ru
Feedback
ghost in the army

ghost in the army

Открыть в Telegram

bravery is not a function of firepower обратная связь: просто пишите в direct messages канала

Больше
Россия130 132Категория не указана
4 207
Подписчики
-524 часа
-167 дней
-4730 день

Загрузка данных...

Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+16
в 5 каналах
май '26
+129
в 12 каналах
Get PRO
апрель '26
+59
в 8 каналах
Get PRO
март '26
+270
в 18 каналах
Get PRO
февраль '26
+312
в 12 каналах
Get PRO
январь '26
+11
в 0 каналах
Get PRO
декабрь '25
+18
в 1 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+128
в 11 каналах
Get PRO
октябрь '25
+210
в 22 каналах
Get PRO
сентябрь '25
+84
в 3 каналах
Get PRO
август '25
+22
в 1 каналах
Get PRO
июль '250
в 16 каналах
Get PRO
июнь '250
в 6 каналах
Get PRO
май '250
в 2 каналах
Get PRO
апрель '250
в 2 каналах
Get PRO
март '250
в 0 каналах
Get PRO
февраль '250
в 0 каналах
Get PRO
январь '250
в 0 каналах
Get PRO
декабрь '24
+6
в 0 каналах
Get PRO
ноябрь '24
+10
в 0 каналах
Get PRO
октябрь '24
+14
в 0 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+23
в 0 каналах
Get PRO
август '24
+736
в 12 каналах
Get PRO
июль '24
+952
в 38 каналах
Get PRO
июнь '24
+725
в 12 каналах
Get PRO
май '24
+9
в 2 каналах
Get PRO
апрель '24
+12
в 0 каналах
Get PRO
март '24
+293
в 6 каналах
Get PRO
февраль '24
+847
в 27 каналах
Get PRO
январь '24
+14
в 2 каналах
Get PRO
декабрь '23
+98
в 6 каналах
Get PRO
ноябрь '23
+164
в 9 каналах
Get PRO
октябрь '23
+18
в 0 каналах
Get PRO
сентябрь '23
+112
в 0 каналах
Get PRO
август '23
+920
в 0 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
24 июня0
23 июня0
22 июня+1
21 июня0
20 июня+1
19 июня0
18 июня+1
17 июня+1
16 июня0
15 июня+1
14 июня+3
13 июня+1
12 июня0
11 июня0
10 июня+3
09 июня0
08 июня+1
07 июня+1
06 июня+2
05 июня0
04 июня0
03 июня0
02 июня0
01 июня0
Посты канала
Repost from N/a
#вечірній_квартал

2
готовий розповісти Мстиславу Баніку, скільки грошей і я витратив просто щоб здати посаду, і це ще з адекватним начальством (велика рідкість)
1 410
3
Нет текста...
1 469
4
Нет текста...
2 731
5
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
2 398
6
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером б
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером бути не хоче, що й казати про найкращих
2 345
7
Нет текста...
2 392
8
Нет текста...
2 047
9
Нет текста...
2 128
10
Цікаво, якщо офіцери - це така важлива опора армії, що їх відпускати ні в якому разі не можна, то чи почнуть їм платити хоча б на рівні адекватному для їх матвідповідальності?
2 395
11
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с ис
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с испытаний этнически русский воин по имени Кобилджон Ирекович героически погибает от рук укронациста
2 686
12
Нет текста...
2 266
13
В Євроінтеграції є один великий плюс. Колись ЄС федералізується, й в Україні нарешті не всім будуть керувати українці та місцеві нацмени. Ця думка гріє, створює відчуття, що все не зря.
1 570
14
Нет текста...
2 266
15
Ага, ну тобто замість спрощення і прояснення порядку виплат, враховуючи всі практичні нюанси - нахуярити ще більше різних виплат, та ще й протягнути їх у минуле до 01.06.2026, не даючи навіть часу адаптуватись до цього жидкого брєду: 11. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 4 та 5 цієї постанови, які набирають чинності з дня опублікування цієї постанови та застосовуються з 1 червня 2026 року. Цифровізаторні реформатори продовжують перемагати!
2 409
16
Що, на мою думку, варто змінити? Наказ міністра оборони від 07.06.2018 № 260 регулює підстави для виплат військовослужбовцям. Варто передбачити в ньому терміни цих виплат або чітко визначити підстави для відмови та відповідальність посадовців усіх рівнів за невиплати або зрив строків. Це проблему взагалі не вирішить, а просто збільшість кількість фінансистів та офіцерів яких будуть притягувати до відповідальності за переплати, та ще більше підвищить накал абсурду та конфліктів. Фундаментальна проблема тут не в "поганих боярах", а в ущєрбному регулюванні виплат на рівні законів, наказів МО і постанов кабміну.
2 212
17
У результаті запитання бійців, чому їм відмовляють у виплатах, фінансист батальйону переадресовує до фінансиста бригади, а той — на рівень корпусу і так далі. Всюди відповідь у стилі «бо є роз’яснення Департаменту соціального забезпечення МОУ. Не виконаєш — буде догана і мінус гроші, перевірка і мінус гроші». От і «перестраховуються».
1 944
18
Феноменальна стаття про абсурдність правового регулювання купи різних виплат, заплутаність якого приводить до того, що створюється купа непотрібної роботи, а військовослужбовцям доводиться роками чекати виплат та судитись за них. Замість того, щоб зменшити кількість різних виплат, надбавок і т.д. і кристально чисто прояснити порядок виплат вже існуючих, реформатори з МО просто додають ще нові виплати. В культурі недоплат же будуть звинувачувати командирів та фініків на місцях, які не хочуть напоротись на переплати і втратити все своє майно, коли держава з них ці переплати буде стягувати.
2 336
19
Нет текста...
2 052
20
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного мудрого русско-еврейского визионера, который таким образом оправдывал еще нападение на Грузию
2 433