es
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Ir al canal en Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram BootUse UA

El canal BootUse UA (@bootuse) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 837 suscriptores, ocupando la posición 9 909 en la categoría Tecnologías y Aplicaciones y el puesto 4 656 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 837 suscriptores.

Según los últimos datos del 23 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -63, y en las últimas 24 horas de -4, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 66.08%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 35.86% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 482 visualizaciones. En el primer día suele acumular 4 603 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 58.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 24 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Tecnologías y Aplicaciones.

12 837
Suscriptores
-424 horas
-127 días
-6330 días
Archivo de publicaciones
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN

Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у в
Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у відео - https://youtu.be/1SLXzGgfp7g Штука накидна і не займає місця в щитку. З вас: - зайти на посилання (це Zigbee версія) і пересвідчитись, що воно вам підходить. - дивитись мої відоси повністю, але ті які вам цікаві. - писати коментарі з різним текстом - хто щось побачить нове у відео, хтось використовує інші схожі пристрої, хтось планує це десь використовувати.

Переможці: @malcolm_mados

Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. htt
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b

Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мереже
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором. Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати. Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка. tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9 Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування. Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.

Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сь
Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сьогодні вже є купа готових ватметрі, наприклад TONGOU. Відео про Tongou - https://youtu.be/IAYU-d48IMw А про PZEM біло відео на старому каналі. Тож якщо є бажання поколупатись - тицяй Брати участь, дивись та коментуй відоси.

Переможці: @Dennycranne

Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе. Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання. https://youtu.be/72S-cJY-GHM

Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи виріши
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли? Знаю, що є проблема з екраном.

Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт
+1
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт. Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15. Від сонячного входу може брати 3,7 кВт. Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.

Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером
Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером вирішили. Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки. І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя. Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі. Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3d9ZrVX

Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Т
Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Тож якраз в гараж і підійде. Вайфай, блютуз, та шнурок. А це все тому, що перейшов на навушники Soundcore q30 і всю сім'ю підсадив. Soundcore q30 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c2vSJNFF Тицяй Брати участь і не забувай дивитись мої відоси, коментувати і інколи переходити на алі за моїми посиланнями.

Переможці: @VEDMID_006

Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення. І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.

Переможці: @NazarMasnyk

Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його хар
Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WZ75cF А огляд на ютубі за пошуком - Потужний повербанк для ноутбука ZIME Z5 - 140 Вт PD3.1 та 105Вт UFCS. Тож якщо така штука тобі знадобиться - натискай Брати участь, шукай відео на ютубі та повністю його переглянь. Можна і коментар залишити, можна інше відео переглянути якщо це вже бачили.

Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https:/
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux

Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифа
Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифавтомат, але я використовую від перевірених виробників дифавтомати. Цей рекомендую використовувати як енергомонітор, чи керувати вмиканням-вимиканням навантаження. А взагалі рекомендую ось такі - https://youtu.be/IAYU-d48IMw

213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми
213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми. Моделі на 12В - ВТ100 та ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора. І на 51В теж є. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL

І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)
І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени) https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.