ch
Feedback
Ліквід #татарбунаритг

Ліквід #татарбунаритг

前往频道在 Telegram

=РОЗБАН 70 ГРН= Власник оцього каналу: https://www.youtube.com/@likvidniyzmiy донут: https://send.monobank.ua/jar/8T25s8Xo5q (краще сюди) https://donatello.to/likvidnyzmiy

显示更多
436
订阅者
+224 小时
+217
+2830
帖子存档
Україні😎
Україні😎

А вєдь внатурє, канал маклая та губний двіж попереду планети всєй і придумав ларпіть ще пару років тому

Сашко Ларпауменко

Як же мене заїбали тріксетрт

У фан клуба адідасу зараз азазаза арка

Хто поставив камеру мені в кімнату?

Мені сьогодні наснилося як я на початку війни сидячи з батьками застав вживу по телевізору взлом каруселі, той де зеленого слоніка ще показували. А потім перенісся в скажімо так сьогоденні і ходив усім розповідав про цей випадок. Як мораль я намагався усім сказати що "по телевізору в без взломів та зеленого слоніка - трапляються набагато гірші та страшніші речі..." Але не міг, бо мене усі перебивали.

Це правда? Чи хтось знову вирішив поприкалуватися
Це правда? Чи хтось знову вирішив поприкалуватися

бля пацани, чесно, я хуй знає як так получилося
бля пацани, чесно, я хуй знає як так получилося

ну лан, без іронії досить непогано йдемо. якщо відос набере хочаб 5к то взагалі буде кайф

Це точно успіх
Це точно успіх