Ліквід #татарбунаритг
الذهاب إلى القناة على Telegram
=РОЗБАН 70 ГРН= Власник оцього каналу: https://www.youtube.com/@likvidniyzmiy донут: https://send.monobank.ua/jar/8T25s8Xo5q (краще сюди) https://donatello.to/likvidnyzmiy
إظهار المزيد436
المشتركون
+224 ساعات
+217 أيام
+2830 أيام
أرشيف المشاركات
А вєдь внатурє, канал маклая та губний двіж попереду планети всєй і придумав ларпіть ще пару років тому
Мені сьогодні наснилося як я на початку війни сидячи з батьками застав вживу по телевізору взлом каруселі, той де зеленого слоніка ще показували. А потім перенісся в скажімо так сьогоденні і ходив усім розповідав про цей випадок. Як мораль я намагався усім сказати що "по телевізору в без взломів та зеленого слоніка - трапляються набагато гірші та страшніші речі..." Але не міг, бо мене усі перебивали.
ну лан, без іронії досить непогано йдемо. якщо відос набере хочаб 5к то взагалі буде кайф
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
