fa
Feedback
y_batko

y_batko

رفتن به کانال در Telegram

Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام y_batko

کانال y_batko (@batko_crypto) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 16 522 مشترک است و جایگاه 7 468 را در دسته اقتصاد و امور مالی و رتبه 3 668 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 16 522 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -419 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -11 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 14.40% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 12.47% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 2 379 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 060 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 32 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند шорт, dyor, рекл, імб, атх تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Про крипту і не тільки 🧠 запитання, співпраця, кооперація - @y_batko

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته اقتصاد و امور مالی تبدیل کرده‌اند.

16 522
مشترکین
-1124 ساعت
-117 روز
-41930 روز
آرشیو پست ها
y_batko
16 520
Там остання години щоб зловити знижку -25% Забирай свій акк

y_batko
16 520
думаю що торговий тиждень таки закриваємо, бтс поки не дуже зрозуміло в моменті виглядає, нехай сформує новий діапазон і вже від цього будемо відштовхуватись перекос по бідах зараз один із найбільших, тому глобальні відчуття шо або тут або ше один пенік сейл і можна говорити про зміну ринкової тенденції в глобальній перспективі, надіюсь \ побачим https://www.tradingview.com/x/kvTBUy1Z/

y_batko
16 520
پیام ویدیو00:38

y_batko
16 520
Скажу від себе без будь якої реклами чи байту, на сьогоднішній день ХЕДЖІ це найкращий проп для крипти (наразі) Відносно правил / обмежень / підтримки / і саме головне ВИПЛАТ Тому надіюсь вони подовше залишаться на такому ж рівні, а то і краще 🤞 користуйтесь

y_batko
16 520
Забирай свою знижку -25% Кому не фартануло виграти в челенжі, хеш хедж зараз підігнали на 2 дні знижку -25% на топові челенжі 100k - 599$ 150k - 819$ 200k - 969$ (ну і 200к казали тільки на момент цієї промки додали) https://hashhedge.com?fpr=satoriclan
промік на знижку - SALE25

y_batko
16 520
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝
Пздц забув тейк поставити, на щастя 😂🤝

y_batko
16 520
Колл був дан🤫
+1
Колл був дан🤫

y_batko
16 520
А вчора якщо б попав на сервак, сьогодні вже б міг чуть подухаритись 🤫😁 так шо думай братішка, думай 🧠

y_batko
16 520
Ну наводку вам давав 🤫🤝
+8
Ну наводку вам давав 🤫🤝

y_batko
16 520
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то
По суті 2.5 тижні з моменту роботи з власним депо на FX Результат ви самі бачите🤞 Хоч і більша частина періоду була то + то -, і лише останні 2 позиції по золоту дали основний профіт. Що власне вкотре доводить - основний профіт формують короткі проміжки часу і лише декілька позицій, потрібно лише не пропустити можливість 🫂🐅

y_batko
16 520
По реакціях я вас почув рідні 🫂 20 місць по 59$ місяць, забрати місце / отримати детальну інфу - @Shark_Helper_1

y_batko
16 520
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞
+1
План шикарний, а от реалізація храмає Ну нічо, зараз би зупиночку і ревьорсал і звідси плотного би лонга баааабааах🤫🤞

y_batko
16 520
Шо то зразу під шумок дати вам лінку на доступ до сервера?😁 Аналітика / всі наші трейдери / сигнальчики і т.д ? Дві копійки за доступ платиш і попадаєш в наш йобну*ий колектив 🐅

y_batko
16 520
Мужики на серваку ситі 🐅💪
+5
Мужики на серваку ситі 🐅💪

y_batko
16 520
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅
Вибачаюсь, трошки більше вийшло Корм йобнутий від XAU вже другий день 🐅

y_batko
16 520
тако вдуматись, 1.5год очікування, натиснуті "2 кнопки" і +нормальна така путьовочка на моря десь на 2 тижні да хтось скаже треба мати відповідний деп, але я скажу так візьми собі проп за 200-500$ і буде мати норм обєм для роботи, чуть більше часу витратиш щоб дійти до лайв акк, але вже куди цікавіше буде торгувати на 25-50к$ чим на 200-500$

y_batko
16 520
🤫🤫🤫
🤫🤫🤫

y_batko
16 520
photo content

y_batko
16 520
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? як
провіряйте свої акк топ5 перед вами, челенжі мали залетіти вам від 100к до 10к вже на акаунти загалом як вам такі турніри? якщо норм реакцій насипите буду старатись вибивати частіше 🤝 +всі хто виграв акк, буду вдячний за фідбек в пп

y_batko
16 520
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??
+1
ранковий тейк підїхав, по профіту дві копійки так як лоу риск брав, але гроші є гроші - правильно??