ar
Feedback
y_batko

y_batko

الذهاب إلى القناة على Telegram

Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام y_batko

تُعد قناة y_batko (@batko_crypto) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 16 519 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 468 في فئة الاقتصاد والمالية والمرتبة 3 668 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 16 519 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -419، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -11، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 14.40‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 12.47‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 2 379 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 060 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 32.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل шорт, dyor, рекл, імб, атх.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 27 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة الاقتصاد والمالية.

16 519
المشتركون
-1124 ساعات
-117 أيام
-41930 أيام
أرشيف المشاركات
y_batko
16 520
Там остання години щоб зловити знижку -25% Забирай свій акк

y_batko
16 520
думаю що торговий тиждень таки закриваємо, бтс поки не дуже зрозуміло в моменті виглядає, нехай сформує новий діапазон і вже від цього будемо відштовхуватись перекос по бідах зараз один із найбільших, тому глобальні відчуття шо або тут або ше один пенік сейл і можна говорити про зміну ринкової тенденції в глобальній перспективі, надіюсь \ побачим https://www.tradingview.com/x/kvTBUy1Z/

y_batko
16 520
رسالة فيديو00:38

y_batko
16 520
Скажу від себе без будь якої реклами чи байту, на сьогоднішній день ХЕДЖІ це найкращий проп для крипти (наразі) Відносно правил / обмежень / підтримки / і саме головне ВИПЛАТ Тому надіюсь вони подовше залишаться на такому ж рівні, а то і краще 🤞 користуйтесь

y_batko
16 520
Забирай свою знижку -25% Кому не фартануло виграти в челенжі, хеш хедж зараз підігнали на 2 дні знижку -25% на топові челенжі 100k - 599$ 150k - 819$ 200k - 969$ (ну і 200к казали тільки на момент цієї промки додали) https://hashhedge.com?fpr=satoriclan
промік на знижку - SALE25

y_batko
16 520
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝

y_batko
16 520
Колл був дан🤫
+1
Колл був дан🤫

y_batko
16 520
А вчора якщо б попав на сервак, сьогодні вже б міг чуть подухаритись 🤫😁 так шо думай братішка, думай 🧠

y_batko
16 520
Ну наводку вам давав 🤫🤝
+8
Ну наводку вам давав 🤫🤝

y_batko
16 520
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то -, і лише останні 2 позиції по золоту дали основний профіт. Що власне вкотре доводить - основний профіт формують короткі проміжки часу і лише декілька позицій, потрібно лише не пропустити можливість 🫂🐅

y_batko
16 520
По реакціях я вас почув рідні 🫂 20 місць по 59$ місяць, забрати місце / отримати детальну інфу - @Shark_Helper_1

y_batko
16 520
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞
+1
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞

y_batko
16 520
Шо то зразу під шумок дати вам лінку на доступ до сервера?😁 Аналітика / всі наші трейдери / сигнальчики і т.д ? Дві копійки за доступ платиш і попадаєш в наш йобну*ий колектив 🐅

y_batko
16 520
Мужики на серваку ситі 🐅💪
+5
Мужики на серваку ситі 🐅💪

y_batko
16 520
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅

y_batko
16 520
тако вдуматись, 1.5год очікування, натиснуті "2 кнопки" і +нормальна така путьовочка на моря десь на 2 тижні да хтось скаже треба мати відповідний деп, але я скажу так візьми собі проп за 200-500$ і буде мати норм обєм для роботи, чуть більше часу витратиш щоб дійти до лайв акк, але вже куди цікавіше буде торгувати на 25-50к$ чим на 200-500$

y_batko
16 520
🤫🤫🤫
🤫🤫🤫

y_batko
16 520
photo content

y_batko
16 520
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? як
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? якщо норм реакцій насипите буду старатись вибивати частіше 🤝 +всі хто виграв акк, буду вдячний за фідбек в пп

y_batko
16 520
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??
+1
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??