Ліквід #татарбунаритг
前往频道在 Telegram
=РОЗБАН 70 ГРН= Власник оцього каналу: https://www.youtube.com/@likvidniyzmiy донут: https://send.monobank.ua/jar/8T25s8Xo5q (краще сюди) https://donatello.to/likvidnyzmiy
显示更多436
订阅者
+224 小时
+217 天
+2830 天
帖子存档
А вєдь внатурє, канал маклая та губний двіж попереду планети всєй і придумав ларпіть ще пару років тому
Мені сьогодні наснилося як я на початку війни сидячи з батьками застав вживу по телевізору взлом каруселі, той де зеленого слоніка ще показували. А потім перенісся в скажімо так сьогоденні і ходив усім розповідав про цей випадок. Як мораль я намагався усім сказати що "по телевізору в без взломів та зеленого слоніка - трапляються набагато гірші та страшніші речі..." Але не міг, бо мене усі перебивали.
ну лан, без іронії досить непогано йдемо. якщо відос набере хочаб 5к то взагалі буде кайф
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
