uz
Feedback
лунапик 🐣

лунапик 🐣

Kanalga Telegram’da o‘tish

Комфортиться вместе 🍃 Флуд о геншине ~ https://t.me/paimonkushaet

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali лунапик 🐣 analitikasi

лунапик 🐣 (@lunapiql) Rus til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 10 938 obunachidan iborat bo'lib, Musiqi toifasida 6 575-o'rinni va Rossiya mintaqasida 59 648-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 10 938 obunachiga ega bo‘ldi.

25 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -120 ga, so‘nggi 24 soatda esa -1 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 40.56% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 16.78% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 4 439 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 1 837 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 717 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent полочка, полок, комикс, спб, stayalive_pages kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Комфортиться вместе 🍃 Флуд о геншине ~ https://t.me/paimonkushaet

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 26 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Musiqi toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

10 938
Obunachilar
-124 soatlar
-397 kunlar
-12030 kunlar
Postlar arxiv
Обновленный инфопост!
+2
Обновленный инфопост!

✍🏻
+1
✍🏻

📖
+3
📖

Йуххууу, доехал мерчик!
Йуххууу, доехал мерчик!

Я правда не знала, как нарисовать эту сцену не в комичной форме, но нарисовать хотелось, поэтому, хехе
+2
Я правда не знала, как нарисовать эту сцену не в комичной форме, но нарисовать хотелось, поэтому, хехе

Опять сумасшедший ребенок в здании
Опять сумасшедший ребенок в здании

А рядом орешек лежит
А рядом орешек лежит

Разбираюсь с новым сайтом и мой гуманитарный мозг просто:
Разбираюсь с новым сайтом и мой гуманитарный мозг просто:

Оаоао, так приятно смотреть на ваши покупочки 😭 чувствуешь, что все часы упаковки и сборов были не зря
Оаоао, так приятно смотреть на ваши покупочки 😭 чувствуешь, что все часы упаковки и сборов были не зря

Я опять попыталась забраться в тикток через блокировки и не совсем уверена, все работает?? Вы видите на канале новое видео, е
Я опять попыталась забраться в тикток через блокировки и не совсем уверена, все работает?? Вы видите на канале новое видео, если у вас есть мод/доступ к новым видео в тиктоке?

🚴‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️
🚴‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️

Беби Нил опять убегает /Очень хотелось быстро что-то теплое нарисовать, в благодарность за последние маркеты 🚴‍♀️/ /Мое «быс
Беби Нил опять убегает /Очень хотелось быстро что-то теплое нарисовать, в благодарность за последние маркеты 🚴‍♀️/ /Мое «быстро» опять на 6 кадров 😤/

Рисовать их — это постоянно идти через множество того, что я мало практиковала или даже не умею рисовать, вот она - работа на
Рисовать их — это постоянно идти через множество того, что я мало практиковала или даже не умею рисовать, вот она - работа над отношениями 😤

Хехе!
Хехе!

Шпасибо большое за маркет, было комфортненько и весело! 🥰 Каждый раз после погружения в бытовые дела ваши слова и светлый вз
+2
Шпасибо большое за маркет, было комфортненько и весело! 🥰 Каждый раз после погружения в бытовые дела ваши слова и светлый взгляд на мое творчество дают глоток воздуха, энергию и вдохновение, вы мои золотые 🥺❤️☀️ Спасибо большое за вкуснешеньки, встречу, объятия и интерес к разным фандомам на моем столе, буду стараться и стараться!! /агрессивно амбассадорим лисят хокку вхахах/

Бежали после маркета за курочкой в местный кфс под дождем и капли с таким уважением очертили лисенка и не намочили его хахах
Бежали после маркета за курочкой в местный кфс под дождем и капли с таким уважением очертили лисенка и не намочили его хахах

Даша как будто на Гавайях 😭😭😆
Даша как будто на Гавайях 😭😭😆

Получила пледик от Хокку, он огромный и милейший 😭❤️❤️❤️
Получила пледик от Хокку, он огромный и милейший 😭❤️❤️❤️

Ну се, теперь у нас утиная армия
Ну се, теперь у нас утиная армия