Ліквід #татарбунаритг
Kanalga Telegram’da o‘tish
=РОЗБАН 70 ГРН= Власник оцього каналу: https://www.youtube.com/@likvidniyzmiy донут: https://send.monobank.ua/jar/8T25s8Xo5q (краще сюди) https://donatello.to/likvidnyzmiy
Ko'proq ko'rsatish436
Obunachilar
+224 soatlar
+217 kunlar
+2830 kunlar
Postlar arxiv
А вєдь внатурє, канал маклая та губний двіж попереду планети всєй і придумав ларпіть ще пару років тому
Мені сьогодні наснилося як я на початку війни сидячи з батьками застав вживу по телевізору взлом каруселі, той де зеленого слоніка ще показували. А потім перенісся в скажімо так сьогоденні і ходив усім розповідав про цей випадок. Як мораль я намагався усім сказати що "по телевізору в без взломів та зеленого слоніка - трапляються набагато гірші та страшніші речі..." Але не міг, бо мене усі перебивали.
ну лан, без іронії досить непогано йдемо. якщо відос набере хочаб 5к то взагалі буде кайф
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
