Тезер
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts
إظهار المزيد📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер
تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 608 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 683 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 116 في منطقة أوكرانيا.
📊 مؤشرات الجمهور والحراك
منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 608 مشتركاً.
بحسب آخر البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -222، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -9، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.
- حالة التحقق: غير موثّقة
- معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.46%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.53% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
- وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 529 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 954 مشاهدة.
- التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 13.
- الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.
📝 الوصف وسياسة المحتوى
يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
“🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті
📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси
Вступай в приватний канал - @tezervipbot
Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream
👨💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts”
بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.
جاري تحميل البيانات...
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 23 يونيو | +3 | |||
| 22 يونيو | +2 | |||
| 21 يونيو | +12 | |||
| 20 يونيو | +7 | |||
| 19 يونيو | +4 | |||
| 18 يونيو | +6 | |||
| 17 يونيو | +4 | |||
| 16 يونيو | +7 | |||
| 15 يونيو | +12 | |||
| 14 يونيو | +1 | |||
| 13 يونيو | +4 | |||
| 12 يونيو | +23 | |||
| 11 يونيو | +5 | |||
| 10 يونيو | 0 | |||
| 09 يونيو | +2 | |||
| 08 يونيو | +3 | |||
| 07 يونيو | +6 | |||
| 06 يونيو | +5 | |||
| 05 يونيو | +8 | |||
| 04 يونيو | +12 | |||
| 03 يونيو | +2 | |||
| 02 يونيو | +4 | |||
| 01 يونيو | +7 |
| 2 | BTC
ETH
Скаміни люті
Ще вчора давали хоча б щось заробити а сьогодні уже все укаталось.
Інвалідували всі вчорашні виходи.
Тренд який був по ефіру вже зламався, і ціна зайшла під основну поі яка могла хоча б якось утримувати ціну...
На крипті все стабільно
Торгую зі знижкою на BitGet | 895 |
| 3 | EUR
🔥🔥🔥
Правда пролили дуже швидко...
Взагалі не дали шансу на монетизацію
Торгую зі знижкою на BitGet | 842 |
| 4 | EUR
Сьогодні буду розглядати через 4г фвг
Таргети є локальний і глобальний в вигляді тижневого фракталу.
Куди цілитись вирішуйте самі)
Торгую зі знижкою на BitGet | 908 |
| 5 | BTC
ETH
Поскальпили????
Гарно вийшли, імпульс тільки починається, побачимо чи ціна і надалі отримає підтримку чи буде десь зупинка руху.
Попереджав вас як міг)
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 092 |
| 6 | На завтра готуємось лонгувати валютку | 991 |
| 7 | BTC
Шорт пози закриваються
Поки ніхто не продає підвищуються шанси на ріст
+ збільшується відкритий інтерес і заходять нові покупки.
Тому можна розглядати від годинного блоку, або зараз під час пробиття наклонки з 500-100х поскальпити з невеликими таргетами
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 054 |
| 8 | ETH
Зовсім трішки ціна не дійшла до поі і вже отримала реакцію
Шортових факторів поки німа, краще придивлятись в сторону лонгів
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 090 |
| 9 | ETH
Поки так бачу
Тренд уже сформовано, тому поки краще за трендом працювати.
Ви вже бачили що угода між США та Іраном зривається і вчора Іран знову закривав Ормузьку протоку. Я поки на нові закидони новин реагувати не планую, все розцінюю як звичайну спекуляцію.
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 254 |
| 10 | BTC
Вчора давав таку розмітку в комюніті
Сьогодні ціна вже дійшла до 64к. Думаю сьогодні і до завтрашнього вечора ціна десь в цьому діапазоні і залишиться, а вже в понеділок дадуть більше ясності в майбутній напрямок
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 364 |
| 11 | GBP
Гарно пішли
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 374 |
| 12 | EUR
Все як і писав 10дні назад
Ціна вже зовсім близько до тижневого фрактала
На денному тф показав зони через які цікаво буде взяти позицію на продовження.
Торгую на біржі BirGet | 1 323 |
| 13 | AGT
Скальперам привіт🙂
Рівень 0.03 дуже жирний
Обєми в розїдання даного рівня збираються цілий день
Можна спокійно розторгувати його
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 235 |
| 14 | Йоу йоу йоу
6 позицій 6стопів
До понеділка торгівля для мене на стопі.
Половина стопів була через рандомні новини по ситуації між Іраном та США.
Що стосується роботи над помилками і бла бла бла - я нічого не бачу, я б кожен раз відкривав точно такі самі позиції, все відкривалось згідно котексту по моїй тс.
Тай такі справи.
Хочеться бути відкритим і показувати що таке іноді буває і це частина роботи.
Сама бісяча і неприємна частина роботи) але вже як є
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 498 |
| 15 | BTC
Всі лімітні заявки на купівлю починаються нижче 62 000.
Але по ліквідаціям цікавіше.
Якщо розкинути два діапазони то можна побачити пул на 67-68к зверху, і 62-61к внизу.
Відмітив дані пули ліквідацій червоними лініями на графіку, ну і таи же показав план роботи.
Сьогодні засідання ФРС, рішення по % ставці та перший виступ нового голови Кевіна Уорша.
Його риторика може дати сильний вплив на крипту та форекс нв найближче майбутнє, а тому будемо уважно слухати
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 435 |
| 16 | Всім привіт)
Скоро падаю за комп, дам розширену аналітику BTC, давно вже її не було.
Хто вранці лонгував євро я був з вами)😠
Також пора б уже запланувати стрім. Думаю що в пятницю проведемо.
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 237 |
| 17 | EUR
Стоп
Поторгуємо вже завтра
Як і писав - це вже 4й стоп в ряд
Трішки важко переживаю ці стопи через те що це публічна торгівля, і всі позиції я даю відкрито в комюніті.
Але зараз поки так, сподіваюсь на те що найближчим часом картина стане для мене кращою і тейки будуть щоденно😉
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 294 |
| 18 | EUR
Набрав ось таку позицію
RR 1/2.2
Оф гарний, все поки ідеально.
Побачимо як відпрацює.
Скажу чесно - поки що йду серією стопів.
І сьогоднішня поза буде або 4м стопом в ряд або серія лузстріку закінчиться.
Побачимо вже по факту відпрацювання
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 220 |
| 19 | EUR
GBP
Графіки ідентичні
Зараз ціна близько до нижніх пулів ліквідності, але і зверху також залишається її дуже багато.
Тому поки сетапу не бачу, дочекаюсь якогось формування
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 297 |
| 20 | GBP
Ліквідності тупо однаково
Просто ціна зараз зажалась між двома пулами.
Враховуючи лоеєкальний агресивний лонговий тренд я буду готовий працювати в шорт черезьлокальне перезняття зверху (показав на скріні)
Торгую зі знижкою на BitGet | 1 417 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
