fa
Feedback
я не придумала название [16+]🪺

я не придумала название [16+]🪺

رفتن به کانال در Telegram

щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام я не придумала название [16+]🪺

کانال я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) در بخش زبانی روسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 10 313 مشترک است و جایگاه 3 543 را در دسته هنر و طراحی و رتبه 63 053 را در منطقه روسيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 10 313 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 27 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 113 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 1 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 34.47% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 25.61% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 3 555 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 641 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 523 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 28 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته هنر و طراحی تبدیل کرده‌اند.

10 313
مشترکین
+124 ساعت
+577 روز
+11330 روز
آرشیو پست ها
😜😜 неанон ага

Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь
Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь

Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь
Пр Нарисовала арт к последней главе, но вышел понос какойто Анонимно там как нибудь отправь

Доделала арт, заметьте пж. Ваша глава вывела из артблока, айм соу хэпи Неанон, Агурчик
Доделала арт, заметьте пж. Ваша глава вывела из артблока, айм соу хэпи Неанон, Агурчик

Злая жак!!!😉 А вот не надо было престону злить её. Анон, (к)анала нету🤪
Злая жак!!!😉 А вот не надо было престону злить её. Анон, (к)анала нету🤪

Топор в помощь Анон

⚪️⚪️⚪️ ✨🤍🤍🤍🤍🤍✨
𝐟𝐟: 𝐒𝐞𝐜𝐫𝐞𝐭
Пробуем себя в монтаже день первый 👋
Дишка с днём рождения тебя! 🎉
Мой тгк ➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿ ⚪️⚪️⚪️⚪️ 🤍🤍🤩🤍🤍

Сама делала:_) Тгканальчик если можно👇 https://t.me/fuckyou0_0_0

если я когда-нибудь научусь анимировать свои картинки, это сколько власти у меня будет... 👌

у меня такая крутая идея появилась с дилошками, я нарисую её после платки запомните мои слова если я не сделаю этого то вы можете отпинать меня

Без текста —— От Кедл Лунси Ол или мистер Лун (можно и просто Лу, но имена не склоняются!)
Без текста —— От Кедл Лунси Ол или мистер Лун (можно и просто Лу, но имена не склоняются!)

Дилдан
Дилдан

У вас тоже так, что вот, вы купили что-то вкусное, и пока вы всё не съедите — не успокоитесь?

кмшка
кмшка

Кого вы здесь кинните Неанон Бубліні 😏
Кого вы здесь кинните Неанон Бубліні 😏

здравствуйте 🍪 мой тгк:@bananayani1s неанон янилс

какой милаш первый раз в дидж рисую еще и какая то рандом программа, но вроде ничо так а? неанон, я в любом случае нн (✿◡‿◡)
какой милаш первый раз в дидж рисую еще и какая то рандом программа, но вроде ничо так а? неанон, я в любом случае нн (✿◡‿◡)

Примерно так в голове я представляла это🤔 Анон
Примерно так в голове я представляла это🤔 Анон

на них держится мое ментальное состояние неанон бинопеп
на них держится мое ментальное состояние неанон бинопеп

Repost from N/a
#арт #ффСекрет Тв кровь, спойлер к главе Я вылизываю экран. Эта работа мне очень нравится 😍😍😍.
+1
#арт #ффСекрет Тв кровь, спойлер к главе Я вылизываю экран. Эта работа мне очень нравится 😍😍😍.