es
Feedback
y_batko

y_batko

Ir al canal en Telegram

Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram y_batko

El canal y_batko (@batko_crypto) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 16 519 suscriptores, ocupando la posición 7 468 en la categoría Economía y Finanzas y el puesto 3 668 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 16 519 suscriptores.

Según los últimos datos del 26 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -419, y en las últimas 24 horas de -11, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 14.40%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 12.47% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 2 379 visualizaciones. En el primer día suele acumular 2 060 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 32.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como шорт, dyor, рекл, імб, атх.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 27 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Economía y Finanzas.

16 519
Suscriptores
-1124 horas
-117 días
-41930 días
Archivo de publicaciones
y_batko
16 520
Там остання години щоб зловити знижку -25% Забирай свій акк

y_batko
16 520
думаю що торговий тиждень таки закриваємо, бтс поки не дуже зрозуміло в моменті виглядає, нехай сформує новий діапазон і вже від цього будемо відштовхуватись перекос по бідах зараз один із найбільших, тому глобальні відчуття шо або тут або ше один пенік сейл і можна говорити про зміну ринкової тенденції в глобальній перспективі, надіюсь \ побачим https://www.tradingview.com/x/kvTBUy1Z/

y_batko
16 520
Mensaje de video00:38

y_batko
16 520
Скажу від себе без будь якої реклами чи байту, на сьогоднішній день ХЕДЖІ це найкращий проп для крипти (наразі) Відносно правил / обмежень / підтримки / і саме головне ВИПЛАТ Тому надіюсь вони подовше залишаться на такому ж рівні, а то і краще 🤞 користуйтесь

y_batko
16 520
Забирай свою знижку -25% Кому не фартануло виграти в челенжі, хеш хедж зараз підігнали на 2 дні знижку -25% на топові челенжі 100k - 599$ 150k - 819$ 200k - 969$ (ну і 200к казали тільки на момент цієї промки додали) https://hashhedge.com?fpr=satoriclan
промік на знижку - SALE25

y_batko
16 520
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝

y_batko
16 520
Колл був дан🤫
+1
Колл був дан🤫

y_batko
16 520
А вчора якщо б попав на сервак, сьогодні вже б міг чуть подухаритись 🤫😁 так шо думай братішка, думай 🧠

y_batko
16 520
Ну наводку вам давав 🤫🤝
+8
Ну наводку вам давав 🤫🤝

y_batko
16 520
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то -, і лише останні 2 позиції по золоту дали основний профіт. Що власне вкотре доводить - основний профіт формують короткі проміжки часу і лише декілька позицій, потрібно лише не пропустити можливість 🫂🐅

y_batko
16 520
По реакціях я вас почув рідні 🫂 20 місць по 59$ місяць, забрати місце / отримати детальну інфу - @Shark_Helper_1

y_batko
16 520
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞
+1
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞

y_batko
16 520
Шо то зразу під шумок дати вам лінку на доступ до сервера?😁 Аналітика / всі наші трейдери / сигнальчики і т.д ? Дві копійки за доступ платиш і попадаєш в наш йобну*ий колектив 🐅

y_batko
16 520
Мужики на серваку ситі 🐅💪
+5
Мужики на серваку ситі 🐅💪

y_batko
16 520
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅

y_batko
16 520
тако вдуматись, 1.5год очікування, натиснуті "2 кнопки" і +нормальна така путьовочка на моря десь на 2 тижні да хтось скаже треба мати відповідний деп, але я скажу так візьми собі проп за 200-500$ і буде мати норм обєм для роботи, чуть більше часу витратиш щоб дійти до лайв акк, але вже куди цікавіше буде торгувати на 25-50к$ чим на 200-500$

y_batko
16 520
🤫🤫🤫
🤫🤫🤫

y_batko
16 520
photo content

y_batko
16 520
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? як
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? якщо норм реакцій насипите буду старатись вибивати частіше 🤝 +всі хто виграв акк, буду вдячний за фідбек в пп

y_batko
16 520
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??
+1
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??