Архив
رفتن به کانال در Telegram
Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists
نمایش بیشتر667
مشترکین
+324 ساعت
-147 روز
+8430 روز
آرشیو پست ها
669
Repost from Церква Святого Бакеліту
Пам'ятаю ситуацію на располазі.
Включаю теплак, дивлюсь в глибину кімнати.
Від мене віддаляється кіт.
Кажу:
"- Єбать, у нього очко в теплак світиться!"
Пацани такі :
"- Бляя фу ти шо йобнутий на жопу котові акцентувати.
Ану дай теплак..
Ооо єбать Внатурє світиться Ахахха!"
669
Этот день запомниться когда пидорским ФПВишникам опять не удалось убить меня.
Даже есть видео)
Правда незнаю когда я его выложу...
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
