ru
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Открыть в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 12 835 подписчиков, занимая 9 841 место в категории Технологии и приложения и 4 637 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 12 835 подписчиков.

Согласно последним данным от 27 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -65, а за последние 24 часа — 0, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 67.82%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 33.83% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 8 706 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 4 343 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 58.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 28 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Технологии и приложения.

12 835
Подписчики
Нет данных24 часа
-27 дней
-6530 день
Архив постов
Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd І от я вже не дуже хочу
Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема. Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?

Ще сьогодні, 17 листопада до когось з вас поїде ось такий перетворювач. Працює як з 12В та і з 24В джерелами живлення. І може
Ще сьогодні, 17 листопада до когось з вас поїде ось такий перетворювач. Працює як з 12В та і з 24В джерелами живлення. І може видавати PD 65Вт. Планувався огляд, але не осилив. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3zfAOKD Тицяй брати участь, якщо є де таке прилаштувати. Не забувай переглядати повністю відео, які тебе цікавлять, і писати розширені коментарі - це важливо для розвитку каналу. Нагадую, що теж приймаю подарунки. Або ж на телеграм форумі можете комусь щось дарувати, особливо те, що лежить без діла.

Переможці: @PlavunUtya

Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN

Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у в
Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у відео - https://youtu.be/1SLXzGgfp7g Штука накидна і не займає місця в щитку. З вас: - зайти на посилання (це Zigbee версія) і пересвідчитись, що воно вам підходить. - дивитись мої відоси повністю, але ті які вам цікаві. - писати коментарі з різним текстом - хто щось побачить нове у відео, хтось використовує інші схожі пристрої, хтось планує це десь використовувати.

Переможці: @malcolm_mados

Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. htt
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b

Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мереже
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором. Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати. Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка. tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9 Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування. Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.

Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сь
Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сьогодні вже є купа готових ватметрі, наприклад TONGOU. Відео про Tongou - https://youtu.be/IAYU-d48IMw А про PZEM біло відео на старому каналі. Тож якщо є бажання поколупатись - тицяй Брати участь, дивись та коментуй відоси.

Переможці: @Dennycranne

Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе. Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання. https://youtu.be/72S-cJY-GHM

Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи виріши
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли? Знаю, що є проблема з екраном.

Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт
+1
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт. Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15. Від сонячного входу може брати 3,7 кВт. Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.

Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером
Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером вирішили. Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки. І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя. Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі. Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3d9ZrVX

Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Т
Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Тож якраз в гараж і підійде. Вайфай, блютуз, та шнурок. А це все тому, що перейшов на навушники Soundcore q30 і всю сім'ю підсадив. Soundcore q30 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c2vSJNFF Тицяй Брати участь і не забувай дивитись мої відоси, коментувати і інколи переходити на алі за моїми посиланнями.

Переможці: @VEDMID_006

Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення. І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.

Переможці: @NazarMasnyk

Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його хар
Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WZ75cF А огляд на ютубі за пошуком - Потужний повербанк для ноутбука ZIME Z5 - 140 Вт PD3.1 та 105Вт UFCS. Тож якщо така штука тобі знадобиться - натискай Брати участь, шукай відео на ютубі та повністю його переглянь. Можна і коментар залишити, можна інше відео переглянути якщо це вже бачили.

Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https:/
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux