Ліквід #татарбунаритг
Открыть в Telegram
=РОЗБАН 70 ГРН= Власник оцього каналу: https://www.youtube.com/@likvidniyzmiy донут: https://send.monobank.ua/jar/8T25s8Xo5q (краще сюди) https://donatello.to/likvidnyzmiy
Больше436
Подписчики
+224 часа
+217 дней
+2830 день
Архив постов
А вєдь внатурє, канал маклая та губний двіж попереду планети всєй і придумав ларпіть ще пару років тому
Мені сьогодні наснилося як я на початку війни сидячи з батьками застав вживу по телевізору взлом каруселі, той де зеленого слоніка ще показували. А потім перенісся в скажімо так сьогоденні і ходив усім розповідав про цей випадок. Як мораль я намагався усім сказати що "по телевізору в без взломів та зеленого слоніка - трапляються набагато гірші та страшніші речі..." Але не міг, бо мене усі перебивали.
ну лан, без іронії досить непогано йдемо. якщо відос набере хочаб 5к то взагалі буде кайф
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
