду, поки додаємо). А постити буду на Павла, підпишіться на його сторінку, буду тут:

Mensaje de video00:56

Глупо - займатись вимаганням.

Друзі, допоможіть мені зекономити 12 000 баксів, і не спонсорувати кацапів. Підпишіться, будь ласка, на мій резерв ПРОСТО ТАК😁: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra 🔥🔥🔥❤️

АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про уда
АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про удави та анал😁

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Посилання на мій новий акаунт: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra Поділіться з друзями🩷

Mensaje de video00:56