Ліквід #татарбунаритг
رفتن به کانال در Telegram
=РОЗБАН 70 ГРН= Власник оцього каналу: https://www.youtube.com/@likvidniyzmiy донут: https://send.monobank.ua/jar/8T25s8Xo5q (краще сюди) https://donatello.to/likvidnyzmiy
نمایش بیشتر436
مشترکین
+224 ساعت
+217 روز
+2830 روز
آرشیو پست ها
А вєдь внатурє, канал маклая та губний двіж попереду планети всєй і придумав ларпіть ще пару років тому
Мені сьогодні наснилося як я на початку війни сидячи з батьками застав вживу по телевізору взлом каруселі, той де зеленого слоніка ще показували. А потім перенісся в скажімо так сьогоденні і ходив усім розповідав про цей випадок. Як мораль я намагався усім сказати що "по телевізору в без взломів та зеленого слоніка - трапляються набагато гірші та страшніші речі..." Але не міг, бо мене усі перебивали.
ну лан, без іронії досить непогано йдемо. якщо відос набере хочаб 5к то взагалі буде кайф
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
