ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 837 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 909,并在 乌克兰 地区排名第 4 656

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 837 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -63,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.08%。内容发布后 24 小时内通常能获得 35.86% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 482 次浏览,首日通常累积 4 603 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 58
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 837
订阅者
-424 小时
-127
-6330
帖子存档
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN

Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у в
Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у відео - https://youtu.be/1SLXzGgfp7g Штука накидна і не займає місця в щитку. З вас: - зайти на посилання (це Zigbee версія) і пересвідчитись, що воно вам підходить. - дивитись мої відоси повністю, але ті які вам цікаві. - писати коментарі з різним текстом - хто щось побачить нове у відео, хтось використовує інші схожі пристрої, хтось планує це десь використовувати.

Переможці: @malcolm_mados

Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. htt
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b

Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мереже
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором. Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати. Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка. tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9 Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування. Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.

Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сь
Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сьогодні вже є купа готових ватметрі, наприклад TONGOU. Відео про Tongou - https://youtu.be/IAYU-d48IMw А про PZEM біло відео на старому каналі. Тож якщо є бажання поколупатись - тицяй Брати участь, дивись та коментуй відоси.

Переможці: @Dennycranne

Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе. Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання. https://youtu.be/72S-cJY-GHM

Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи виріши
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли? Знаю, що є проблема з екраном.

Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт
+1
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт. Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15. Від сонячного входу може брати 3,7 кВт. Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.

Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером
Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером вирішили. Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки. І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя. Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі. Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3d9ZrVX

Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Т
Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Тож якраз в гараж і підійде. Вайфай, блютуз, та шнурок. А це все тому, що перейшов на навушники Soundcore q30 і всю сім'ю підсадив. Soundcore q30 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c2vSJNFF Тицяй Брати участь і не забувай дивитись мої відоси, коментувати і інколи переходити на алі за моїми посиланнями.

Переможці: @VEDMID_006

Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення. І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.

Переможці: @NazarMasnyk

Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його хар
Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WZ75cF А огляд на ютубі за пошуком - Потужний повербанк для ноутбука ZIME Z5 - 140 Вт PD3.1 та 105Вт UFCS. Тож якщо така штука тобі знадобиться - натискай Брати участь, шукай відео на ютубі та повністю його переглянь. Можна і коментар залишити, можна інше відео переглянути якщо це вже бачили.

Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https:/
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux

Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифа
Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифавтомат, але я використовую від перевірених виробників дифавтомати. Цей рекомендую використовувати як енергомонітор, чи керувати вмиканням-вимиканням навантаження. А взагалі рекомендую ось такі - https://youtu.be/IAYU-d48IMw

213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми
213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми. Моделі на 12В - ВТ100 та ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора. І на 51В теж є. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL

І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)
І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени) https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.