BootUse UA
前往频道在 Telegram
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
显示更多📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览
频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 837 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 909,并在 乌克兰 地区排名第 4 656 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 837 名订阅者。
根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -63,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.08%。内容发布后 24 小时内通常能获得 35.86% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 482 次浏览,首日通常累积 4 603 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 58。
- 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.
Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat”
凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。
12 837
订阅者
-424 小时
-127 天
-6330 天
帖子存档
12 838
Зарядний на 14.6В для LiFepo4.
20А за 25$ з промокодом.
Чи мав хтось справу саме з таким зарядним?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN
12 838
Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB
Завтра 16.11 поїде до когось з вас.
Засвітився у відео - https://youtu.be/1SLXzGgfp7g
Штука накидна і не займає місця в щитку.
З вас:
- зайти на посилання (це Zigbee версія) і пересвідчитись, що воно вам підходить.
- дивитись мої відоси повністю, але ті які вам цікаві.
- писати коментарі з різним текстом - хто щось побачить нове у відео, хтось використовує інші схожі пристрої, хтось планує це десь використовувати.
12 838
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів.
Видає напруги від 10 до 93В.
І струм від 2 до 20А.
Коштує грошей.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b
12 838
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором.
Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати.
Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка.
tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL
geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9
Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування.
Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.
12 838
Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок.
Але на сьогодні вже є купа готових ватметрі, наприклад TONGOU.
Відео про Tongou - https://youtu.be/IAYU-d48IMw
А про PZEM біло відео на старому каналі.
Тож якщо є бажання поколупатись - тицяй Брати участь, дивись та коментуй відоси.
12 838
Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе.
Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання.
https://youtu.be/72S-cJY-GHM
12 838
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400.
ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли?
Знаю, що є проблема з екраном.
12 838
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону .
У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт.
Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15.
Від сонячного входу може брати 3,7 кВт.
Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.
12 838
Приїхала до мене ця котовозка дивна.
Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife.
проблему з бампером вирішили.
Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки.
І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя.
Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі.
Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3d9ZrVX
12 838
Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув.
Тож якраз в гараж і підійде.
Вайфай, блютуз, та шнурок.
А це все тому, що перейшов на навушники Soundcore q30 і всю сім'ю підсадив.
Soundcore q30 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c2vSJNFF
Тицяй Брати участь і не забувай дивитись мої відоси, коментувати і інколи переходити на алі за моїми посиланнями.
12 838
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення.
І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD
І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.
12 838
Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5.
Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі.
Його характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WZ75cF
А огляд на ютубі за пошуком -
Потужний повербанк для ноутбука ZIME Z5 - 140 Вт PD3.1 та 105Вт UFCS.
Тож якщо така штука тобі знадобиться - натискай Брати участь, шукай відео на ютубі та повністю його переглянь. Можна і коментар залишити, можна інше відео переглянути якщо це вже бачили.12 838
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux
12 838
Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40.
Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt.
Це типу дифавтомат, але я використовую від перевірених виробників дифавтомати.
Цей рекомендую використовувати як енергомонітор, чи керувати вмиканням-вимиканням навантаження.
А взагалі рекомендую ось такі - https://youtu.be/IAYU-d48IMw
12 838
213 баксів.. (а вчора було 257).
І ще можна мінус 20 купонами..
Тобто десь 190 баксів..
Є огляди на каналі про Powerwin акуми.
Моделі на 12В - ВТ100 та ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора.
І на 51В теж є.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL
12 838
І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна.
100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)
https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl
І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
