Архив
Open in Telegram
Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists
Show more667
Subscribers
+324 hours
-147 days
+8430 days
Posts Archive
669
Repost from Церква Святого Бакеліту
Пам'ятаю ситуацію на располазі.
Включаю теплак, дивлюсь в глибину кімнати.
Від мене віддаляється кіт.
Кажу:
"- Єбать, у нього очко в теплак світиться!"
Пацани такі :
"- Бляя фу ти шо йобнутий на жопу котові акцентувати.
Ану дай теплак..
Ооо єбать Внатурє світиться Ахахха!"
669
Этот день запомниться когда пидорским ФПВишникам опять не удалось убить меня.
Даже есть видео)
Правда незнаю когда я его выложу...
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
