fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 837 مشترک است و جایگاه 9 909 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 656 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 837 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -63 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -4 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 66.08% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 35.86% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 482 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 603 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 58 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 837
مشترکین
-424 ساعت
-127 روز
-6330 روز
آرشیو پست ها
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN

Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у в
Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у відео - https://youtu.be/1SLXzGgfp7g Штука накидна і не займає місця в щитку. З вас: - зайти на посилання (це Zigbee версія) і пересвідчитись, що воно вам підходить. - дивитись мої відоси повністю, але ті які вам цікаві. - писати коментарі з різним текстом - хто щось побачить нове у відео, хтось використовує інші схожі пристрої, хтось планує це десь використовувати.

Переможці: @malcolm_mados

Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. htt
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b

Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мереже
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором. Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати. Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка. tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9 Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування. Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.

Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сь
Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сьогодні вже є купа готових ватметрі, наприклад TONGOU. Відео про Tongou - https://youtu.be/IAYU-d48IMw А про PZEM біло відео на старому каналі. Тож якщо є бажання поколупатись - тицяй Брати участь, дивись та коментуй відоси.

Переможці: @Dennycranne

Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе. Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання. https://youtu.be/72S-cJY-GHM

Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи виріши
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли? Знаю, що є проблема з екраном.

Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт
+1
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт. Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15. Від сонячного входу може брати 3,7 кВт. Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.

Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером
Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером вирішили. Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки. І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя. Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі. Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3d9ZrVX

Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Т
Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Тож якраз в гараж і підійде. Вайфай, блютуз, та шнурок. А це все тому, що перейшов на навушники Soundcore q30 і всю сім'ю підсадив. Soundcore q30 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c2vSJNFF Тицяй Брати участь і не забувай дивитись мої відоси, коментувати і інколи переходити на алі за моїми посиланнями.

Переможці: @VEDMID_006

Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення. І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.

Переможці: @NazarMasnyk

Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його хар
Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WZ75cF А огляд на ютубі за пошуком - Потужний повербанк для ноутбука ZIME Z5 - 140 Вт PD3.1 та 105Вт UFCS. Тож якщо така штука тобі знадобиться - натискай Брати участь, шукай відео на ютубі та повністю його переглянь. Можна і коментар залишити, можна інше відео переглянути якщо це вже бачили.

Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https:/
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux

Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифа
Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифавтомат, але я використовую від перевірених виробників дифавтомати. Цей рекомендую використовувати як енергомонітор, чи керувати вмиканням-вимиканням навантаження. А взагалі рекомендую ось такі - https://youtu.be/IAYU-d48IMw

213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми
213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми. Моделі на 12В - ВТ100 та ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора. І на 51В теж є. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL

І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)
І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени) https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.