Архив
Відкрити в Telegram
Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists
Показати більше667
Підписники
+324 години
-147 днів
+8430 день
Архів дописів
669
Repost from Церква Святого Бакеліту
Пам'ятаю ситуацію на располазі.
Включаю теплак, дивлюсь в глибину кімнати.
Від мене віддаляється кіт.
Кажу:
"- Єбать, у нього очко в теплак світиться!"
Пацани такі :
"- Бляя фу ти шо йобнутий на жопу котові акцентувати.
Ану дай теплак..
Ооо єбать Внатурє світиться Ахахха!"
669
Этот день запомниться когда пидорским ФПВишникам опять не удалось убить меня.
Даже есть видео)
Правда незнаю когда я его выложу...
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
