ru
Feedback
y_batko

y_batko

Открыть в Telegram

Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала y_batko

Канал y_batko (@batko_crypto) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 16 522 подписчиков, занимая 7 468 место в категории Экономика и финансы и 3 668 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 16 522 подписчиков.

Согласно последним данным от 26 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -419, а за последние 24 часа — -11, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 14.40%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 12.47% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 2 379 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 060 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 32.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как шорт, dyor, рекл, імб, атх.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 27 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Экономика и финансы.

16 522
Подписчики
-1124 часа
-117 дней
-41930 день
Архив постов
y_batko
16 520
Там остання години щоб зловити знижку -25% Забирай свій акк

y_batko
16 520
думаю що торговий тиждень таки закриваємо, бтс поки не дуже зрозуміло в моменті виглядає, нехай сформує новий діапазон і вже від цього будемо відштовхуватись перекос по бідах зараз один із найбільших, тому глобальні відчуття шо або тут або ше один пенік сейл і можна говорити про зміну ринкової тенденції в глобальній перспективі, надіюсь \ побачим https://www.tradingview.com/x/kvTBUy1Z/

y_batko
16 520
Видеосообщение00:38

y_batko
16 520
Скажу від себе без будь якої реклами чи байту, на сьогоднішній день ХЕДЖІ це найкращий проп для крипти (наразі) Відносно правил / обмежень / підтримки / і саме головне ВИПЛАТ Тому надіюсь вони подовше залишаться на такому ж рівні, а то і краще 🤞 користуйтесь

y_batko
16 520
Забирай свою знижку -25% Кому не фартануло виграти в челенжі, хеш хедж зараз підігнали на 2 дні знижку -25% на топові челенжі 100k - 599$ 150k - 819$ 200k - 969$ (ну і 200к казали тільки на момент цієї промки додали) https://hashhedge.com?fpr=satoriclan
промік на знижку - SALE25

y_batko
16 520
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝

y_batko
16 520
Колл був дан🤫
+1
Колл був дан🤫

y_batko
16 520
А вчора якщо б попав на сервак, сьогодні вже б міг чуть подухаритись 🤫😁 так шо думай братішка, думай 🧠

y_batko
16 520
Ну наводку вам давав 🤫🤝
+8
Ну наводку вам давав 🤫🤝

y_batko
16 520
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то -, і лише останні 2 позиції по золоту дали основний профіт. Що власне вкотре доводить - основний профіт формують короткі проміжки часу і лише декілька позицій, потрібно лише не пропустити можливість 🫂🐅

y_batko
16 520
По реакціях я вас почув рідні 🫂 20 місць по 59$ місяць, забрати місце / отримати детальну інфу - @Shark_Helper_1

y_batko
16 520
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞
+1
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞

y_batko
16 520
Шо то зразу під шумок дати вам лінку на доступ до сервера?😁 Аналітика / всі наші трейдери / сигнальчики і т.д ? Дві копійки за доступ платиш і попадаєш в наш йобну*ий колектив 🐅

y_batko
16 520
Мужики на серваку ситі 🐅💪
+5
Мужики на серваку ситі 🐅💪

y_batko
16 520
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅

y_batko
16 520
тако вдуматись, 1.5год очікування, натиснуті "2 кнопки" і +нормальна така путьовочка на моря десь на 2 тижні да хтось скаже треба мати відповідний деп, але я скажу так візьми собі проп за 200-500$ і буде мати норм обєм для роботи, чуть більше часу витратиш щоб дійти до лайв акк, але вже куди цікавіше буде торгувати на 25-50к$ чим на 200-500$

y_batko
16 520
🤫🤫🤫
🤫🤫🤫

y_batko
16 520
photo content

y_batko
16 520
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? як
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? якщо норм реакцій насипите буду старатись вибивати частіше 🤝 +всі хто виграв акк, буду вдячний за фідбек в пп

y_batko
16 520
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??
+1
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??