uk
Feedback
я не придумала название [16+]🪺

я не придумала название [16+]🪺

Відкрити в Telegram

щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу я не придумала название [16+]🪺

Канал я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 313 підписників, посідаючи 3 543 місце в категорії Мистецтво та дизайн та 63 053 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 313 підписників.

За останніми даними від 27 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 113, а за останні 24 години на 1, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 34.47%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 25.61% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 555 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 641 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 523.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 28 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мистецтво та дизайн.

10 313
Підписники
+124 години
+577 днів
+11330 день
Архів дописів
😜😜 неанон ага

Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь
Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь

Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь
Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь

Доделала арт, заметьте пж. Ваша глава вывела из артблока, айм соу хэпи Неанон, Агурчик
Доделала арт, заметьте пж. Ваша глава вывела из артблока, айм соу хэпи Неанон, Агурчик

Злая жак!!!😉 А вот не надо было престону злить её. Анон, (к)анала нету🤪
Злая жак!!!😉 А вот не надо было престону злить её. Анон, (к)анала нету🤪

Топор в помощь Анон

⚪️⚪️⚪️ ✨🤍🤍🤍🤍🤍✨
𝐟𝐟: 𝐒𝐞𝐜𝐫𝐞𝐭
Пробуем себя в монтаже день первый 👋
Дишка с днём рождения тебя! 🎉
Мой тгк ➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿ ⚪️⚪️⚪️⚪️ 🤍🤍🤩🤍🤍

Сама делала:_) Тгканальчик если можно👇 https://t.me/fuckyou0_0_0

если я когда-нибудь научусь анимировать свои картинки, это сколько власти у меня будет... 👌

у меня такая крутая идея появилась с дилошками, я нарисую её после платки запомните мои слова если я не сделаю этого то вы можете отпинать меня

Без текста —— От Кедл Лунси Ол или мистер Лун (можно и просто Лу, но имена не склоняются!)
Без текста —— От Кедл Лунси Ол или мистер Лун (можно и просто Лу, но имена не склоняются!)

Дилдан
Дилдан

У вас тоже так, что вот, вы купили что-то вкусное, и пока вы всё не съедите — не успокоитесь?

кмшка
кмшка

Кого вы здесь кинните Неанон Бубліні 😏
Кого вы здесь кинните Неанон Бубліні 😏

здравствуйте 🍪 мой тгк:@bananayani1s неанон янилс

какой милаш первый раз в дидж рисую еще и какая то рандом программа, но вроде ничо так а? неанон, я в любом случае нн (✿◡‿◡)
какой милаш первый раз в дидж рисую еще и какая то рандом программа, но вроде ничо так а? неанон, я в любом случае нн (✿◡‿◡)

Примерно так в голове я представляла это🤔 Анон
Примерно так в голове я представляла это🤔 Анон

на них держится мое ментальное состояние неанон бинопеп
на них держится мое ментальное состояние неанон бинопеп

Repost from N/a
#арт #ффСекрет Тв кровь, спойлер к главе Я вылизываю экран. Эта работа мне очень нравится 😍😍😍.
+1
#арт #ффСекрет Тв кровь, спойлер к главе Я вылизываю экран. Эта работа мне очень нравится 😍😍😍.