ar
Feedback
ghost in the army

ghost in the army

الذهاب إلى القناة على Telegram

bravery is not a function of firepower обратная связь: просто пишите в direct messages канала

إظهار المزيد
روسيا130 132الفئة غير محددة
4 207
المشتركون
-524 ساعات
-167 أيام
-4730 أيام

جاري تحميل البيانات...

جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+16
في 5 قنوات
مايو '26
+129
في 12 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+59
في 8 قنوات
Get PRO
مارس '26
+270
في 18 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+312
في 12 قنوات
Get PRO
يناير '26
+11
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+18
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+128
في 11 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+210
في 22 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+84
في 3 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+22
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '250
في 16 قنوات
Get PRO
يونيو '250
في 6 قنوات
Get PRO
مايو '250
في 2 قنوات
Get PRO
أبريل '250
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '250
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '250
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '250
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+6
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+10
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+14
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+23
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+736
في 12 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+952
في 38 قنوات
Get PRO
يونيو '24
+725
في 12 قنوات
Get PRO
مايو '24
+9
في 2 قنوات
Get PRO
أبريل '24
+12
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '24
+293
في 6 قنوات
Get PRO
فبراير '24
+847
في 27 قنوات
Get PRO
يناير '24
+14
في 2 قنوات
Get PRO
ديسمبر '23
+98
في 6 قنوات
Get PRO
نوفمبر '23
+164
في 9 قنوات
Get PRO
أكتوبر '23
+18
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '23
+112
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '23
+920
في 0 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
24 يونيو0
23 يونيو0
22 يونيو+1
21 يونيو0
20 يونيو+1
19 يونيو0
18 يونيو+1
17 يونيو+1
16 يونيو0
15 يونيو+1
14 يونيو+3
13 يونيو+1
12 يونيو0
11 يونيو0
10 يونيو+3
09 يونيو0
08 يونيو+1
07 يونيو+1
06 يونيو+2
05 يونيو0
04 يونيو0
03 يونيو0
02 يونيو0
01 يونيو0
منشورات القناة
Repost from N/a
#вечірній_квартал

2
готовий розповісти Мстиславу Баніку, скільки грошей і я витратив просто щоб здати посаду, і це ще з адекватним начальством (велика рідкість)
1 410
3
لا يوجد نص...
1 469
4
لا يوجد نص...
2 731
5
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
2 398
6
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером б
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером бути не хоче, що й казати про найкращих
2 345
7
لا يوجد نص...
2 392
8
لا يوجد نص...
2 047
9
لا يوجد نص...
2 128
10
Цікаво, якщо офіцери - це така важлива опора армії, що їх відпускати ні в якому разі не можна, то чи почнуть їм платити хоча б на рівні адекватному для їх матвідповідальності?
2 395
11
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с ис
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с испытаний этнически русский воин по имени Кобилджон Ирекович героически погибает от рук укронациста
2 686
12
لا يوجد نص...
2 266
13
В Євроінтеграції є один великий плюс. Колись ЄС федералізується, й в Україні нарешті не всім будуть керувати українці та місцеві нацмени. Ця думка гріє, створює відчуття, що все не зря.
1 570
14
لا يوجد نص...
2 266
15
Ага, ну тобто замість спрощення і прояснення порядку виплат, враховуючи всі практичні нюанси - нахуярити ще більше різних виплат, та ще й протягнути їх у минуле до 01.06.2026, не даючи навіть часу адаптуватись до цього жидкого брєду: 11. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 4 та 5 цієї постанови, які набирають чинності з дня опублікування цієї постанови та застосовуються з 1 червня 2026 року. Цифровізаторні реформатори продовжують перемагати!
2 409
16
Що, на мою думку, варто змінити? Наказ міністра оборони від 07.06.2018 № 260 регулює підстави для виплат військовослужбовцям. Варто передбачити в ньому терміни цих виплат або чітко визначити підстави для відмови та відповідальність посадовців усіх рівнів за невиплати або зрив строків. Це проблему взагалі не вирішить, а просто збільшість кількість фінансистів та офіцерів яких будуть притягувати до відповідальності за переплати, та ще більше підвищить накал абсурду та конфліктів. Фундаментальна проблема тут не в "поганих боярах", а в ущєрбному регулюванні виплат на рівні законів, наказів МО і постанов кабміну.
2 212
17
У результаті запитання бійців, чому їм відмовляють у виплатах, фінансист батальйону переадресовує до фінансиста бригади, а той — на рівень корпусу і так далі. Всюди відповідь у стилі «бо є роз’яснення Департаменту соціального забезпечення МОУ. Не виконаєш — буде догана і мінус гроші, перевірка і мінус гроші». От і «перестраховуються».
1 944
18
Феноменальна стаття про абсурдність правового регулювання купи різних виплат, заплутаність якого приводить до того, що створюється купа непотрібної роботи, а військовослужбовцям доводиться роками чекати виплат та судитись за них. Замість того, щоб зменшити кількість різних виплат, надбавок і т.д. і кристально чисто прояснити порядок виплат вже існуючих, реформатори з МО просто додають ще нові виплати. В культурі недоплат же будуть звинувачувати командирів та фініків на місцях, які не хочуть напоротись на переплати і втратити все своє майно, коли держава з них ці переплати буде стягувати.
2 336
19
لا يوجد نص...
2 052
20
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного мудрого русско-еврейского визионера, который таким образом оправдывал еще нападение на Грузию
2 433