en
Feedback
ghost in the army

ghost in the army

Open in Telegram

bravery is not a function of firepower обратная связь: просто пишите в direct messages канала

Show more
Russia130 132The category is not specified
4 207
Subscribers
-524 hours
-167 days
-4730 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+16
in 5 channels
May '26
+129
in 12 channels
Get PRO
April '26
+59
in 8 channels
Get PRO
March '26
+270
in 18 channels
Get PRO
February '26
+312
in 12 channels
Get PRO
January '26
+11
in 0 channels
Get PRO
December '25
+18
in 1 channels
Get PRO
November '25
+128
in 11 channels
Get PRO
October '25
+210
in 22 channels
Get PRO
September '25
+84
in 3 channels
Get PRO
August '25
+22
in 1 channels
Get PRO
July '250
in 16 channels
Get PRO
June '250
in 6 channels
Get PRO
May '250
in 2 channels
Get PRO
April '250
in 2 channels
Get PRO
March '250
in 0 channels
Get PRO
February '250
in 0 channels
Get PRO
January '250
in 0 channels
Get PRO
December '24
+6
in 0 channels
Get PRO
November '24
+10
in 0 channels
Get PRO
October '24
+14
in 0 channels
Get PRO
September '24
+23
in 0 channels
Get PRO
August '24
+736
in 12 channels
Get PRO
July '24
+952
in 38 channels
Get PRO
June '24
+725
in 12 channels
Get PRO
May '24
+9
in 2 channels
Get PRO
April '24
+12
in 0 channels
Get PRO
March '24
+293
in 6 channels
Get PRO
February '24
+847
in 27 channels
Get PRO
January '24
+14
in 2 channels
Get PRO
December '23
+98
in 6 channels
Get PRO
November '23
+164
in 9 channels
Get PRO
October '23
+18
in 0 channels
Get PRO
September '23
+112
in 0 channels
Get PRO
August '23
+920
in 0 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
24 June0
23 June0
22 June+1
21 June0
20 June+1
19 June0
18 June+1
17 June+1
16 June0
15 June+1
14 June+3
13 June+1
12 June0
11 June0
10 June+3
09 June0
08 June+1
07 June+1
06 June+2
05 June0
04 June0
03 June0
02 June0
01 June0
Channel Posts
Repost from N/a
#вечірній_квартал

2
готовий розповісти Мстиславу Баніку, скільки грошей і я витратив просто щоб здати посаду, і це ще з адекватним начальством (велика рідкість)
1 410
3
No text...
1 469
4
No text...
2 731
5
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
2 398
6
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером б
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером бути не хоче, що й казати про найкращих
2 345
7
No text...
2 392
8
No text...
2 047
9
No text...
2 128
10
Цікаво, якщо офіцери - це така важлива опора армії, що їх відпускати ні в якому разі не можна, то чи почнуть їм платити хоча б на рівні адекватному для їх матвідповідальності?
2 395
11
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с ис
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с испытаний этнически русский воин по имени Кобилджон Ирекович героически погибает от рук укронациста
2 686
12
No text...
2 266
13
В Євроінтеграції є один великий плюс. Колись ЄС федералізується, й в Україні нарешті не всім будуть керувати українці та місцеві нацмени. Ця думка гріє, створює відчуття, що все не зря.
1 570
14
No text...
2 266
15
Ага, ну тобто замість спрощення і прояснення порядку виплат, враховуючи всі практичні нюанси - нахуярити ще більше різних виплат, та ще й протягнути їх у минуле до 01.06.2026, не даючи навіть часу адаптуватись до цього жидкого брєду: 11. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 4 та 5 цієї постанови, які набирають чинності з дня опублікування цієї постанови та застосовуються з 1 червня 2026 року. Цифровізаторні реформатори продовжують перемагати!
2 409
16
Що, на мою думку, варто змінити? Наказ міністра оборони від 07.06.2018 № 260 регулює підстави для виплат військовослужбовцям. Варто передбачити в ньому терміни цих виплат або чітко визначити підстави для відмови та відповідальність посадовців усіх рівнів за невиплати або зрив строків. Це проблему взагалі не вирішить, а просто збільшість кількість фінансистів та офіцерів яких будуть притягувати до відповідальності за переплати, та ще більше підвищить накал абсурду та конфліктів. Фундаментальна проблема тут не в "поганих боярах", а в ущєрбному регулюванні виплат на рівні законів, наказів МО і постанов кабміну.
2 212
17
У результаті запитання бійців, чому їм відмовляють у виплатах, фінансист батальйону переадресовує до фінансиста бригади, а той — на рівень корпусу і так далі. Всюди відповідь у стилі «бо є роз’яснення Департаменту соціального забезпечення МОУ. Не виконаєш — буде догана і мінус гроші, перевірка і мінус гроші». От і «перестраховуються».
1 944
18
Феноменальна стаття про абсурдність правового регулювання купи різних виплат, заплутаність якого приводить до того, що створюється купа непотрібної роботи, а військовослужбовцям доводиться роками чекати виплат та судитись за них. Замість того, щоб зменшити кількість різних виплат, надбавок і т.д. і кристально чисто прояснити порядок виплат вже існуючих, реформатори з МО просто додають ще нові виплати. В культурі недоплат же будуть звинувачувати командирів та фініків на місцях, які не хочуть напоротись на переплати і втратити все своє майно, коли держава з них ці переплати буде стягувати.
2 336
19
No text...
2 052
20
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного мудрого русско-еврейского визионера, который таким образом оправдывал еще нападение на Грузию
2 433