uk
Feedback
y_batko

y_batko

Відкрити в Telegram

Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу y_batko

Канал y_batko (@batko_crypto) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 16 519 підписників, посідаючи 7 468 місце в категорії Економіка та фінанси та 3 668 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 16 519 підписників.

За останніми даними від 26 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -419, а за останні 24 години на -11, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 14.40%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 12.47% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 2 379 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 060 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 32.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як шорт, dyor, рекл, імб, атх.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 27 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Економіка та фінанси.

16 519
Підписники
-1124 години
-117 днів
-41930 день
Архів дописів
y_batko
16 520
Там остання години щоб зловити знижку -25% Забирай свій акк

y_batko
16 520
думаю що торговий тиждень таки закриваємо, бтс поки не дуже зрозуміло в моменті виглядає, нехай сформує новий діапазон і вже від цього будемо відштовхуватись перекос по бідах зараз один із найбільших, тому глобальні відчуття шо або тут або ше один пенік сейл і можна говорити про зміну ринкової тенденції в глобальній перспективі, надіюсь \ побачим https://www.tradingview.com/x/kvTBUy1Z/

y_batko
16 520
Відеоповідомлення00:38

y_batko
16 520
Скажу від себе без будь якої реклами чи байту, на сьогоднішній день ХЕДЖІ це найкращий проп для крипти (наразі) Відносно правил / обмежень / підтримки / і саме головне ВИПЛАТ Тому надіюсь вони подовше залишаться на такому ж рівні, а то і краще 🤞 користуйтесь

y_batko
16 520
Забирай свою знижку -25% Кому не фартануло виграти в челенжі, хеш хедж зараз підігнали на 2 дні знижку -25% на топові челенжі 100k - 599$ 150k - 819$ 200k - 969$ (ну і 200к казали тільки на момент цієї промки додали) https://hashhedge.com?fpr=satoriclan
промік на знижку - SALE25

y_batko
16 520
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝

y_batko
16 520
Колл був дан🤫
+1
Колл був дан🤫

y_batko
16 520
А вчора якщо б попав на сервак, сьогодні вже б міг чуть подухаритись 🤫😁 так шо думай братішка, думай 🧠

y_batko
16 520
Ну наводку вам давав 🤫🤝
+8
Ну наводку вам давав 🤫🤝

y_batko
16 520
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то -, і лише останні 2 позиції по золоту дали основний профіт. Що власне вкотре доводить - основний профіт формують короткі проміжки часу і лише декілька позицій, потрібно лише не пропустити можливість 🫂🐅

y_batko
16 520
По реакціях я вас почув рідні 🫂 20 місць по 59$ місяць, забрати місце / отримати детальну інфу - @Shark_Helper_1

y_batko
16 520
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞
+1
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞

y_batko
16 520
Шо то зразу під шумок дати вам лінку на доступ до сервера?😁 Аналітика / всі наші трейдери / сигнальчики і т.д ? Дві копійки за доступ платиш і попадаєш в наш йобну*ий колектив 🐅

y_batko
16 520
Мужики на серваку ситі 🐅💪
+5
Мужики на серваку ситі 🐅💪

y_batko
16 520
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅

y_batko
16 520
тако вдуматись, 1.5год очікування, натиснуті "2 кнопки" і +нормальна така путьовочка на моря десь на 2 тижні да хтось скаже треба мати відповідний деп, але я скажу так візьми собі проп за 200-500$ і буде мати норм обєм для роботи, чуть більше часу витратиш щоб дійти до лайв акк, але вже куди цікавіше буде торгувати на 25-50к$ чим на 200-500$

y_batko
16 520
🤫🤫🤫
🤫🤫🤫

y_batko
16 520
photo content

y_batko
16 520
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? як
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? якщо норм реакцій насипите буду старатись вибивати частіше 🤝 +всі хто виграв акк, буду вдячний за фідбек в пп

y_batko
16 520
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??
+1
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??