Архив
Kanalga Telegram’da o‘tish
Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists
Ko'proq ko'rsatish667
Obunachilar
+324 soatlar
-147 kunlar
+8430 kunlar
Postlar arxiv
669
Repost from Церква Святого Бакеліту
Пам'ятаю ситуацію на располазі.
Включаю теплак, дивлюсь в глибину кімнати.
Від мене віддаляється кіт.
Кажу:
"- Єбать, у нього очко в теплак світиться!"
Пацани такі :
"- Бляя фу ти шо йобнутий на жопу котові акцентувати.
Ану дай теплак..
Ооо єбать Внатурє світиться Ахахха!"
669
Этот день запомниться когда пидорским ФПВишникам опять не удалось убить меня.
Даже есть видео)
Правда незнаю когда я его выложу...
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
