ar
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام BootUse UA

تُعد قناة BootUse UA (@bootuse) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 837 مشتركاً، محتلاً المرتبة 9 909 في فئة التكنولوجيات والتطبيقات والمرتبة 4 656 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 837 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -63، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 66.08‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 35.86‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 482 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 603 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 58.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة التكنولوجيات والتطبيقات.

12 837
المشتركون
-424 ساعات
-127 أيام
-6330 أيام
أرشيف المشاركات
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress
Зарядний на 14.6В для LiFepo4. 20А за 25$ з промокодом. Чи мав хтось справу саме з таким зарядним? https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN

Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у в
Енергомонітор Zemismart SPM01 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dQpVbB Завтра 16.11 поїде до когось з вас. Засвітився у відео - https://youtu.be/1SLXzGgfp7g Штука накидна і не займає місця в щитку. З вас: - зайти на посилання (це Zigbee версія) і пересвідчитись, що воно вам підходить. - дивитись мої відоси повністю, але ті які вам цікаві. - писати коментарі з різним текстом - хто щось побачить нове у відео, хтось використовує інші схожі пристрої, хтось планує це десь використовувати.

Переможці: @malcolm_mados

Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. htt
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів. Видає напруги від 10 до 93В. І струм від 2 до 20А. Коштує грошей. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b

Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мереже
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором. Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати. Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка. tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9 Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування. Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.

Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сь
Ще сьогоді о 21й до когось поїде плата PZEM 004t 100A - це вимірювач напруги та ваттметр. І ця штука для саморобок. Але на сьогодні вже є купа готових ватметрі, наприклад TONGOU. Відео про Tongou - https://youtu.be/IAYU-d48IMw А про PZEM біло відео на старому каналі. Тож якщо є бажання поколупатись - тицяй Брати участь, дивись та коментуй відоси.

Переможці: @Dennycranne

Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе. Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання. https://youtu.be/72S-cJY-GHM

Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи виріши
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400. ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли? Знаю, що є проблема з екраном.

Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт
+1
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону . У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт. Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15. Від сонячного входу може брати 3,7 кВт. Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.

Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером
Приїхала до мене ця котовозка дивна. Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife. проблему з бампером вирішили. Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки. І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя. Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі. Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3d9ZrVX

Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Т
Комусь в гараж сьогодні поїде працювати ось така звукова колонка - iDea W206. Старенька, акумулятори я вже звідки витягнув. Тож якраз в гараж і підійде. Вайфай, блютуз, та шнурок. А це все тому, що перейшов на навушники Soundcore q30 і всю сім'ю підсадив. Soundcore q30 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c2vSJNFF Тицяй Брати участь і не забувай дивитись мої відоси, коментувати і інколи переходити на алі за моїми посиланнями.

Переможці: @VEDMID_006

Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення. І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.

Переможці: @NazarMasnyk

Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його хар
Завтра 13.11 до когось з вас поїде повербанк Zime Z5. Апарат непоганий, видає 140Вт досить довго, огляд є на каналі. Його характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WZ75cF А огляд на ютубі за пошуком - Потужний повербанк для ноутбука ZIME Z5 - 140 Вт PD3.1 та 105Вт UFCS. Тож якщо така штука тобі знадобиться - натискай Брати участь, шукай відео на ютубі та повністю його переглянь. Можна і коментар залишити, можна інше відео переглянути якщо це вже бачили.

Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https:/
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux

Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифа
Завтра до когось з вас поїде ось такий автомат Tongou TOWSMR1-40. Екосистема Tuya Zigbee , працює з zigbee2mqtt. Це типу дифавтомат, але я використовую від перевірених виробників дифавтомати. Цей рекомендую використовувати як енергомонітор, чи керувати вмиканням-вимиканням навантаження. А взагалі рекомендую ось такі - https://youtu.be/IAYU-d48IMw

213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми
213 баксів.. (а вчора було 257). І ще можна мінус 20 купонами.. Тобто десь 190 баксів.. Є огляди на каналі про Powerwin акуми. Моделі на 12В - ВТ100 та ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора. І на 51В теж є. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL

І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)
І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна. 100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени) https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.