uz
Feedback
ghost in the army

ghost in the army

Kanalga Telegram’da o‘tish

bravery is not a function of firepower обратная связь: просто пишите в direct messages канала

Ko'proq ko'rsatish
Rossiya130 132Toif belgilanmagan
4 207
Obunachilar
-524 soatlar
-167 kunlar
-4730 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+16
5 kanalda
May '26
+129
12 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+59
8 kanalda
Get PRO
Mart '26
+270
18 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+312
12 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+11
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+18
1 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+128
11 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+210
22 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+84
3 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+22
1 kanalda
Get PRO
Iyul '250
16 kanalda
Get PRO
Iyun '250
6 kanalda
Get PRO
May '250
2 kanalda
Get PRO
Aprel '250
2 kanalda
Get PRO
Mart '250
0 kanalda
Get PRO
Fevral '250
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '250
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+6
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+10
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+14
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+23
0 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+736
12 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+952
38 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+725
12 kanalda
Get PRO
May '24
+9
2 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+12
0 kanalda
Get PRO
Mart '24
+293
6 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+847
27 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+14
2 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+98
6 kanalda
Get PRO
Noyabr '23
+164
9 kanalda
Get PRO
Oktabr '23
+18
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '23
+112
0 kanalda
Get PRO
Avgust '23
+920
0 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
24 Iyun0
23 Iyun0
22 Iyun+1
21 Iyun0
20 Iyun+1
19 Iyun0
18 Iyun+1
17 Iyun+1
16 Iyun0
15 Iyun+1
14 Iyun+3
13 Iyun+1
12 Iyun0
11 Iyun0
10 Iyun+3
09 Iyun0
08 Iyun+1
07 Iyun+1
06 Iyun+2
05 Iyun0
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun0
01 Iyun0
Kanal postlari
Repost from N/a
#вечірній_квартал

2
готовий розповісти Мстиславу Баніку, скільки грошей і я витратив просто щоб здати посаду, і це ще з адекватним начальством (велика рідкість)
1 410
3
Matn yo'q...
1 469
4
Matn yo'q...
2 731
5
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
2 398
6
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером б
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером бути не хоче, що й казати про найкращих
2 345
7
Matn yo'q...
2 392
8
Matn yo'q...
2 047
9
Matn yo'q...
2 128
10
Цікаво, якщо офіцери - це така важлива опора армії, що їх відпускати ні в якому разі не можна, то чи почнуть їм платити хоча б на рівні адекватному для їх матвідповідальності?
2 395
11
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с ис
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с испытаний этнически русский воин по имени Кобилджон Ирекович героически погибает от рук укронациста
2 686
12
Matn yo'q...
2 266
13
В Євроінтеграції є один великий плюс. Колись ЄС федералізується, й в Україні нарешті не всім будуть керувати українці та місцеві нацмени. Ця думка гріє, створює відчуття, що все не зря.
1 570
14
Matn yo'q...
2 266
15
Ага, ну тобто замість спрощення і прояснення порядку виплат, враховуючи всі практичні нюанси - нахуярити ще більше різних виплат, та ще й протягнути їх у минуле до 01.06.2026, не даючи навіть часу адаптуватись до цього жидкого брєду: 11. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 4 та 5 цієї постанови, які набирають чинності з дня опублікування цієї постанови та застосовуються з 1 червня 2026 року. Цифровізаторні реформатори продовжують перемагати!
2 409
16
Що, на мою думку, варто змінити? Наказ міністра оборони від 07.06.2018 № 260 регулює підстави для виплат військовослужбовцям. Варто передбачити в ньому терміни цих виплат або чітко визначити підстави для відмови та відповідальність посадовців усіх рівнів за невиплати або зрив строків. Це проблему взагалі не вирішить, а просто збільшість кількість фінансистів та офіцерів яких будуть притягувати до відповідальності за переплати, та ще більше підвищить накал абсурду та конфліктів. Фундаментальна проблема тут не в "поганих боярах", а в ущєрбному регулюванні виплат на рівні законів, наказів МО і постанов кабміну.
2 212
17
У результаті запитання бійців, чому їм відмовляють у виплатах, фінансист батальйону переадресовує до фінансиста бригади, а той — на рівень корпусу і так далі. Всюди відповідь у стилі «бо є роз’яснення Департаменту соціального забезпечення МОУ. Не виконаєш — буде догана і мінус гроші, перевірка і мінус гроші». От і «перестраховуються».
1 944
18
Феноменальна стаття про абсурдність правового регулювання купи різних виплат, заплутаність якого приводить до того, що створюється купа непотрібної роботи, а військовослужбовцям доводиться роками чекати виплат та судитись за них. Замість того, щоб зменшити кількість різних виплат, надбавок і т.д. і кристально чисто прояснити порядок виплат вже існуючих, реформатори з МО просто додають ще нові виплати. В культурі недоплат же будуть звинувачувати командирів та фініків на місцях, які не хочуть напоротись на переплати і втратити все своє майно, коли держава з них ці переплати буде стягувати.
2 336
19
Matn yo'q...
2 052
20
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного мудрого русско-еврейского визионера, который таким образом оправдывал еще нападение на Грузию
2 433