fa
Feedback
САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

کانال بسته

📈 تحلیل کانال تلگرام САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ

کانال САША ПЕТРАЙЧУК 🖤 Господиня КЕКСУ در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 49 258 مشترک است و جایگاه 6 626 را در دسته ایراتیک و رتبه 1 169 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 49 258 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -658 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 21 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 21.15% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 11.41% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 10 405 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 5 612 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 57 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند зрада, читач, пеніс, фантазія, медитація تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

توضیحی برای کانال ارائه نشده است.

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته ایراتیک تبدیل کرده‌اند.

49 258
مشترکین
+2124 ساعت
+117 روز
-65830 روز
آرشیو پست ها
پیام ویدیو01:00

Як я щаслива, що народила Адріанчика😍 а якби не рішилась на другу дитину, хіба знала б, який це буде рай! Він робить щасливіше всю нашу родину. Павло коли десь їде, приїжджає і воркує із ним: «Як я сумував за тобою». Крісті весь час хоче носити його на ручках, бути разом. Несе його в свою кімнату і вони граються, лежачи. Обіймає та пестить братика. А які він дарує їй посмішки, коли бачить😍 Коли Адрі дивиться в очі і посміхається - цей момент особливо магічний, наче змінюється простір і час уповільнюється … потрапляєш в полон тотального щастя. Хочу прожити та запам’ятати кожний цей момент назавжди. А якби мене не було поруч, скільки таких посмішок я б могла пропустити! Страшно й подумати, що втрачають молоді дівчата, які поспішають «відновлюватись» в зал та біжуть кудись до подружок, по справах. Пару років у порівнянні з усім життям - це так мало! Знаючи, як швидко мине цей час, і яким він буде, коли подорослішає, так хочеться бути з манюнькою зараз весь час🥹 більше таким він ніколи не буде✨ це наш час❤️ Адріан вже каже звук «Р», тягнеться ручками до іграшок та коли плаче кличе, кричить «мама», «мааам!». Нещодавно бабуся Валя, тримаючи його на руках, та посміхаючись, сказала: «Адріанчик, рости швидше, щоб я встигла з тобою поговорити…» 🥹🙏🏽 (Дуже хочу відновити рубрику з бабусею Валею, щоб продовжити їй життя, бабусі вже 84 і вона з кожним роком слабшає, але ваші побажання здоров’я за тепло та світло тримають її міцно на цій землі. Спробую це зробити на сторінці Павла). Коли й там не дадуть - почну писати курс. Маю офігезні 3 теми✨ Період бану може виявитись чимось новим та таким, про яке я згадаю з любов’ю та вдячністю своїй душі, яка обрала цей шлях❤️

Підписуйтесь на сторінку Павла, буду тут: https://www.instagram.com/petraichuk_pavlo?igsh=bXI3Yng4b2NwMGI4 🖤

پیام ویدیو00:56

پیام ویدیو01:00

Будьте на двух акаунтах. На моєму резерві (тут поки постити не буду, поки додаємо). А постити буду на Павла, підпишіться на його сторінку, буду тут:

پیام ویدیو00:56

Глупо - займатись вимаганням.

Друзі, допоможіть мені зекономити 12 000 баксів, і не спонсорувати кацапів. Підпишіться, будь ласка, на мій резерв ПРОСТО ТАК😁: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra 🔥🔥🔥❤️

АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про уда
АХАХА, 5 сек від посту в телезі 😂 здається, шахрай закохався 😂😂 джентельмен) ну що ж, сиди чемно тут і читай тепер про удави та анал😁

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до р
Не знаю, як в кого, а в мене вже давно не має відчуття, що інстаграм - це все моє життя. Я ставлюсь до нього «ровно», як до роботи. Улюбленої, але роботи. В якій я професіонал. Дякую Павлу, що ми ніколи не брали кредитів та диверсифікуємо вкладення. Це треба обов’язково робити, не розчинятись в роботі, не зливатись із нею, і не уповати тільки на неї. Павло завжди підозріло ставився до соцмереж) і думав наперед. Якщо я втрачу основу - я не залишусь у боргах і ні з чим. Я можу дозволити собі не працювати, валятись з дитиною, і насолоджуватись. Лінитись. І в мене буде ресурс відновитись. Оглядаючись позаду можу впевнено сказати - ми побудували життя з розумом. І найголовніше те, що всі ми з вами нікому, абсолютно нікому в житті не потрібні, окрім своєї родини та близьких. Це треба цінувати ❤️ Тому коли зараз мені випав час - то купаю в своїй любові їх 24/7 :) І , здається, вдома ніхто не поспішає мене вертати в інсту 😂 Але я точно обіцяю завтра вийти в ефір :) Підпишіться, будь ласка, на резерв: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra P.S. сьогодні цілий день додавала 5000 читачів :) я не знаю, як додам всіх, але я це зроблю🙏🏽 трошки зачекайте. Я в процесі весь день. Додаю повільно, щоб обійти обмеження.

Посилання на мій новий акаунт: https://www.instagram.com/petraichuk_alexandra Поділіться з друзями🩷

پیام ویدیو00:56